3 sene önce yapılan bir hata ve şimdi karşıma çıkan o kişi... Ne yapmalıyım?

Suan 20 yasindayim ve 3 sene önce 1 yil süren bir iliskim oldu ilk askim. Kendimi fazla kaptirdim sanirim, o yasta evlilik hayalleri falan kuruyorduk. Hic düsünmeden yakinlastik, ve cinsel anlamda birseyler yasadik. Tam olarak iliskiye girmemis olsakta girmis kadar olduk. Ayrildik ve kimseye yaklasamadim ondan sonra. Kendimi hic iyi hissetmedim 3 sene olmasina ragmen hep dusunuyorum pismanlik duyuyorum. Doktora gittim bakire olup olmadigimi ögrenmek icin. Bakireymisim tabi bu birsey degistirmez biliyorum ... Hayatima biri girdi, ona asigim o da bana asik ve benim icin resmen savasiyor, ama korkuyorum ve o yuzden uzak duruyorum. Ne yapmaliyim sizce o ne demeliyim?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Aslında en güzeli dürüstçe anlatabilmek herşeyi; ama karşındaki kişi nasıl karşılar bilemem. Onun da olgunlukla karşılaması gerekir derim anlat annem derim anlatırsın sonra senden ayrılır vebali benim üstüme olur. Bana beddua edersin. :)

Bence ne yapacağını bilmiyorsan hiç 1 şey anlatma. Eskilerde olanları aklına bile getirme. Uzak durma unut herşeyi mutlu 1 şekilde yoluna devam et. Sen o olaydan alacağın dersi almışsın. O yüzden geride kalmış 1 şey için hem kendi hayallerini hem onun hayallerini bozma. Yokki öyle 1 şey olmadı. Rüyanda gördün uyandın bitti... ;)

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bundan sonra adımlarını daha sağlam at. aklın başına gelmiş önemli olanda bu. arkana bakarak yürüyemezsin. yanındakilerle hayatın tadını çıkar. bu yaşadığın şeyi bir hata olarak gördüğüne göre pişmansın. tekrarlamadığın sürece pişmanlık yerini mutluluğa bırakır merak etme.

0|0
    0|0
  • Sen sürekli bir ölüyü hortlatmaya çalışıyorsun. Bunu yapmaya devem edersen hiç huzurun olmayacak. Geçmiş geride kaldı ve bu konuları tekerrür ettirmenin hiç anlamı yok.

0|0
    0|0
  • hangimizin geçmişinde yokki hatalar senin karşına çıkan o insanda hiç hata olmamışmıdır

hayatına giren kimse olmamışmı sen onun hayatına giren ilkmisin bunlarıda sorgula

0|0
    0|0
  • Bence hic savasma seviyosan git konus ya da sms at yoksa hep üzülürsün...belkide oda sana acilmaya korkuyodur ters tepki verecen diye

0|0
    0|0
  • hiç bişey deme sonuçda bakiresin ve geçmişinde bu yaşadığın şeyi bilmesine gerek yok. bakire olmasaydın konuş derdim. birde sevgilin ileride kıskançlık yapıp her fırsatta bunu önüne ısıtıp ısıtıp koyabilir dikkatli ol. deme bişey hayatına bak

0|0
    0|0
  • Kimsenin geçmişi kimseyi ilgilendirmez önemli olan birlikte olmaya başladıktan sonraki olanlar

0|0
    0|0
  • 17yasında lise aşkı olabilir doğal şeyler

0|0
    0|0
  • bunu unut ilişkine sağlam yapış;)

0|0
    0|0
  • ortada diycek bisi yok, diktirdiysen o baska tabii

0|0
    0|0
  • girmediyse bişey olmaz gönlünü ferah tut

0|0
    0|0
  • bence bu kadar sıkıntı yapmamalısın. hayat devam ediyor. güzel bir ilişki şansın varsa heba etme.

0|0
    0|0
  • Aşk ilk olandı ikincisi sevgiden ibaret.

0|0
    0|0
  • Eee zamane liseliler. Be sizin çocuklarınız o zamanlarda nasıl olacak merak ediyorum. Yazık valla o çocuğa. sanada yazık ama kendi düşen ağlamaz. o çocuk ağlar.

0|1
    0|0
  • şu an yaşının 20 olduğunu düşünürsek, olanları 17 yaşında yaşamışsın ve aklın başına gelmiş ben olsam kazanmaya çalışırım ama onu bilemem. bu arada 17 değil de 20 yaşlarında falan bunları yaşamış olsan daha farklı olurdu

0|0
    0|0
  • kartlarını dürüst oyna derim sonra pişman olmazsın ...

0|0
    0|0
  • yapmadna önce düşünecektin diyeceğim ama neyse:aynı hataları birdaha yapmazsın herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sizden ayrılacağını bilseniz bile dürüstçe anlatmalısınız.. Acıdır ama dürüstlük bunu gerektirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...