''Bu hayalleri gerçekleştirme zamanı geldi" derken neyi kastediyor?

6 yıldır birbirimizi sevdi açılamadık 2 senedir açıldık ama tam sevgili olamadık bir yıldırda sevişiyoruz ama ilişkiye girmedik bakire oldugum için kabul etmiyordu. çok yogun çalıştıgı için pek görüşmeye imkanımız olmuyor dün gece mesajlaştık ona" içimden geçenleri yazayım mı "dedim yaz"dedi bende arzularımı onu ne kadar istediğimi yazdım hayallerimi anlattım

o " e artık bu hayalleri gerçekleştirme zamanı gelmiştir ne zaman bunları gerçekleştireceğiz" dedi. bende" hevesim kursagımda kalacaksa söylemem "dedim. o" beni baştan çıkarırsan neden olmasın " dedi " ben " amuda mu alkayım cinsellikte acemiyim bir erkek nasıl baştan çıkar bilmiyorum" dedim "o " neyse seni özledim bayramdan sonra kendini ayarla bir yerlere kaçalım" demiş ...uzun lafın kısası 6 7 sene geçmişi olan bir ilişki bir senedir sevişioruz ama evlilik olmadan olmaz diyoodu ama fikri değişmiş yaniSZİCE FİKRİ NEDEN DEĞİŞTİ? BENİMLE BİRLİTE OLUP BENİ EVLİLİĞE MECBUR MU BIRAKMAK İSTİYOR YOKSA NASIL OLSA EVLENECEĞİM OLSUN MU DİYOR?

bu hayalleri gerçekleştirme zamanı geldi derken neyi kastediyor?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• yas gecmeden yasın gerektırdıgı gıbı yasamak lazım. bence kasma kendını artık. sana bı anekdot:

"Bir insan ortalama 70 yıl yaşar. Günde 24 saatin ortalama 8 saatini uykuda geçirir, kalır 16 saat. İş ve yolda da ortalama 10 saati geçer, kalır 6 saat. Yemek ve fiziksel ihtiyaçlar için de 2 saati düşersek kalır 4 saat.

Bir insanın günde ortalama üç saat televizyon seyrettiğini düşünürsek kalır 1 saat. Bu 1 saati bütün ömrü için toplarsak 3 yıl yapar.

Yani ortalama bir insanın ruhunu ve beynini geliştirecek faaliyetlerde bulunması, sevdikleriyle beraber olması, hayatına güzellikler katması için yalnızca üç yılı vardır.

Sadece televizyon seyretmeyi bıraksa 9 yıl kazanır. Uykusundan bir saat fedakârlık etse 3 yıl daha kazanır. Her anın önemli olduğunu düşünerek yaşarsa buna daha yıllar ekler.

Hayat yaşadığımız zamandır ve zaman su gibi akıp geçer. İnsan ne yaşarsa bu yıllar içinde yaşar veya yaşamaz."

0|0
    0|0
    • :) güzel bir mesaj ben tv izlemiyorum zaten ama şu günlerde biraz fazla uyuyorum

• bu genel olarak yasam sempozyumundan alıntı yaptım. ama genel olarak yasanması gereken yasanır.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir de şu cevabı düşün; tadına bakacak, ardından bir kaç kez daha isteyecek ve sonrasında bırakıp gidecek.

0|0
    0|0
  • bu yazından anladığım bir şey varki adam vakti gelmiş sana istediğini vereceğim yani ilişkiye gireceğim demiş bunun garantisi var

ama adam evlenirmi onuda sen ileceksin

5 gün sonra evlenmeyi düşündüğüm adam ilişkiye girdikten sonra beni terk etti ne yapacağım ben diye ağlama

0|0
    0|0
    • bunun garantisi var mı onu nasıl çözdün ki daha önce de hep yapalım dedim olmaz kaldıramazsın dedi henüz evlilik düşünmüyorum o da bende korkuyoruz ama ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini düşünüyorum

• adam yapalım demiş işte garantisi bu kendi demiş zamanı geldi diye

• Bence seni becerip ateşini söndürdükten sonra yoluna devam etmek istiyor. Ne evliliği?

1|2
    0|1
    • Dogru tespit +1

• Bunu bilemezsin. Benden söylemesi. O zaman neden sordun bu soruyu?

• artı zemini kendisi hazırlamış. Soran bayan lütfen göz göre göre bir yanlışın içine sürüklenmeyin.

• Sen ona hayallerini anlatırsan o da bu hayalleri gerçekleştirme zamanı geldi der tabi. Resmen sen artık senin hayalini gerçekleştirmesini istemişsin. Onda sorun bulmaya çalışacağına önce kendinde ara.

