Rahim Tersliği Ve Cinsellik...

Merhaba KS Üyeleri fikriniz var mı bu konu hakkında? Evli olan beyler eşlerinden biliyor olabilirler mi? Acı bundan kaynaklanıyor olabilir mi cinsellikte ?

Teşekkürler.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim esiminde rahimi ters.

Oda surrkli aci oluyo diyor..

Ama genelde yara veya enfeksiyondandir diye dusunuyorum ben

Birde penis uzerinde kıl varsa jiletle dgil agda ile kokten alsin

Genelde dikkat edilmez ama yara baslangicinin en buyuk sebeplerindendir

0|0
    0|0
    • eşinizle aynı durumdayız. Acı cinsellikte oluyor. Onun dışında değil. Eşinizde de hemen her pozisyonda acıyor mu? (misyoner dışında ) Doğum yaptı mı?

• öyle dedirtecek nedenler olmuştur. Kolay kolay bir bayan mutlu yuvasını bozman bana inanın. Bende evliyim.

• Mutsuz olmamiza ragmen ayrilamiyoruz

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç duymadım gercekten, ama eşiniz nazik biri ise sex esnasında sorun yaşamazsınız sanıyorum merakla bekliyorum cevapları, geçmiş olsun hanımefendi.

0|0
    0|0
  • Eğer ilişkide ağrı duyuyorsan başka bir sebebi vardır ya da kendini kasıyorsundr buna hiç yorma yani. Ben bunu doktorlar dediği için söylüyorum bilgilendiriyorum bilmediğim birşeyi asla söylemem için ferahlasın diye merak

0|0
    0|0
  • yolda bulmuş gibi tabiri daha aydınlatıcı olur sizin için =D

0|0
    0|0
    • Yolda bulmuş tabiri? Anlayamadım?

• bazı eşler cinsel ilişkilerde elinde olmadan ehemmiyetsiz davranır bu konuda onu uyarmalısın

• eşim saygılıdır. Ha şimdi anladım beni yolda bulmuş sanki:) Yok öyle değil sağ olsun. Ama çok özele girmek istemiyorum detaya. Ondan kaynaklı olmaması için son derece soft olması lazım. Bu çok mümkün görünmüyor. Ama bu durumda her bayanın canı acırdı. Belki de benim yapımdan kaynaklı.

• evet ola bilir

0|0
    0|0
  • hiç duymadım

0|0
    0|0
  • sezeryanda elbette normal doğum gibi zedelenme olmaz. ama onunda eksileri var. kadında his kaybı olur.

0|0
    0|0
  • evet büyük ihtimal ondandır çocuk olmasın diye çevirtirler diye biliyorum

0|0
    0|0
    • çocuk olmasın diye olan bir şey değil en azından bendeki öyle değil.

• kafanızda net bir cevap oluşturmak için söylüyorum gerdek gecenizden itibaren cinsel ilişki seyirinizin normal doğum olmaması nedeniyle bu acı pikolojininde yardımıyla içinize kazınmıştır 13 ila 15 normal sonrası sizi rahatsız etmesi ise normaldir eşiniz biraz daha dikkatli olmasıyla birlikte bu sorununuzun ortadan kalkacağını tahmin ediyorum hanımefendi

• 15 den büyükse normal midir acı? O halde normal sayılırım. Acı kazınmış olma ihtimali olabilir haklısınız ama onu çoktan geçtim ben. İlk beraberlik felaketi zaten. Bir hafta tedavi oldum. Kesikler oluşmuştu. Doktor on gün ara verdirmişti. Krem v.s tedavi için. Ama sonrasında da ilkindeki gibi elbette olmadı ama acı misyoner dışında hemen her pozis. oluyor.

• acının kaynağı olabilir mi bilmiyorum ama ameliyat ile düzeltiliyormuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...