Durum O kadar karışık ki :(

Ben küçükken birisi tarafından tam tecavüz denmesede onun gibi birşey yaşadım bu kişide bizim yakın bir dostumuzun kocası kafasından ..

İlk olay olduğunda 4 e gidiyordum Şu an lise 2 ye geçtim . korkdum söyliyemedim adfam ama gine bana dokundu felan uzak durdum ben böyle işde

Sevgilim var ve olayı ona anlattım yaklaşık 2 yıldır sevgiliyiz.

Ben aileme bu durumu anlatmaya çekiniyorm biraz ailem kötü olur felan babam öldürür adamı diye sevgilim söyle dedi işde böyle bende Şu an ailem durum buna söylemey müsayit değil 1 sene içinde söylicem işde bana geçen gün dedi Şu an bakireyim ama adam aileme söylemeden ya beni zorlarsa işde ailem seni istemez bakire olmassan ve asla ewlenemeyiz dedi ben ona ya sen istermisin ailen istese dedim ewlenmeyi çok isterim ama ewlenirmiyim bilmem erken sordun biraz dedi işde böyle .

imm ben her geçen gün piskolojik olarak ya birşey olursa ya ewlenemezzem aileme söylesem nolur işde o adamın karısı çocuğu nolur millet nasıl bakar bunları hep düşünüyorum çoğunlukla ağladığım oluyor kendi kafamdan hep olayları gözümde geçiriyorum böyle gerçekden kötü bir dönem geçiriyorum. Sevgilimde kötü düşünme diye söz verdirdi işde söz ama bir anda iyi olamam yavaş yavaş iyi olurum dedim .

Şimdi ise bana soğuk davranıyrsun dedi. Morelim ister istemez ailem istese bile ben ewlenmem bilmiyorum dedi bu yüzden bozuk . Bu konu değilde diyelim ilerde birşey olsa demekki ayrılcaz. Bunu bilmek beni üzüyor bide tabi şimdi ya bişe olursa ayrılırsa diye düşüncem daha çok arttı iyi olmam gereken yerde kötüyüm . Oda bana dedi söz verdin adam gibi tutmuyorsun işde imm bide böyle düşünüyorum diye doğruyu söylemem daha iyi dğeilmi böyle düşünmediğin zaman beni ararsın dedi mesajlaşıyorduk çıkdı işde daha mesaj atmıyor sizce napabilirim :(

Güncellemeler:
Yardım edin sizce napmalıyım.s

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Önce polise git taciz etti de şikayet et cezasını alsın. Ailene söyle zaten bundan güç alıyor korkuyorsun o da üstüne geliyor. Erkek arkadaşını bilemem ama bu olay aileye soylenmeli.

0|0
    0|0
    • Söylemem için 2-3 aya daha ihtiyacım var .s erkek arkadaşımla napmalıyım sence.s

• Peki ya sevgilimle napiyim.?

• Sevgilin ile görüşme bir süre bunu test gibi düşün. Severse döner sevmezse diyorum ya dünyanın sonu yok başkası gelir daha yaşın ne ki daha ne kişiler peşinde olur korkma.

Erkekler Ne Diyor 2

• filimii anlatıyosun romanmı anlatiyorsun belli değil

0|0
    0|0
    • Sorunumu anlatmaya çalışıyorum :/

• tokadı yapıştırcam sana. git anlat!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ailene o pislik adamın yaptıklarından baset bence. cezasını onlar verirler bir şekilde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...