Kızlık zarı saçmalıği

kızlık zari türkiye de namus haline gelmiştir sadece yok evlenmeden olmaz yok bilmem ne erkekler hep bakire kadin ister ee bizde bakir erkek istiyoruz ama yok erkekler yapınca gurur duyulur kızlar yapınca o* ben bu dusunceden cok rahatsızım bekaretimi 16 yasında kaybettim kendi isteğimdi yapmak istiyodum cunku pismanmıyım degilim bu bekaret konusunda ki dusuncelerimi baskasida dusunuyo mu acaba?

0|1
12|42

En İyi Kız Görüşü

• başkası derken ben başkası oluyorum size göre. Yok hayır sizin gibi düşünmüyorum. Bekaretten kasıt zar ve kan olgusu değildir. Evlenmeden, eş dışında bunun yaşanmasıdır. Sizin pişman olmamanız yaşadığınızın doğru olduğu anlamına gelmez. Erkekte zinaya bulaşmamalı. Erkek yaptı diye biz bayanlar aynı hata ve yanlışa düşmemeliyiz. Herkes kendinden sorumludur. Her kesin yaptığı kendini bağlar. Bir kere bekaret olgusu hiç olmasa bile bizde kendimize saygımızdan yine kocamız olmadan ilişkiye girmemeliyiz. Bakirelik gideceği korkusundan değil. İsterse bekaret çok normal görülsün bağlayıcı yönü, ilkimizi mahremimizi eşimizle yaşamamız olmalı.

4|14
    1|0
    • ha budur işte..konu kilit! :D

• comenius tan geldi heralde bizim okula geldiler bu sene bizim okuldamısın yoksa

• sanmıyorum. Oradan gelmemişti.

Erkekler Ne Diyor 42

• Bekaret kavramı önemli değildir ki ? Yani bence. Erkek te bir bayanla yatmıyor mu bu neyin namusu ? Önemli olan anlaşmak, hoşlanmak, sevmek değil mi Nasıl bir ön yargı lan bu ?

Üstelik yobaz yorumlar içinde söylüyorum bunu

BU ÜLKE NÜFUSUNUN %99UNUN MÜSLÜMAN olduğu gerçeği ne kadar YALANSA kızlarınında 99 UNUN bkire olduğu YALANDIR. O kız çakma zar takar anlamaz bu yobazlarda.

Önemli olan bedenin değil, ruhun o* olmamasıdır. Ama işte bazılarının beyinleri çüklerinde olduğu için.

6|2
    1|2
    • :) Aferin Babanada bunu böyle söyle.

• yobaz biss. neyse bozmucam ağzımı, askerlik hizmetimi de yaptım sıkıntı yok neyin ne olduğunu biliyorum. 2 yıl yurt dışında da yaşadım. Herkesin fikri kendine senin için beyaz siyahtır benim için siyah beyazdır o yüzden önce konuşmasını üslubunu öğren kardeş. Bariz yobazsın.

• sen kızsın diyelim tamam bir o* çocuğu geldi tecavüz etti ee ne bok yiceksin ? o* mu olucaksın senin kafana göre öylesin. İçinizde potansiyel o* taşımayın,

ÖNCE İNSAN

olmayı öğrenin.

• yapmadım. evlenmedende yapmam. eşimi temiz istiyorsam bende temiz olmalıyım diye düşünüyorum. yani bakir erkek yok diye bir şey yok anlayacağın.

2|4
    0|0
    • aynı düşüncedeyim kendimi tutabildiğim kadar tutuyorum ve böylede devam edicek heralde bir sürpriz olmazsa :))

• tebrik ederim sizi ciddi anlamda umarim sizi hak eden bir es cıkar karşınıza

• inşallah :)

• Bi dusunce akimidir gidiyor iste sacmalik desekte olur. Hem bir bayanin kizligi bozuk olmayabilir ama arkadan yapmistir ya da onuda gec elletmistir orasini burasini bu namus sayilmiyo mu cok sacma. Biz erkek olarak bu isi yaptigimizda milli diyorlar ya peki bayanlara bu hakaret neden bende seninle ayni dusuncedeyim

2|1
    1|0
    • bide anal yolla ilişkiye girip ben bakireyim namusluyum diye gezinenler var sacmaliktan baska bir şey degil

• katiliyorum

• Bundan sebepte cogu erkek abaza oluyo snra diyo ki bayanlar siz erkekler cinsellik istiyosunuz ihtiyac giderilmeyince adam ne yapacak surekli bir arayis icine giriyo byle olmasi mi daha yoksa normak olmasini dusunup bunun icn felekten bir gun gecirip sen mutlu o mutlu olmasimi dha iyi

• 16 yaşında hangi akla hizmet millete verdin. İnsan bir okulu falan bitireyim der. Bu arada evet senin ruhun or*spu. Bu arada bakir erkeklerde çok sayıda var. Şimdi yol al lütfen.

