Cinsellik bu kadar önemli mi?

Eşinin performansından mutlu olmadığı için ayrılan kadınlar var.Bu kadına sormalı sen ne tür bir canlısın?

Sinirlendim yine,küfrediyorum..

Sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Sadece kadınlar mı ? Cinsellik erkeklerin geneli için kutsal bir şey gibi ve sanki hayat damarlarından biri ona bağlı, o bitti mi her şey bitiyor. Fakat şunu da göz önüne almak lazımdır ki tatminiyet duygusu önemlidir, cinsellik bir güdüdür, ihityaçtır. Bir yerin kaşındığı zaman kaşımak için yeterince uzanamadığında başkasından yardım istersin, yoksa kaşınmaya devam eder. Cinsel güdülerin tamamen beslenmediği zaman huzursuzluk başlar, bilinçsiz bir toplumda da bunlar boşanmaya yol açar. Halbuki bunun üstesinden eşinle/partnerinle çabalayarak gelebilir ve mutlu bir cinsel hayatla mutlu bir ilişkiniz olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kahretsin ki aklıma ilk geleni söylerim. Bundan karakter analizi yaptın yani? yapma.

Bu konuda kolaya kaçanlar fazlaca mevcut :) Ben çok tatlı bir kızımdır :)

0|1
    1|1
  • Performansını bizimle paylasmıs oldun gizli kullanıcı kardeş. Olsun olsun

Bence yeterli sebep degil. Kesinlikle

1|0
    1|2
    • Sende kişiliğini,karakterini benimle paylaşmış oldun.Henüz böyle bir deneyimim olmadı.

• Hayatın gereği olan bir şey

0|0
    0|0
    • evet doğru.

• Kötü performansa

• Kişi donunu indirecek kaldıracak boşalacak, rahatlayacak sende buna katlanacaksın? Umarım bulursun öyle birini

• bu asla sebep olamazdı.

0|0
    1|0
  • ayrılması şart değil her türlü tedavi var sonuçta sorunu eşine söyleyip hallede bilirlerdi :)

0|0
    0|0
  • Çok istekli, çok arzulu bir kadınım bu sebeple eşimin beni doyurabilecek kapasiteye sahip olması gerekir. Seks aşktan,sevgiden,paradan hepsinden önemli. İyi sevişen bir erkeği aşka sevgiye paraya tercih ederim.

0|0
    0|1
    • O zaman sana jigolo,fuckbuddy gerekiyor.Evlenmeye gerek yok.

• nerden biliyosun sirf bu yuzden ayrildiklarini

0|0
    0|0
  • erkeklerde eşlerini gerçekten tatmin etmek için biraz çaba harcasın o zaman.. o kadar bencil olmasınlar.. kendisi hayvan gibi tatmin olurken karısını p.ç gibi bırakıp arkasını dönüp uyumasın..

0|2
    0|0
  • evlilik denen kurumun en derinindeki sebebi düşündün mü hiç?

0|1
    0|0
  • eşimin nefesini hissedeyim ne performansı...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evlendiğinde kadının iki deliğini aç bırakmayacaksın bitanesi midesine diğeri de cinselliğe.. olay bu

0|0
    0|0
  • eğer taraflardan birinin cinsel yetersizliği var ve bunu düzeltmek, tedavi olmak istemiyorsa boşanmaya gerekçe olabiliyor diye biliyorum.. Bunu yaşayan insanların düşünmesi gereken bir şey. Neden kendini bundan mahrum etsin. Bi ömür boyu katlanmak zorunda mı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...