Yaş Aralığı ve Saçma Sorular Topluluğu

Arkadaşlar sitede 18-24 yaş aralığı var ben 22 yaşındayım ve kendi yaş aralığıma bakıyorum yazıdkları şeylere uyuz oluyorum artık salak salak çoluk çocuk muhabbeti yok sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamilemiyim yok uzakta yaşıyoruz birbirimizi unutur muyuz benim gibi düşünen ar mı merak ediyorum he birde özellikle şu kızların bekaret mevzusu kız bekaret olayını saçma buluyorum diyor aradan 2 -3 abazada onay veriyor haklısın eşitlik lazım diye normal hayatta nasıllar acaba çok merak ediyorum

yorumlarınızı merak ediyorum

0|0
75

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• kızlar yiyolar haltları sonra ödleri biyerlerine kaçıyor kimseyle de böyle bir şeyi paylaşamıcakları için burda gizli olarak soruyolar, en azından bir vicdan rahatlatması maksadıyla, bu yüzden de böyle nahoş sorular durumlar yorumlar cevaplar tartışmalar çıkabiliyor

0|0
    0|0
    • Peki pişman oldukları şeyi nasıl hala savunuyorlar onu anlamıyorum aslında pişmanlar biraz üstelersen pişman olduklarınıda itiraf ediyorlar vicdanlarınımı rahatlatmaya çalışıyorlar dersin ?

• evet aynen öyle, allah ıslah etsin

• Amin cümlemizi .:)

• Ici döl dolu ergen külotu kokuyor buralar, yeni mi görüyorsun sen yoksa?

O yasların bircogu yalan.

Oldu ki zaten olgunluk yasla ölcülmüyor.

Etrafta olgunlugu; yılların üstünde sek sek niyetine zıplayıp atlamak oldugunu düsünen beyinsizler var.

Acınası..

Siteye hosgeldin.

Pardon, beyinsizler barınagına hosgeldin..

Bu sarkı sizin icin havada dalgalansın..

w w w.youtube.com/watch?v=n5_gGFgYZgo&list=PL098D5EE0397C0E8B

0|0
    0|0
  • Gel beraber film sektorunden, gezi parkindan konusalim. Begenmiyorsan borsa da olur ben hic anlamam sen ogretirsn onu da olmaz miydi ki

0|0
    0|0
    • Film sektörü iyi gezi parkı olaylarına hiç bulaşmak istemiyorum 2 tarafında yalnışları var borsada umurumda değil dediğim gibi film sektörüne bayılırım dediğim hakkında ne düşünüyorsun

• Ben de bir yonetmen adayi degilim. Ah kahretsin evet

• İstediğin sektörde başarılı olman dileğiyle

• Pardon da sanane onun bunun bekaretinden veya o 2-3 abazanın cevabından? İnsanların yaşadıklarını paylaşıp fikir alınması, arkadaşlık kurulması gereken yer burası, senin veya başkalarının bıkkınlığından kime ne? daha gizliden çıkamıyosun bee

0|0
    0|0
    • Gizliliğimden çıkamamam senin gibi peşin hükümlü yobazlar yüzünden profilime girilip binlerce hakaret içeren cümle ile karşılaşmak ya da senin gibi insanların beni görmesini istemediğimden senin cevabın gizli değilde ne oluyor profilin gizli önce birşeyleri kendinde düşün sonra başkasına sun

• O zaman profilini gizle, profilim gizli ama ben gizli değilim bak burda cevabımı güzelce veriyorum

• :) aferın sana

• haklısın.ergen bastı burayı.o sorularada cevap dahı vermıyorum bu kadarda cahıl olunmaz kı nette bılgı cok merak eden acar bakar.cevap verme sende

0|0
    0|0
    • Bazı arkadaşlar sanane falan diyor ama ben gerçekten birşeyler hakkında bilgilenmek için geliyorum buraya ya da bazı konular hakkında yardım almak çok merak ediyorlar böyle konuları anne babalarına sorsunlar

• sana aılen mı verıyor bu bılgılerı?

• Bak hayır gerikafalı falan değilim sen ya da sen demiyim o şekilde soru soranlar zaten bunları bilen kişiler pislik olsun diye soruyorlar milletin yorumlarına bakıp eğleniyorlar emin ol hepimizden iyi biliyorlar belli şeyleri babamdan öğrendim tabiki bana yapmam gerekenleri anlatırlar güzelce konuşurlar ve bilgilendirirler geri kalanını arkadaş ortamı ve kendim yaşayarak öğrendim

• Onlara diyecek laf yok. Ağır abaza hepsi

0|0
    0|0
    • Aynen bazen erkekliğimden utanıyorum sana yemin ederim yolda yürürken bir kız bana bakınca utanııp kafamı önüme eğiyorum artık

• Kendim gibi birini bulamadım paranın asla lafını etmeyen her durumda yanında olan mala mülke önem vermeyen kafasına estiğini yapabilen rahatça fikirlerini söyleyebilen neyse daha çok ararım :) teşekkür ederim ilgin için iyi geceler

• Rica ederim

• katılıyorum da burada soru kısıtlılığı yok :) her soru için kategori belirlenmiş :)

0|0
    0|0
    • Konulara yaş kısıtlanması getirilebilir bence

• oda kolay üye olurken aradan çıkarabilir :)

• oda bir fikir tabi :)

Erkekler Ne Diyor 4

• O dediğin tipler kız indirmek için kaypaklık yapan erkek tipleri. Kadınların ahlaksız olmalarını istiyorlar ki, bize de ekmek çıkar mı diye !

0|2
    0|0
    • Ya onu normal yaşantısında yapamayan internette döktürebilen tipler yapıyor buda beni ayar ediyor

• Nabacan abaza çok :D

0|1
    0|0
  • Bekaret olayında burada ne dediysem O'yum. Eğer gerçekten güveniyorsa bir insan sevdiği kadına bunun bir önemi yok, tabii ki kadına hayatını zehir etmemek şartıyla. Dürüst olup paylaşan kadın neden kötü olsun ki? Bunun eşitlikle bir alakası yok.

0|0
    0|0
    • Ya bak aslında bende öyle düşünüyordum hatta bir kız arkadaşımla yaşadım ve hala onunla beraberim ama hala yalnış olduğuna inanıyorum ya bana birşey olursa evlenemeden ya da hamile kalırsa kazalar oluyor sonuçta ve dinen yalnış hala pişmanım keşke hiç yapmasaydım

• Ya dostum söylemek istemiyorum ama başlayıncada duramıyorsun dini nikah kıyacağım ben böyle olmuyor valal yanıcaz cehennemde :)

• Bence "Seks Arkadaşlığı İlanı" diye bölüm de açılsın...

Bu da bir fikir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...