4|5
    1|1
  • Lan bahanelere sıgınmayın. Kuran'ı Kerim'de gerek erkek gerek se kadın için evlenmeden zina cinsel münasebete girilmeyi haram kılınmıştır. Erkek te aynı bok kadın da aynı bok .. sonuç bok yolu

3|4
    0|0
  • bekaretini 16 yaşında kaybetmiş aman ne mutlu sana

4|2
    0|1
  • olay din ve gelenek olayı degil olay kendi secimlerin dogrultusunda kendine ihanet etmeden yasama olayı, eger sen gercekten inandıgın secimi yaptıysan birilerine kendini ispat etmek zorunda olmazdın ozellikle de senle aynı dusunmeyenleri, yasamının kalanında tercih yaparken, neyi istediginden cok sence dogrunun ne oldugunu tespit etmeye calıs, yoksa bunun gibi cok gitgeller ve cok dengesizlikler yasarsın mutsuzluk ve huzusuzluk dengesizlik atmosferinde pesini bırakmaz. Ben bekaret konusunda rahat davranan bunu da soz konusu bile etmeyen insanları, edenlere bin kat tercih ederim, ne de olsa vicdanı hur fikri hur olanlar onlar.

0|1
    0|0
  • Ya yemişim bekareti sana bişey olmasın.

3|0
    1|2
  • 3|2
    0|0
  • pişman değilse bir kız kabul etmem..bende yapmıcam o da yapmıcak arkadaş..yapmış birisi bunu istememesi lazım

1|2
    0|0
    • benim demek istediğim bakire kadin arayanlarin bakir olmasi lazım

• asil soru bircok kızla yapmıs erkeği bakire kadın hak eder mi?

• bi çok kişi olursa zaten bakire istemesin...islamda bile zina yapan bir erkek zina yapmış bir kadınla evlenebilir..

• bekarete bakış açısı bulunduğumuz çevre ve aileye bağlı bir durum sen vermişsin kızlığını şimdi kızlığa önem vermeyen bir erkekle evleneceksin her kesin kendi görüşü kendi tercihi kendinedir yargılamak bize düşmez ama sitede kızlık zarı dikimiyle dolu hatta evlendiğin gün adet olsam kızlık zarı gibi kan olurmu diyenler var yani uzun lafın kısası sen kendi kararını verip bekaretini vermişsin bekarete önem veren bir erkek için evlenilecek bir hatun değilsin bu kadar basit

0|1
    0|0

• 707

kraltrak

Dün

Bekaret önemlidir arkadaşlar,

bu konuda bayan arkadaşlar maalesef erkeklerle aynı şartlarda olduklarını düşünüp hataya düşebiliyorlar..

Bir erkek ve kadın asla eşit değildir, bu söylemim erkeğin üstün yaratık olduğu anlamında da değildir.

Bir kere kadın annedir, sorarım bayan arkadaşlara, annenizin babanızdan başka bir erkekle ilişkiye girdiği gerçeğine ne kadar mantıklı yaklaşabilirsiniz?

Kadın özeldir, kadın tek yaratılmıştır, bekaret ise onun temizliğinin sembolüdür...

Erkeğinde bakir olması gereklidir tabii ki, bu konuda da sorun yok ancak biz erkeklerde fiziksel olarak bunu ayrıştıracak bir kavram yoktur.

Düşünsenize bayanlar bir erkek çocuğunuzun olduğunu? onun ne hissedeceğini? ya da önemsiz olduğunu düşünen baylar? anneniz babanızdan önce bir adamla yatmış?

Kadın tektir, annedir, özeldir...

Kadın kocasına özeldir...

Erkekte ise böyle bir özellik yoktur...

Kadın her girdiği ilişkisinde evleneceği adamın özelini ifşa etmektedir,

Yani bakire olmayan biriyle evlenmek, ömür boyu senin sırrını bilen bir kaç kişinin olduğu gerçeğini kabullenmektir.

Belli aralıklarla bu durumlarla yüzleşmek, bazen ise fiziksel olarak onunla yatmış adamları görmek demektir..

He şimdi şunu duyar gibiyim, o zaman diktiririz haberiniz olmaz...

