Daha önce eşcinsel (Lez/gay) bir birlikteliği olduğunu bildiginiz biriyle evlenir miydiniz ?

Daha önce eşcinsel (Lez/gay) bir birlikteliği olduğunu ama sonra normal lişkilerle devam ettiğini bildiğiniz biriyle evlenir miydiniz ?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim migdem kaldırmaz,zaten erkeklerin bu tür ilişkisine karşıyım kadınlık hormonları artmış bir erkekden eş olaz yine depreşir,bir gün gelir birisi bunu ima ederse sorunlar çıkar,bence adam gibi adam birisiyleevlenin.

0|0
    0|0
  • yani lez bir kadınla evlenebilirdim...

sonuçta kadında lez olma durumu bana çokda itici gelmiyor...

1|1
    0|0
  • evlenmek için ona olan sevginle bu konunun sende yarattığı engeli kıyasla hangi taraf ağır basıyorsa o tarafa git... bence bi erkek için sorun olmaz ama bayanları bilemem

0|0
    0|0
  • Erkekler için lezle evlenmek dusunulebilirde kızlar için gay biraz düşündürücü. Kayın babasıyla yatak odasında basilmak yada kayincolarla grup hobaaaaaa :-) hani marjinal bizdik espirisine döner sonra.

1|0
    0|0
  • benden öncesi ve benden sonrası olan bir durum.benden öncesi beni ilgiendirmez..ne yaptıysa kendi seçimi olmuştur..ve bunları sorun etmem bu zamana kadar da etmedim..yani evlenirdim

0|1
    0|0
  • Türkiyede yaşıyorsanız Gay'lik te Lez'lik te geçicidir. Tek gerçek vardır "bu ülkede kimse kimseye evlenmeden vermez" olay bitmiştir dağılabilirsiniz. (Çap çap elleri vurrarak kovala)

0|0
    1|1
    • kimse kimseye evlenmeden vermez mi :) vermeyen yoktur almasini bilmeyen vardir. Duymadin mi hic ?

• Oman Tanrım ! Bu gelen cevap... Yoksa... Pij Detect mi? :)

• Gay ilişki 'yaşamış' bir "hatun"la evlenmek istemem diye düşünüyorum sadece.

0|0
    0|0
  • olabilir de benim bilmem gerekmez yani yinede.

0|0
    0|0
  • biseksüellerle evlilik tehlikeli ya

0|0
    0|0
  • neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Nayır

0|0
    0|0
  • Hepimiz lezbiyeniz :P