Ian Somerhalder,One Direction Ve Homofobi

Ian Somerhalder'i beğenen , One Direction'u dinleyen erkeklere ön yargılı yaklaşan insanlar homofobik midir?

Güncellemeler:
Yoğun istek üzerine bu listeye Justin Bieber'i da ekliyorum ! :D

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem, ama çok tuhaflar ya sonuçta erkek yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gay arkadaşım filan var gayet iyiyiz hiç problemde yaşamıyoruz. ama ben o one direction mıdır nedir onu dinleyen kız erkek herkesi garipsiyorum şimdi ben homofobik mi oluyorum .s

0|1
    0|0
  • açıkçası ben erkek mi kız mı belli olmayan çocuksu çocuksu şeyler yapan geceleri korkup beraber yatan bir müzik grubunu dinleyenelrden ne bekleyebilirim ki..insnaın dinlediği müzik ruhunu yansıtır..bi kere adamın ruhunda sorun var..şimdi bir opera dinleyen adamla one direction dinleyen adam aynı davranışlarda mı..

0|1
    0|0
  • ya gay falan demeyi bırakın arkadaşlar hepiniz diyosunuz ki ortaokul yaşlarındaki insanlar dinliyo saçma ben bir kaç kez one direction'ın yeni albümünden şarkıya denk geldim cidden bazıları çok güzeldi ve sesleri iyi önyargılarınızı bitirin bence :D

0|0
    0|0
  • Valla bende an Somerhalder'i beğenen , One Direction'u dinleyen erkeklere ön yargılı davrananlardanım .. Neyim abi ben : / ?

0|1
    0|0
  • Ian Somerhalder ı beğenen erkeklere ön yargı ile yaklaşmıyorum :):) beğenilmez mi lan o adam :@!?!

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum da gayimsi bir hava var:/

0|0
    0|0
  • Ian'ı beğeneni değil beğenmeyini garipserim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• somerhalder için aynı şeyi söyleyemicem yani adam oyuncu ve ergen de değil mutlaka oyunculuğunu beğenenleri vardır. ha başka şekilde beğeniyosa orası ayrı :) ama one direction dinleyenlere karşı aşırı derecede ön yargılıyım ve çevremde öylelerini barındırmıyorum. homofobik değilim sadece "planemo1" nickli arkadaşın söylediğinin altına imzamı atıyor ve konuyu uzatmıyorum.

0|0
    0|0
  • One Direction dinlerim, şarkıları güzel. Burda garip hiç bir şey yok

1|0
    0|0
  • dinle ne olacak senin zevkin.

Ama tutupta odana çocukların posterini asıyorsan ... bilemiycem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...