Sevgilim biseksüel, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba

Sevgilim ile 9 aydır birliktelik yaşıyoruz. 6 aydır düzenli bir seks hayatımız var. Kısa bir süre sonra da evleneceğiz. Fakat bir süre önce ilginç bir şey yaşadık. İsim gereği günlük 12 saat boyunca insanlarla muhattabim. İşten sonra bir kaç saat kadar spor salonunda kalıyorum. Gayet yorucu bir günün ardından eve gelip, yemeğimi yedikten sonra uzun bir seks faslı başlıyor. İkimizinde tatmin olması 2 saate yakın sürüyor. İlişkinin başlarında sorun olmuyordu. Fakat zaman geçtikçe çok yorulmaya başladım. En son öğlen yemeğinin ardından yapılan toplantıda üstüme çöken rehavetle fosur fosur uyuduktan sonra kızı aldım karşıma derdimi anlattım. Hiç olmazsa haftada 2-3 kere yapalım dedim. Biraz tartışıktan sonra -benim sözlerime de güvenerek- ilginç bir şey teklif etti. (Biseksüel olduğunu biliyordum) Arta kalan zamanda hemcinsleriyle cinsellik yaşamak istediği söyledi. İlgisinin daha önce olduğunu biliyordum (sadece cinsel) içimden kabul ettim ama ne olur ne olmaz diye bir düşüneyim dedim. Genel olarak erkek beyni iki kızın cinsel birliktelik yaşamasını aldatma saymaz. Neyse konuyu anlayabilecek yakın arkadaşlarıma açtım, hepsi olumlu baktı. Geçmişte erkeklerle olduğu gibi kızlarlada cinsel deneyimi olduğu için psikiyatrim de olumlu bakıyor. Buraya gelip yazmamın sebebi; bu konuda daha önce tecrübesi olan kişilerden veya benim göremediğimi gören objektif insanların fikrini almak. Şimdi olmasa bile uzun vadede olabilecek sorunlardan bahsedebilirler. Bir ricam lütfen homofobik fikirleri ve dininizi karıştırmadan yorum yapınız.

Not: Kız lezbiyen değil

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi eski bir dindar olarak biliyorum ki dine göre nefes almamızın dışında doğal yaptığımız herşey günahtır ve dinin yöntemide cehennemle ve ebedi azapla korkutmaktır.bu yüzden ebediyyen cehennemde yanacaksınız kısmını geçelim... Bunu kabul etmen durumunda olası bir senaryo çiziyim:Başlarda kız dediği gibi,kendi gibi bisex ya da lez kişilerle takılmaya başlar,sende la nasıl olsa onlarda kız hem kimseye girençıkan yok diyerek rahatsındır..sonra biraz feraha çıkınca sende şu fikir yer etmeye başlar niye iki kızla aynı yatakta üçlü sex yapmayım ki?kız arkadaşın bunu kabul edecektir ve uygulamaya geçersiniz..bir iki böyle devam eder sonra,kız der ki regioncuum neden yatağa bir erkek daha almıyoruz?iki kız iki erkek yaparız ha?ilk başlarda biraz garipsersin ama üçlü hoşuna gitmiştir daha çok zevk almışsındır.biraz düşünür sonra ok dersin.ve erkekli kızlı grup takılmaya başlarsınız ve bir süre sonra bakmışınız ki kimin şeyi kimin şeyinde belli olmayan bir cinsellik yaşıyorsunuz.bu durum toplumun geneli tarafından hoş karşılanır mı?;karşılanmaz!,dinen sakıncalı mı?;evet!din katledilmenizi emreder,sonrada ebediyyen cehenneme gönderir 5 dakikalık zevk için!..insan doğasına aykırı mı?;hayır!insan çok eşlidir ama binlerce yıldır tek eşli bir yaşam tarzını benimsemiştir.bazı ilkellerde hala birden çok kadınla evlenme vardır ama zamanla ana erkil toplumdan ataerkil topluma geçilince kadının çok eşli olması kabul edilemez olmuştur..

