Evlenilecek erkek nasıl bulunur

karşıma evlenecegim kişi nasıl çıkar erkeklerin hepsi mi kızları gönül eglencesi görür

bi erkekle tanıştım adam çok yakışıklı hayır demek zor evlenmeden hiç bir erkekle birlikte olmam dedim adam bakire oldugumu bilebile beni istiyordu hayır dedim sonradan evli oldugunu ögrendim

adam beni neden glenecek kız olarak gördü

hani biliyordu öyle olmadıgımı

bu zamanda evlenilecek erkek mi kalmadı

yaşıtlarım evlendi ben evde kaldım gibi

adam gibi adam evlenilecek erkeknasıl bulunur

nasıl evlenecegim erkegi bulurum

Güncellemeler:
ben türbanlı biriyim inançlıyım ama nmazım var ama karşıma böyle bir erkek çıktı ben öyle istemiyorum insan gibi evlenilecek bana deger vericek gönül eglencesi görmiyecek biri olsun istiyorum

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• bende diyorum ya dinine bağlı biri olsun dini islama göre giyinsin başını kapatıp alta dar badi kot vsgiymesin başını deve hörgücü gibi kapatmasın evine eşine bağlı olsun dışarı çıkınca gözü fıldır fıldır etmesin namazdan ibadetden asla taviz vermesin böyle birimisin sen ben böye birini daima el üstünde tutarım

0|3
    0|0
    • kot pantolon giyiyorum gezmeyide seven biriyim kadının öyle ev hapsine karşıyım

• bunlara koca olacak hiç bir şeyıne karışmayacak gezdirecek giydirecek yedirecek okşayacak ama hiç bir şeyıne karışmaycak canı ne isterse onu giyecek kımı canı istiyorsa onunla gezecek işine gelince hoca işine gelince lolita takıacak memleketınde kapalı olacak bodruma gidince bikini ile güneşlenecek yok arkadaşım bunlar bize ters

• kimler katılıyor bana

Erkekler Ne Diyor 29

• Bulmak gerçekten de zor, seni açık ve net bir şekilde anlayabiliyorum. Güven dediğin o köprü bir kez yıkıldığında karşına çıkan diğer köprülere adım atmaya korkarsın. Acaba bunlarda çökecek ve ben tekrar düşecek miyim diye?

0|0
    0|0
  • kariyer ne ablacım?

0|0
    0|1
    • üni mezunuyum ama çalıışmıyorum evkızı gibi oldum

• biyerlerden başlaman birilerine güvenmen lazım güven derken bekaretini ver felan demiyorum ama sevgilin olsun ufukta bir ışık yani anladınmı bide bu kaar karamsar olma

0|0
    0|0
  • Bu zamanda öyle kızlar çoğaldı da ondan öyle olmuştur. Kızlar artık evlenmeden önce olmaz demiyorlar, öpüşmek, sevişmek ve hatta yatmak istiyorlar. İşte bunun gibi kızlar yüzünden ciddiyet kalmadı. İnş. evleneceğin kişiyi bulursun.

0|0
    0|0
    • O zaman dar pantolon falan giyinmiyorsunuzdur inş.

• pantolon giymek günah diye bir hadis ayet yok pantolon giyiyorum ama çokm dar degil vücüdumu çok belli edecek kadar degil ama giyiyorum üstüne tunik giyiyorum eskiden bayanlar giymiyordu çünkü bayanlar için pantolon yoktu şimdi zamanın şartları herkes giyiyor

• Bakın şimdiki bayanlar için yapılan pantolonlar bayanları hoş göstermek için değil iğrenç gösteriyor aksine. Bayanlar o dar pantolonlar giyince iğrenç görünüyorlar. Her yerleri belli oluyor. Dar pantolon da vucut hatlarını belli ettiği için günah. Ayette zaten vucut hatlarınızı belli etmeyin diyor. Dar pantolon da bayanların vucut hatlarını belli ediyor. Tunik de yeterli olmuyor. Bacaklarınızın şekli ortaya çıkıyor. Buna dikkat edin lütfen.

• Hayatında olmazsa olmazlardan asla taviz vermeyeceksin, bunları isteyen bir erkekse yakışıklı da olsa yol vereceksin. İstediğin gibi bir erkek bulmak istiyorsan tanıştığın erkek sayısını artıracaksın, git bir kulübe yazıl, İsmek kursuna yazıl ya da ne bileyim zevkine ispanyolca kursuna yazıl. Yılda 2 erkekle tanışıyorsan aradığını bulman zor ama 200 erkekle tanışıyorsan daha rahat bulursun.

