Eski sevgilimin görev yaptığı şehirde üni kazandım, okulumda yurdumda ona çok yakın..

2 ay önce bten bir ilişkim vardı.omzunda uyumam, saçnı kurulamam, sarıldığmda kokusunu içme çekmem bile bana yetiyordu.. Farklıydıkk eğlenceli ve samimiydik.. Birbirimizin göğsünde saatlerce yatar dinlerdik. Böyle ilerlerken brgün bşiler yaşadık ve ben bekaretimi kaybettiğimi sandım..Dünyam başma yıkıldı, hayallerm, ailemin benden bekledikleri..Kaldırabiliceğim bişey değildi bu. O hiç yalnız bırakmyor saatlerce sarlyor, çocuklarımızın adlarından bahsediyor, daha çok sahipleniyordu.. Fakat aramzda mezhep farkı vardı Annesi beni görmediği halde mezhepten dolayı karşı çıkyordu hep tartışıyordu. frklı şehirlerdeydk eğitmim dolayısı ile buluşabilyoduk. Bigün içip geldi ve ağlamaya başladı yüzüme dahi bakmyordu hayatnı mahvettm eğer birgün bni terkedersen ben ölürüm, beni brakma nolur die sarılıp smsıkı ağlıyordu..İşte o an ona sımsıkı sarıldım kendime şunu söyledm. kndi hayatmı mahvettm onu mahvetme ailesini kaybetmesine müsade etme. Onu korumak için ona kızdım böyle bir adammı bana sahip çıkcak çocuğumza baba olucak sn 1 yanıosan ben 1000 yanıyorum öldğrmek mi istiosunuz beni yeter dedim ve terkettim. İşinden izne ayrldı ve eğlence hayatna daldı. Bende vicdan azabı ailemn yüzüne bakamamazlk, karakterimle örtüşememe, sevdiğm adam derken intiharın eşğine geldim..Yoğun bakımdan çıktığımda o değil yanımda onun ev arkadaşı vardı. İyileştikten sonra ev arkadaşı beni çağırdı ve bana herşeyi anlttı. Hayallerindeki adamı yıkmak hiç istemedim ama o sandığın kadar temiz değil bu en hayırlısı oldu dedi. Öğrendim ki beni aldatmadıı yatmadığı kız kalmamış ilişkimiz boyunca. En kötüsüde ben gelemden 1 gün önce o yatakta başka birileriile beraber olup bana hastayım die yalanlar atmış. hatta ev arkadaşının yattığı kızla bile 1 geceliğine yatıcak kadar hastaymış. Bu haytı bırakamam ben onada kndime de yazık ederim die beni ortada bırakmayı seçmiş. İnanamadım dünyam başıma yıkıldı.. Böle bir adama ait yaşamak böle bir adamı sevmiş olmak kandırılmak çok ağır geldi Fakat arkadaşı müsade etmedi ve beni hastaneye gidip muayne olmam için ikna etti Onuda başıma dikti kaçmıycak artık bu haltı yaptı gibi temizlicek die. Hastaneye gitmek için buluştuk ve yüzüne dahi bkmadım .muayne oldum ve bakire oldumu öğrendim.. O an mucize gibiydi, fakat bunu ona hemen sölemedim. Hastaneden çıktık ve bakireymişim kıçını kurtardın kaçmanın saklanmana gerek yok artık dedim. Nasıl ya dedi şok oldu sonrada o boynundaki izler eğitimden di dimi ? Peki ya arkadaşının eski sevgilisi ? Bu nasıl bir halsiyetsizlik ne istedin benden die saydım sövdüm kıpkırmızı oldu. O saçını okşayan kokunu içine çekende bendim bu şeyleri yapanda benim dedi. İçim acıyormu hala evet acıyor fakat bende böle sınandım . o olay başıma gelemseydi o adamla hala olucaktım ve belkide kullanıp birlikte olucaktı bilemycektim.Şimdi ise onun yaşadığı şehirde üni kazandım. Yüz yüze gelmek, varlığımı bilsin dahi istemiyorum ama bu nasıl olucak blmiyorm. Çok zor atlattım dik durmayı başardım. anımsamak istemyrm yrdm edn.