Gerekirse diktirin, erkeğin hayatı boyunca midesinin bulanmasını engelleyin..

ciddiyim bu gerçeğe bir ömür göğüs germektense kandırılmanın çok daha az zarar verebileceğini düşünmekteyim..

Dolayısıyla bekaret önemlidir, namusun bacak arasında olmadığını düşünen sizler? namus nerede? beyinde mi? beyinde olan ahlaktır arkadaşlar, namus ayrı bir kavramdır..

İnsanlar ahlaksız ama namuslu, namussuz ama ahlaklı olabilirler...

Namus bacak arasındadır...

Beyinde aranılan ise ahlaktır..

Kişi kendini yol geçen hanına çevirmişse ve bunun hala namusla ilgisiz bir kavram olduğunu düşünüyorsa büyük yanlış içerisindedir..

Bakire olmayan kadınlara yaklaşmayan erkekler ise genelde bahsettiğim dejenere olmuş kadınları seçerler, kolay elde ederler ve işlerinin bitirirler, dolayısıyla kullan at olur o kadınlar..

Bakire olan kadına ilişmezler, üzerine kalma korkusu olabilir, bunun bir vebali var onu düşünüyor olabilir..

Zaten belli bir yaşa kadar bekaretini eşine saklamış bir kadın sadece eşini bekler, dolayısıyla bu tip adamları anlar ve uzaklaştırır...

Yazdıklarımdan tecavüze uğramış, kendi isteği dahilinde bekaretini kaybetmiş kadınları tenzih ederim..

Ancak kandırılmışlıkta maalesef affedilemez...

Bakire olmayan bir kadınla yuva kuracağıma, evlenip boşanmış bir bayanla evlenmeyi daha çok isterim...

ayrıca burada bile bekaretin önemsiz olduğunu söyleyen adamlar için bu bir tabudur...

onlarında meselesi bakire olmayan kadın düşürme meselesidir...

bir kadın okurda belki ekmek çıkar durumu...

Hadi bakalım bol şanslar..

konuyla ilgili özel görüşmek isteyen arkadaşlar olursa erdalcuneyd@gmail.com

0|0
    4|0
  • ben pişman olmasan bu soruyu sormazdın diye bir kanaat getirdim

3|3
    0|0
    • pismanlik var ama o kadar baskin degil yani kalkıpta yaptım diye ovunmuyorum sacmalik olurdu ben sadece insanlarin bu konuda ki dusuncelerini merak ediyorum

• fazla degil

• sana yardımcı olabilirim merakını giderme konusunda

• Senle aynı fikirdeyim yemin ederim eğer 2 damla kandan namus giderse benim namusum gitti o zaman çünkü geçen hastanede 2 şırınga kan vermiştim. Çok saçma artık örf adet gelenek görenek olmuş malesef yapacak bişey yok.

2|0
    0|0
  • Küçük yaşta yaptığınız hatalar yüzünden büyüdüğünüz de kafayı çokça vuracağınız odun, kalas, taş ve kaya bulabilirsiniz. :))

1|1
    0|0
  • senin gibiler çoğaldııkça ortalık motor kaynıcak

2|4
    3|0
    • hovarda da çok meydanda ama bu gurur kaynağı nedense onlar için

• 16 yaşında kaybetiysen allah rahmen eğlesin sana.

Evlenince kocan görecek ve görünce kıyamet işte ozman kopar ailene gönderirse seni ne cevap vereceksin?

2|2
    3|1
    • evlencegim erkekle oturur bu konuyu konusurum muhakkak bilmek en dogal hakki

• Sdnin sevgini yiyim ben

• cheekystaff

Sdnin sevgini yiyim ben

derken ?

• bu soruyu neden soruyorsun ya da neyı tartışıyorsun ki sen kararını vermişsin ,birisi burdan çıkıp bu tezini çürütse zamanı geri alıp yatmayacakmısın birileriyle...