0|0
    0|0
  • seni çok iyi çözmüş.sendeki yapı muhtemelen şu:bir erkek sana cinsel yönden yaklaşınca kendini kullanılmış hissediyorsun.o da bunu anlamış.doğru zamanı beklemiş.hayır güzelim.sen onun kırmızı elması olmuşun muhtemelen.seninle sevişince daha da bir soğumaya başlayacak senden.

0|0
    0|1
    • benimle sevişince soguyacak olsa çoktan sogurdu neden sogumadı? aksine daha fazla baglandı

• ne belli ben cinsellikte acemi oldugumu söyledim

• tamam tamam.ne demek istediğimi anladın mı?

• yada bu işin sonu yok sikiyim gitsinmi diyor

0|2
    0|0
  • Hayal ve fantezilerinizi ilk gecenize saklayin derim...

0|0
    0|0
  • Onunla birlikte olunca kendini evliliğe mecbur mu hissedeceksin ? İlşkiden sonra bir soğuma durumu olursa ne olur ? Bu soğuma evresini yani krizini düzgün yönetemezsen ne derece üzülürsün ? Bu üç sorunun cevabını istiyorum

0|0
    0|1
    • ilk sevişmelerimizde soguma oldu biraz uzaklaştık ama sonra tekrar birbirimizi özledik ben değil ama o güzel yönetiyor gel gitlerim çok fazla oldu

• Bu işin riskleri var gerisin geriye dönüp giderse

• Çakacak sana ama evleneceğini sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • peki neden sürekli evlilikten bahsediyoır

• kendisi bilir yukarda allah var kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz ben onu seviyor ve güveniyorum

• Bak yapma demiyorum. Kafa karıştırmakta istemiyorum ama Allah sana beyni her atacağın adımda sorumluluğu kendisine (Allah'a) at diye vermedi. Kendi kararlarının arkasında olmayı bileceksin.

• 7 sene geçmişiniz var adamın canına tak etmiş, artık ne olacaksa olsun mantığında olabilir

0|0
    0|1
  • bunu bu yaştaki insanların sorması garip...

0|0
    0|0
  • evlenmeden yapma ! fanteziler karın doyurmuyor :)))

0|0
    0|0
    • öğle mi dersin

• iyi patlat konserveyi ve gör gününü

Kızlar Ne Diyor 6

• onun mı ne düşündüğü önemli sizin mi? Hayatınızı eşiniz olmayan bir erkeğin düşüncesini analiz ederek mi belirleyeceksiniz? Her iki durumu da düşünmüş farz edin, bu neden belirleyici olsun ki sizin adımınızda? Bu kadar yıllık bir geçmişi olan zaten evlilikle taçlandırarak yaşamak ister .

0|1
    0|1
    • ben evlilikten korkuyor kaçıyorum ona konuyu açtırmıyorum bile

• evlilik sorumlulukdur evlilikde sevgi aşk yapmak nasıl bir sorumluluk gerektiriyor ki günah dışında

• evliliğin sorumluluğunu kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız, bu yapmak istediğinizin sorumluluğunu nasıl üstleneceksiniz? Bu yazdıklarınız karı-koca arasında yaşanması normal ve doğru olanlar...

• Sen onunla 1likte olursan evliliğe mecbur değilsin ki. Yani sen öyle düşünürsen; evet seninle 1likte olunca evliliğe mecbur olacaksın farklı düşünürsen değilsin. 6-7 senedir senin bile tanıyamadığın 1ini bizim anlattığın 1 kaç bilgi ile tanımamızı bekleme. Bunları kendisi ile açıkça konuşursan daha makul mantıklı cevap alacağını düşünüyorum. Burda biz ne desek boş

0|0
    0|0
  • Bi ihtimal daha var ki sevgisi bitmiş de olabılır. Şimdiye kadar sana kıymadıysa neden şimdi ? İnsanın aklına herşey gelıyo.

0|0
    0|0
  • ya sen yine de evlenmeden yapma :D

0|0
    0|0
    • öğlede ne benim ne onun evliliğe cesareti yok

• uzun hikaye boşver

• söyle ya nolcak

• Bu zamana kadar yapmadiysan biraz daha bekle evlenince yap sonra uzulursun

0|0
    0|1
    • haklısın ama bilmiyorum kafam karışık

• 26 yaşım haklısın evlilik teklifiyle gelmeden görüşmeyeceğim

• Bende 26 yasindayim 7 yillik evliyim nisanliyken bile ister kesinlikle kabul etme sen daha kiymete binersin onun gozunde obur turlu basit olacaksin

• sen adama fantezilerini anlatırsan o da gerçekleştirelim der. işini görüp başından savacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...