0|0
    0|0
  • Sanki bu devirde evlenilecek kız var da. Kusura bakmayın da erkekleri geçtiniz

0|1
    1|0
  • evleneceğin kişiyi burda arama da bacım evınde otur inş kadern açılır. Ama evlenmeden sakın kimseye güvenip ilişkiye girmiyesin tavsiyem...

0|1
    0|0
  • evlenilecekerkek.com :D

0|0
    0|0
  • Ayse fatma hayriye teyzeye haber sal.

Onlar sever böyle şeyleri

Iki haftaya kalmaz görücüye çıkarsin

0|0
    0|0
  • bende diyorum evlenilecek kız nasıl bulunur diye dalga geçmiyorum benım istediğim dini islama bağlı dindar edepli haya sahibi namazında biri ama nerdeeee şimdı 2 meraba yatalım mı yatmayı bırak elimi dokunmam nikah olmadan

0|0
    0|0
  • Arabanın kaportadan bakmaya başlarsan pek olmaz o iş, önce motora bak araba yürümeden görüntünün pek önemi kalmıyor.

0|0
    0|0
  • erkeklerin %95 i gönül eğlendirmek ve farklı amaçlar için kızlarla sevgili olur, %5 lik kısmından bulman lazım :D

0|0
    0|0
  • yoo evlenmeyi düşünen erkeklerde var. biri abaza çıktı diye herkesi öyle sanmayın.

0|0
    0|0
  • Aramayla bulunmaz elbet vardir bir koşede seni bekleyen bir Nasibin...

0|0
    0|0
  • Aramakla bulunmaz

0|0
    0|0
  • bak burda cok var))

0|0
    0|0
  • derler ya kısmetın gelır bulur snı oyle dıelım

0|0
    0|0
  • duzgun erkekler kizlardan daha fazladir

0|0
    0|0
  • mesaj at ozaman beklıyorum :)

0|0
    0|0
  • Seni en çok ben iyi anlarım

0|0
    0|0
    • Ne güzel dinine bağlı olman. Dilerim Allahımdan gönlüne göre birini nadip eder sana :)

• yanii fazlaaa ön yargılı oldunuz için olabilir evli erkeği anlıyamıyorsan ben bişey diyemem sana

0|0
    0|0
  • yaş kaç ona göre

0|0
    0|0
  • istediğiniz fizik ve görünümdekilerin içi tutmuyor hepsi bu

0|0
    0|0
  • Akıllı olman gerek. Yarış bitmedi hala kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • arastırmaya devam guvenme fazla yeter

0|0
    0|0
  • :) ben bulamadım evlenecek kız yaş ilerledi senin işinde zor

0|0
    0|0
  • Helal olsun tav olmamışsın, çoğu kızlarımız böyle erkeklere hemen aşık olup, inanırlar.Ve bakireliğini bozarlar bunlar için sonrada ortada kalırlar.Arayıp bulunmaz öyle erkek ararsan böylelerini bulursun, bir gün çıkar karşına

0|0
    0|0
  • abla basit ayran gönüllü olmıcak sın eğer kızsan çoğu öyle olursan zaten etrafta play boyy tipli adamlar avdalar hep bozuk biri bulur seni çok beyensende hoşlansanda biraz gizlicen hislerini azcık göstercen

0|0
    0|0
  • evlenecek erkek burda seni bekliyorum :) ekle tanışalım :)

0|0
    0|0
    • e tamam işte kendine bir şans ver ekle beni :d

Kızlar Ne Diyor 6

• Öylesini bulmakta zor. Hakkımızda hayırlısı

0|0
    0|0
    • insan kendi gibi birini arıyor ben diyorum dinine vatanına bağlı gerçek den kapali biri olsun ama yok en bulursan beni de yaz listeye

• evlenilecek kız var mıki erkekte olsun:)

0|0
    0|0
  • Kader kısmet bu işler..

0|0
    0|0
  • evlenmek için evlenen zihniyet!kaçın

0|0
    0|0
  • evlenilecek eğlenilecek diye ayırırsan onlar da seni ayırır Yalnış yerde arıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • karpuz alır gibi iki tokat atıyorsun tok bir ses gelirse tamamdır evlenilir :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...