1|1
    0|0
  • Sonuna kadar yanindayim. Bu konuda bende az tartismadim bu sitede. Ama bak simdi ne guzel yorumlar gelecek :)

1|1
    1|2
    • bu konuyu sabaha kadar tartisabilirim

• Yanlis anlama sulanack degilim :) ama sende haklisin tabi :) herneyse dedigimmgibi burasi uzadi . Sonuna kadar dusunceni savunuyorum , iyi geceler )

• damarina mi bastilar hayirdir ? Bu dedigin sey gunumuzde anormal degil normal birsey bence kisi kendi kararlarini kendisi verir ister bakir olsun ister olmasin bakir erkek bulmak zor bakire kadin bulmak istiyorsa bir erkek kendiside bakir olmali ha yok bakir degilse bir erkek bakire aramak haddine degil

1|0
    0|1
    • evlencegi kadini bakire istemeleri gayet dogal erkek onun her konuda ilki olmak ister baska erkeklerin ona dokunmamasını bilmek ister ama empati kurun kızlarda evlencegi erkegin bakir olmasini isteyebilir ilk kez ona dokuncak kisi olmak ister tecrubeli olsun veya olmasın onemli olan tecrube olsaydı p*rno yıldızlarıyla evlenirdik

• yani burda demek istediğim o

• seninle ayni dusuncedeyim

• Ben tamamiyle senin gibi dusunuyorum haklisin tutturmuslar bir turku gidiyolar kimse dusunmuyor cinsel iliskiye girmek insani bir ic gudu ben icgudume gore haraket ettigimde nasil gunaha girebilirimki madem gunah neden bir insan icgudusel olarak sex yapmak istiyor biraz dusunun mal gibi her soylenene inanmayin...

0|0
    0|1
    • beyler adam son noktayı koydu dağılın. Dağılın lan meka5145 üstüne söz yok dağılın.

• evet sen çok haklısın böyle düşünmekle..

seni yadırgamıyorum ama bizim toplumumuz böyle..

eskiden daha bir kapalı toplumduk..

gerdeğe giren kız esnek yapıda olduğunu anlatamazdı..

bizde gelişiyoruz, zamana uyuyoruz..biraz yavaş olsa da...

0|0
    0|0
  • sen deldirdiğin için saçmalık olabilir ama ben asla onun bununla yatmış bir kız istemem...bekarken veren evliyken çok daha rahat verir...

0|1
    1|0
    • ben deldirmedim benim için de saçmalık! kendim bzmak istiyorum banane benim vücudum hesap vrmek zrnda da değlm bu yzden.

• Bana Kızma Seni Burda desteklerim sonra sana kolaty rahat bişey gelir piskolojini yalanlarla kapatmak istemem özele gel anlatayım.

0|0
    0|0
  • karşılıklıdır herşey...

1|0
    0|0
  • Ruh o... Olduktan sonra istersen 7 kat zarın olsun hiç farketmez.(sözüm sana değil geneldir)

0|0
    0|1
  • git kendin gibi kullanılmış bir adam bul o zaman sorun olmaz...ama sakın saf bir erkeği kandırma...

0|2
    2|0
  • bakir olmayan erkeğin bakire kız isteme hakkı yoktur

sonucta bir erkek yapıyorsa bir kadınla beraber yapıyor bu işi

0|0
    0|1
  • bildiğin gibi devam. erkek arkadaşların çok şanslı..

0|1
    4|2
  • bir "acaba" gecti demek yinede içinden..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 11

• Kızlık zarı saçmalığı olayına katılıyorum. Çok saçma 1 düşünce. 2 damla kan için fırtınalar kopartılıyor.

Yaş olayına bakışım şöyle:

16 yaş küçük belki ama başka ülkelere bakınca normal. 16 yaşında pek çok kız ergenliğini tamamlamış oluyor.

Ayrı 1 pencerden bakarsak bu yaş olayına: Mesela pek çok arap ülkesinde 10 yaşındaki kız kocaya veriliyor kocası onu 18 yaşına kadar zaptedip ondan sonramı zikiyor. Lolipopla, balonla boktan şeylerle kandırıp ilk fırsatta ırzına geçiyor. Diyeceksiniz o kocası. Kim olursa olsun küçük 1 kıza yaptığı şeye bakarsan o zaman bu kadının 16 yaşında bekaretini vermesine ses çıkarmayacaksın.

Annem sen takma kafanı. Yaptığından pişman değilsen o onu demiş bu bunu demiş kim ne derse desin. Hayat senin hayatın. Kendi yaşamında kendi bedeninde söz hakkı da mutlaka sende olacaktır.

Pek çok erkek bakire aldığı karısının kıymetini biliyor mu? Neden boşanmalar geçimsizlikler bu kadar çok hepsi kızlık zarından mı? "Bağ benim belletirim kuku benim elletirim."

7|0
    2|2
    • Senle aynı fikirdeyim yemin ederim eğer 2 damla kandan namus giderse benim namusum gitti o zaman çünkü geçen hastanede 2 şırınga kan vermiştim. Çok saçma artık örf adet gelenek görenek olmuş malesef yapacak bişey yok.