0|0
    0|0
    • eski dindarim demissin, sonrasinda da yanacaksin demissin. bir ateist olarak, sunu soyleyeyim, cinsel iliskide ucuncu kisi pek cok erkek gibi benimde hosuma gitsede buna karsiyim

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bir kız olarak sevgilimin ben olmadığım zaman başka erkeklerle cinsellik yaşamasını kaldıramazdım, fakat her ne kadar az mümkün olsa da senin yerine kendimi koyup düşünüyorum ve erkek olsam sevgilim ben yokken bir kızla birliktelik yaşasa benim cinsel hayatım ne olurdu ? Acaba onunki ne olur, bu sadece sen yokken kendini tatmin etme amaçlı olarak kalır mı yoksa ileriye taşınır mı ? Acaba sen yokken bundan aşırı bir haz alıpta kapılıp ileri de seninle cinsel hayatını etkiler mi ? Ya da seninde böyle bir şeye adım atmanı bekler mi ? İradesi ne kadar güçlü, senin kendinden verdiğin tavizlerin farkına varıp saygı çizgisini koruyacak bir kişiliği var mı ? Ya da sen ona inkar edersen acaba senden gizlice yapabilir mi ? Sen izin vermedikçe o gizli yöntemlerle, habersizce yapabilecek birisi mi ? Bunu iyice kafanda tartmanı isterim, gerçekten dediklerim işine yarar. Umarım ikiniz içinde doğru bir karar verirsiniz :)

0|0
    0|0
    • yorumunuzu cok begendim. soylediklerinin buyuk cogunlugunu irdeledim. iliskiye girdigi kisiye kapilir mi diye dusundum. abartilmadan yapildiginda ve iki tarafinda koydugu kurallar icinde yapilirsa kisa sureli iliskilerde sorun cikacagini sanmiyorum. bazilarinin kafasinda direk uclu olayi geliyor bu gibi durumlarda. bu hosuma gitmesine ragmen, buna en basindan karsiydim. sinirlarimizi bilmemiz lazim. yazdiginiz sorulari ona da kendime de sordum. tesekkur ederim

• Bu biseksüellik degil bu senin ona yetemeyisin ve bu sapkinlik. Tercihinin pismanlik getirnemesi dilegiyle

1|0
    0|0
    • yetemeyisin demeniz konusunda haklisiniz. aylarca 3 kusur saat uykuyla haliyle yetemiyorum

• Evlilik gibi ciddi bir ise kalkismadan once iyice tartman gerek. Herkesin cinsel tercihi kendini ilgilendirir ama boyle birseyi kabul edip ilerleyen zamanlarda kendinle celisecek olma ihtimalinide goz onunde bulundur. İsin cigrindan cikip kiz arkadasininda yetemeyecek olusunu. Hayat senin arkadasim umarim kendin icin dogru olani yaparsin.

• Senin için sorun yoksa sorun yok .

0|0
    0|0
  • ya kıza aşık olup hollandaya gidip evlenirse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yakında 2. bir kızı da yatağa sokabilir o zaman seninle. Be ready for 3some...

0|0
    0|0
  • İlerde biseksüel istekleri artmayacaksağına eminsen izin ver derim :)

0|0
    0|0
  • ileride ilişkinizi etkileyecek tek konu,biseksüellikten çıkıp sadece lezbiyen olmasıdır.

0|0
    0|0
  • 2 elini kullanmadan önündeki tabaktan yemek ye diyorsun insanı insan kılan elleriyle veya çatal kaşık kullanarak yemek yemek sen insanlığın değer yargılarını bir kenera koyup yorup yapın ahlaki bir çöküntü oluşumuna destek verin dercesine yazmışsın aksini yazana uyarı niteliğinde

1|0
    0|0
Yükleniyor...