Bu durumu açıklar mısınız?

diyelim biriyle sadece cinsellik için takılıyorsunuz ama tatile gitmeden sizi görmek istiyor dönünce de hemen sizi arıyor, daha çok zaman geçirmek istemeye başladı ve önceliği seks değil konuuşmak istiyor. bir yandan da soğuk durmaya çalışıyor ve çevresinde çok kız olduğundan bahsediyor. bu kişinin amacı ne olabilir? seviyor mu? yoksa eğleniyor mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence senden hoşlanıyor ama çevresindeki bir kaç kişiye doğru boş değil ama öncelik sensin başta eğleniyorsa bile şuanda seni seviyor

1|0
    0|0
    • başta eğleniyorduk evet ama son zamanda ilişki farklılaştı

• çook sağol ya yorumların için :D

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• tam bırbırınızı bulmussunuz ıste yılın cıftı sızsınız bence ıkınızde bırbırınızı kullanıyorsunuz bu ılıskıde

1|0
    0|0
  • ikisi de :/

0|0
    0|0
    • napıcam ya bırakamıyorum da

• niye bu kadar bel altı methiye düzdün ki neden cinselliği özgür yaşayan kadın bu tavırla karşılaşmak zorunda

• haklısın ama o bir erkek ve bunu düşünmesi normal ben sana o olsa ne yapardı? yı anlattım

• hrer buluşmada yatıyosanız amacı sex tir başka bişi düşünme :)

0|0
    0|0
    • bu olmadı lan :D

• istemiyosan ver tabi ne tutuyon. başka adammı yok sana. bide o kadar kötüyse hakkaten ver yolu :) aslan gibi ben varım burda ahahahah :D

• nabtın gönderdinmi

• eyleniyor uzakdur

0|0
    0|0
  • Öyle kızlardamı var yaa ? Sadece cinsellik için takılan ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O yalnız sana muhtaç istediğin gibi çevir

0|0
    0|0
    • gerçekten mi :D nasıl yapabilirim yardım nolur

• sağol ya :D şimdi mesela buluşucaz bir kaç güne akılda kalmak için biraz iyi mi davransam hep soğuğum

• Bugün iyi davran yrn kötü birde az cilveli ol:Dbirde şık bulştuğunuzda da tuhaf derecede sıcak

Yükleniyor...