Lezbiyen bir bayan, lezbiyen olmayan bir bayan ile ilişkiye giriyor..

Lezbiyen bayanın hedefi nedir? Lezbiyen olmayan bayanın hedefi nedir?

Güncellemeler:
İnanılacak gibi değil. Kimse soruma yanıt vermiyor.:)

Veremiyor.:)
Keşke lezbiyen bir bayan yanıt verse idi burada. Bence lezbiyen bayan, birlikte olduğu bayanı tatmin ediyor. ne dersiniz?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevişiyorlar işte ne hedefi?

Orgazmdır ikisinin de ilk hedefi diye düşünüyorum :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kim demis duygusal anlamda iyi birsey olmaz diye biz sevisirken sevismenin tam ortasinda karsidaki kisiye aşık olabiliyoruz o zaman isin icine duygusallik giriyor ve onu incitmemeye calisiyoruz hedefimiz ilk basta orgazm olsada bu sonradan degisiyor aşık giriyor araya orgazm ikinci planda kaliyor ( sahsen bende öyle oluyor )

2|0
    0|0
  • bayanlarda hedef aramak niye? biseksüsel bir bayanla lezbiyen bir bayan sevgili olabilir gayet normal bişey.

2|0
    0|0
  • Bıseksüellik veya homoseksüellik eşcinsellikde denir ve iğrenç bişi.

0|2
    5|0
    • Sizce iğrenç, ama başkaları için son derece keyif verici bir şey.:)

• yaşamadığı ve bilmediği bir konuda saygısızca yorumda bulunan kadın kadar iğrenç olmadığı kesin.

• Biseksüel ne demek? Herkesin cinsel isteklerine saygılı olun.Aynı zamanda görüşlerine de.

• lezbiyen olan olmayandan hoşlanıyordur.onunla birlikte olmaktır amacı diğerininkisi ise sadece meraktır.

0|0
    0|0
  • Bak sana okuduğum bir hikayeyi paylaşayım bunlarda Lezbiyen değil ama birlikte oluyorlar ufkunu açar belki bir anlık birşey işte!

http://sex-hikayeleritr.blogspot.com.tr/2014/05/kz-kza-masaj-yaptrdk-ilk-lezbiyen.html

0|0
    1|0
    • cevap verdim aslında ama

• lezbiyen olanin amaci bir kadinla tatmin olmak, bu durumda onunda lezbiyen olup olmamasi önemsizdir
    diger bayanin amaci ise merak gidermek, ayri bir zevk yasamak, tecrübe edinmek

0|0
    1|0
  • lezbiyen olan kadın aktiftir lezbiyen olmayanda pasif oluyor bu durumda bir tür tatmin olayı ama duygusal anlamda hiç bir şey olmaz o yüzdende iyi bir sevişme olmaz

0|0
    0|0
  • lezbiyen olan yatmak derdinde lezbiyen olmayan ise meraktadır.yani cinsellik.lezbiyen olmaya demeyelim de eğilimi olabilen diyelim.

0|0
    1|0
  • kadın bedeni erkek bedeni gibi değil çekici kusursuz :D

3|0
    0|1
  • Diğer kız lezbiyen değil biseksüel olabilir.

Bir hedeflerinin olmasına gerek yok sadece birbirlerini beğenmiş de olabilirler.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç tatmadıkları zevki yaşamak ve fantezi lerini gerçekleştirmek için .

1|1
    0|0
  • Biseksüel olma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım birader..

1|1
    0|0
  • yahu her sevişen lezbiyen olamaz kendini lez sanalarla dolu ortalık ,hepsi bisex :) iddia ediyorum Lezim diyen gelsin dersini alır gider gerçek lez yok !

0|1
    3|0
    • Yanlış düşünüyorsun. Gerçek lez bayan tanıyorum çok yakınım.:)

• amk salağı sanki bütün lezlerle konuştunda.kendini at bir yerden öldür.kıllı kalın derili,boru sesli erkek vücudu kim kusursuz kadın vücudu kim?ortalama bir kadını en seksi sanılan erkeğe değişmem be.kadınlar candır.erkekler ne görüntüye ne de akla hitap ediyor.bir sürü kadınla çıktım erkek bedeni aramadımve en yakışıklı sayılanı bile beni tavlayamadı.yokyani burnumu tuttum ama midem adamı kaldırmıycak.kadınlar forever:)iki soru sorarmışta* salağı.arayıştaki biseks kadınlar senin dediğin

• Sevgili darkfor sinkaflı yorumlarını lütfen burada yayınlama ... kendine saklamalısın her ne kadar erkek bedeninden nefret etsende senin varoluşunda bir erkeğin payı var bu gerçeği değiştiremezsin hemde %100 erkek saygılarımla

• lezbiyen olmayan bisexuel oluyor bayanlarda cok karsilanan bir durum

0|1
    0|0
  • :)) biseksüeldir dostum o

0|1
    0|0
    • Sorumu okuyun, Yazdığın soruma yanıt değil.

• Sakin olun ve yazdıklarınıza bir daha bakın. Ve sorumu inceleyin.

• benm haricimde herkes aynı cevabı vermiş.Sen bence ne sorduğuna eminmisin? Ne sordun olm sen?

• eski kız arkadaşım zamanında benimde tanıdığım işten bir kız arkadaşının lezbiyen olduğunu söylemişti sonradan,birkaç kere o kızda kaldı ve aynı yatakta yatmak zorunda kaldılar sevgilim kendimi geri çektim kenarda yattım dedi ama birkaç kere de kaldı o kızla.yapmıimıdır ki acaba yapmadım dedi ısrarla ama bilemedim.yaptıysa da yapmıştır zaten artık yok :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...