• başlık zaten zihniyeti ortaya koymuş ama :şu kızı destekleyen arkadaşlar 16 yaşında kızınız var mı? yoksa konuşmayın. siz sokacak delik bulacaksınız diye yanlışı övmeyin. benim kızım 16 yaşında ve tüylerim diken diken. sana gelince güzelim o yırtılan kızlığın hesabının sorulduğu bir ülkede yaşıyorsun. canım istedi de yaptım zihniyeti ne bu ülkede nede bu din de geçerli değil. ama sana geç(miş) olsun

1|1
    2|0
    • herkesin bir özgurlugu vardir ve dusunce tarzi ben burda ben yaptim ve mutluyum konu baslıgında degilim ben burda kadinlara yapılan HAKSIZLIKTAN bahsediyorum

• burdaki insanların söylediklerine de çok güvenme. hayat burdaki gibi işlemiyor. senin için yapabileceğim bir şey var mı?

• benim çocuğum yokta abla ama kız yeğenim var oda 16 yaşında ve bunu okuyunca ALLAH korusun dedim.

abla bende bakire olmayanla evlilik yaptım

çoğu tanıdıklarım derdi ki çok sevapa çıktın derdi neden diye sordum sa bakire olmayana evlenmek Farz dir diyen oldu sevaptir diyen oldu.

ama eski eşim çok yalan söylerdi bakireyim diye ama biliyordum bakire olmadina çünkü ben onun ikinci eşi dim hem böyle şeyler beni fazla düşündürmedi çünkü onu sevmiştim. ben derim ki seven erkek öyle şeylere bakmaz.

• kısmen katılıyorum. yani benim görüşüm şöyle ki hak edene vereceksin. hak eden çok mu? tabiki hayır anca bir iki kişi olur ömründe. benim bir kişi idi daha da olmaz. bakire isem bakir isterim. istedim ve oldu.

0|0
    1|0
  • Sen yanliş bir sey yaptiginin farkindasin vicdaninin sesini burda seninle ayni düsünen insanlarin yorumlariyla susturmaya calisiyorsun eline ne gecti daha o yasta o isi yapinca ben genede kimse ye o.gözüyle bakmam herkesin kendi tercihi ama unutma sen neysen esinde o olacak.Tek bir konuda seninle hem fikirim bakir olmayanlarda bakire aramasin.

1|0
    0|0
    • konumuz o zaten onu konusuyoruz ben burda kendimden bahsetmiyorum

• Tartismaya acilacak bir konu degil bu, insanlara gelin beni elestirin diyorsun. Ama kime ne?

0|1
    0|0
    • anladiğin tek sey o mu?

• istediklerini diyebilirler benim burda bahsettiğim ben yaptım sizde yapın değil sadece kadinlara yapılan haksizlik

• Sen bu insanlari iplemezsen ben iplemezsem boyle haksizlik densizlik yapamazlar diyorum ben de.

• problem ne?

0|1
    1|0
    • bakire kız isteyen milli erkekler

• katılıyorum sana canım. namus denilince sadece kadınlar akla gelir. namus erkek icindi kadın icinde aynıdır oysa ki. sadece bakaret denilen bir kavram atmıslar ortaya. erkeler keske sizde de böyle bir kavram olsaydı belki o zaman daha rahat anlayabiyirdiniz..

1|0
    0|0
  • yaparsan kimse seni almaz evde kalırsın

0|0
    1|0
  • bekaretin kandan ibaret değilde erkeğin alın yazısı kadının yüzünün akı olduğu gerçeği.

1|0
    0|0
  • Off of gençlik almış başını batmış bok çukuruna evet kızlık zarı sadece bir et parçası ya dinimiz biz müslüman bir ülkeyiz dinimizce yasak zina madem bu kadar bekaretini bozdurmak istyrdun evlenseydin.çok mu gzl birşey her gelenin altına yatmak genişletmek kendini yazık çok yazık bu kafayla devam et ölünce açıklama yaparsın.

3|2
    1|0
    • 16 yaşında bekaretini vermiş biri olarak gerizekalılktan bahsetme ortada zaten

• bakir erkeğin bakire isteme hakkı vardır. sen niye bu kadar sinir yaptın ki?

3|3
    0|0
    • ama iste genellikle milli olmus erkekler bakire istiyo ve ben bunu kadinlara haksizlık olarak görüyorum

• onlara lafım yok o konuda haklısın. ama zina yapmış biri zina yapmış biriyle evlenir diye hadis var sen kafanı yorma boşver.

• a milli mi ordu milli mi :D

Yükleniyor...