İki sorum var arkadaşlar lütfen güzelce cevaplayın.

1.Dün karşıma ayna koyup kendimi tanımaya karar verdim ve inceledim.Öncelikle kızlık zarı neye benziyor onu çözemedim.İnternetten araştırmalar yaptım ama farklı farklı zar çeşitleri var vajina dudaklarını ayırdım ve baktım ama zara benzeyen bir şey göremedim nasıl anlayabilirim ?

2.Vajina gerçekten çok dar bir yer ve esneyen bir yapı gibi durmuyor ama ilişkiye girerken esniyor evet bunun nasıl olduğunu merak ediyorum.Serçe parmağım ile patlıcanı karşılaştırmak gibi bir şey bu .Bana açıklayabilir misiniz :)))

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarını muhtemelen sen göremezsin. çünkü jinekologlar özel aletlerle açarak bakıyorlar ona. ikincisi, cinsel ilişki sırasında salgılanan sıvılar vajinanın esnemesini sağlar. hem kaygan hem de esnek bir vajina o bahsettiğin patlıcanı kolaylıkla içine alacak hale gelir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• zarı dr. dısında kimse göremez gördüm diyen yalan söyler bu 1. 2. ise vajina ilişkiye girerken esner çünkü seninde dediğin gibi esnek bir yapıya sahip, penisi geçtim düşünsene ordan bebek çıkacak kadar esniyo o bölge, resmen fındık kabuğundan karpuz çıkıyo bunu ateistler bile açıklayamaz =)

2|1
    0|0
  • Dijital fotoğraf makinası veya telefonunla resmini çekip bilgisayarda inceleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • iyi ramazan ramazan çarpılmamışsın

0|0
    1|4
  • bu konuda neler öğrendin bana da özetleyebilirmisiiinnn ? cidden merak ediyorum bende senin gibi bazı şeyleri

0|0
    0|0
  • 1. tam anlamıyla zar gibi birşey değil. link böyle birşey.

2.vajinanın kasılmış hali dardır. kendini rahatlatıp ıslattığında kontrol et. o zaman çok daha gevşek olduğunu anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • linkteki gibi bir yapı gördüm evet et vardı ama ben örümcek ağı gibi bir şey düşünmüştüm :))) linkteki gibiyse kan nasıl geliyor :)

• şöyle anlatayım; vajina içeri doğru giden bir boşluk. dümdüz boru gibi düşün. zar ise bu borunun duvarlarından içeri doğru kapanan bir yapı. yani borunun ortasına doğru. yani yolu tıkıyor. ilişki sırasında da parçalanıyor. böylece kanam oluyor. kanamışının da resmi var da göndermek istemedim. gerçekten hiç hoş görünmüyor :)

• lütfen atar mısın :)

• merhaba,

1- kızlık zarı vajinanın 2 3 cm içerisinde yer alır. eğer esnekse ilişkiyle de yırtılmaz ancak normal doğum yaparsan yırtılabilir.

2- dediğin gibi vajina esnektir. bakire olduğundan da oldukça dardır ancak ilişki esnasında ıslandıkça kayganlaşır ilişki sayısı artıkça da su anki gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • dışarda değildir vajina içerisinde bulunur zar 5 cm kadar ama sen genede elleme ;)

emin ol o kadar esner ki inanamazsın kol bile girebiliyor emin ol ;D

0|0
    0|0
    • 5 cm olurmu arkadaşım sen de attın ha. 1,5-2 cm içeride. gözle görülür. iç dudakların hemen devamında en fazla 2 cm içte. dudakları yana ayırınca görünür. normal halde zaten rahim 8-9 cm içte.

• hangi fakülte dostum ?

tıp fakülteside zordur sanırım :D

• sevişme sırasında salıyor kendini. salgılar sayeseinde kayganlasıyor.

zarda 2-3cm kadar içeride ufak pempecik bişi. delikli delikli oluyor. hatta bazılarının ortası kocaman delik olabiliyor.

0|0
    0|0
  • normalde zarını görmen gerekirdi çünkü 2cm içerde zar ortası delikte olabilir ya da senin zar çok derinde mesela 5 cm içerdede olabilir o yüzden göremeyebilirsin

0|0
    0|0
  • seksüel hiçbir olguyu bakarak çözemezsin..Yaşaman lazım

0|0
    0|0
  • Balım açıklamaya gerek yok, dene gör :D

0|0
    0|0
  • soğan zarına benziyo dediler

0|0
    0|1
  • merak ettiğin buysa açıldıktan sonra sen bile tanıyamayacaksın yeni halini ,birde çocuk doğurunca bu günleri özleyeceksin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kızlık zarı jinekolojk muayene ile görülür. Ordan bebek bile çıkıyor annem patlıcan penis ne ki. İhtiyaç olunca açılır merek etme.

Baba kız eski zamanlara atlı araba ile seyahat ediyorlar. Yolda haramiler durduruyor. Ne var ne yok hepsini alıp baba kızı 1 tek donları kalana kadar soyup bırakıyorlar. Haramiler gittikten sonra kız babasına diyor baba bak altınları şeyime soktum onları alamadılar diyor. Babası da bunu duyunca: "Anan olsaydı arabayı da sokardı kızım" diyor. O misal ihtiyaç olunca arabayı bile sokarsın oraya merak etme annem

0|1
    0|0
  • ayna karssında herkes kızlık zarını fark edemeyebılır bende vaktıtle bakmıstım ama kızlık zarını aramak ıcın degıl ıcını merak ettıgımden ayna ıle bakmıstım .

vajınan ılıskı oncesı sulanarak penısının gırısını kolaylastırıryor penıs gırıp cıktıkca acılıyor oyle penıs tamamen ılk basta gırmez vajınaya.

0|1
    0|0
  • ilişkiye girerken esniyoru düşünüyorsun da ordan 3-4 ağırlığında çocuk çıkıyıor onu neden düşünmüyorsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...