Ya sonrasında düşünceniz ne olurdu?

Arkadaşlar örneğin bir kız bakire ilk defa sizinle birilkte oldu.Sonrasında düşünceleriniz ne olurdu soğurmuyduuz istediğiniz aldığınız için yoksa iyicemi bağlardanız

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu işler pazarlık meselesi değildir. gönül işidir. rızayla olursa keyiflidir. ilişkiler başlar gelişir ve biter. bekaretle ilgisi yoktur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bana göre soğuma veya bağlanma cinsel ilişkiye bağlı değildir. Bu gibi şeyler tamamen ruhların uyuşmasına ve aradaki duygulara bağlıdır. Duygular kuvvetlenirse ilişki güçlenir tabiki. Ama yaşanan şeyler sonucunda duygular tükenirse beraberinde soğumanın gelmesi bence kaçınılmaz olur.

0|0
    0|0
  • umarım öyle bir hata yapmamışsındır...

3|1
    0|0
  • Bu birrrrrrrr denir ilkinde:))))))))

şaka bir yana bakireliğini bana verecek kadar seven ve beni arzulayan bir kızı asla yüz üstü bırakmam.

0|1
    0|0
  • sevdıgım kızla oyle bısey yapmam ama yaptıysam baglanırım cunku o gelecegınden vazgecıp sana baglanmıs bende onu bırakmam evlenmeye kadar gıder yanı :)

0|1
    0|0
  • bakireyse ilk olmuşsa evlenme teklif ederdim:D

0|1
    0|0
  • seviyosam ilişkiye girmem

3|0
    1|0
  • niye soğusunki?

0|0
    0|0
  • Seviyosam zaten daha cok baglanirim

0|0
    0|0
  • Cogu erkek*i çeker, dikkat et

0|1
    0|0
  • #cinsel ilişki neden değil, sonuçtur

#KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • ben 4 kez kızlık bozdum herhangi bir extra bağlanma durumum olmadı sadece her kızlık bozduğumda egom fazlasıyla tatmin oldu.

0|0
    7|3
  • öyle şey olsa artık helalimsin haydi nikaha derim :)

0|1
    0|0
  • yani ben o kadar da çıkarcı birisi değili..yeri geldiğinde fedakar olmayı da bilirim...

öyle her önüme geleninde bakireliğini alıcam diye bir isteğim de yok..

ama kız beni uygun bulmuşsa bu bana gurur verir..

başımın tacıdır..onu asla kaderine terk etmem..

0|0
    0|0
  • hiç tanımadığım bir kızda olsa onunla birlikte olduğum kokusunu aldığım için aşık olurum ona ama sen bana bakma diğerleri gibi değilim ve erkeklere güvenme asla:)

1|0
    0|0
  • kaleyi fet ettin iş bitti sıra yeni kalelerde :))) ne sandın

0|0
    5|1
  • pişman olurdum temiz kızı bozdum diye

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaslardan birinin cevabına istinaden Seven insan ilişki yaşamayacak diye birşey yok aksine aşk varsa illaki arada bir çekim olur..

Gerçekten seviyorsa daha da bağlanır, cinsel ilişki aşk olduğu sürece bağlılık yaratır..

Sevmiyorsa ilişkinin ona bağlayacak hiçbir tarafı yoktur zaten ;)

0|1
    0|0
  • lütfen evlenmeden beraberlik yaşamayın sonra erkeklerin ne düşündüğünü anlamanıza gerek bile kalamaz...

2|1
    0|0
  • Gelinlik giyip sokaklarda gezen birini gördün mü? her şey zamanın da ve asil olarak güzel değil mi o zaman ısrara ya da böyle olsun demeye gerek yok

0|1
    0|0
  • Bu kişinin karakterine ve heyecan uyandırabilme kapasitesine baglıdır.

0|0
    0|0
  • benim tanidigim erkekler iliskiye girdikten sonra asla birakmayan nikah kiyanlar var ama bazilari istedigni aldiktan sonra yeni arayislara devam ediolar

1|1
    0|0
Yükleniyor...