Güncellemeler:
Düşünmekten kafayı yemek üzereyim, kimseye anlatamadım en son çare bende buraya üye oldum.. Arklar düşüncelerinizi bekliyorum..
Arkadaşlar, geçmişimde bıraktım, bedelini ödedim dediğim hatalarımla yüzleşmekten korkuyorum, İİlk defa kendimi güçsüz hissediyorum, her köşe başında karşılaşcaz ve birilerine benden bahsedicek tedirginliği ve hatalarımın yüzüme çarpması ile baş ediceğimi sanmıyorum. Ardımda kalsın, bedelini ödedim artık kapansın sitiyorum. Gitmekten okula vazgeçmiş durumdayım.. Lütfen yardım..
Aynı şehirlerde nefes alıyoruz , ve nefesin bana acı veriyor.! Varlığın hebirşeyin kendime ceza gibi..

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• ''KADER YAZILI OLANDIR,

TERCİH İNSANINDIR,

HATALAR TECİHLERLE ORANTILIDIR,

ŞANS GÜÇLÜ OLMASINI BİLENİN SİLAHIDIR..''

U. D.

04/AGUSTOS/2011

12:05

İSTABUL

©2010 U.D.

Tüm hakları saklıdır

kopyalamak ve izinsiz kullanmak suçtur..

█║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║

''İNSANLAR ARKANIZDAN KONUŞUYORSA,ONLARDAN BİR ADIM ÖNDESİNİZ DEMEKTİR''

ANTON ÇEHOV

KADERLE İLGİLİ SÖZÜMDE OLDUĞU GİBİ YAZILIYDI OLACAKTI OLDU TERCİH SENİNDİ HATAYI SEÇTİN AMA GÜÇLÜ OLMAYI BİLİRSEN ŞANS SENİN SİLAHIN OLUR KARŞILAŞMA OLASILIĞINIZ YÜKSEK KORKULARIN VAR SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM AMA UNUTMA YALANCININ MUMU NASIL YATSIYA KADAR YANIYORSA ONU GERÇEK TANIYANLAR ONUN SENİN İÇİN SÖYLEDİKLERİNE İNANMAZ HE DER GEÇER UNUTMA İNSAN KENDİNE YAKIŞANI YAPAR ÇÜNKÜ, KALİTE ASLA TESDÜF DEĞİLDİR. KALDIKİ O TİP İNSANLARIN HERZAMAN NE SÖYLEDİKLERİNİ ÖNEMSER TAKILIRSAN OLDUĞUN YERDE KALIRSIN BİR ADIM ÖTEYE GİDEMEZSİN HAYAT SENİN HAYATIN SEÇİM SENİN SEÇİMİN KİMİN NE SÖYLEDİĞİ PEKDE ÖNEMLİ DEĞİL ASLINDA

CAN YÜCEL DERKİ

''GİTTİNMİ BÜYÜK GİDECEKSİN AYRILIK BİLE SENİNLE GURUR DUYACAK''

VE ŞEBNEM FERAHIN SÖYLEMİŞ OLDUĞU BİR ŞARKI İLE SATIRLARIMA SON VERİYORUM UMARIM AZDA OLSA SENİ TELKİN EDER TOPARLANMANDA YARDIMCI OLUR SATIRLARIM SAYGILARIMLA... UNUTMA BİR SEN DAHA YOK BU DÜNYADA...!

''KORKARAK YAŞIYORSAN''

Öyle bir hayat yaşadım ki

Cenneti de gördüm Cehennemide

Öyle bir aşk yaşadım ki

Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de

Bazıları seyrederken hayatı en önden

Kendime bir sahne buldum oynadım

Öyle bir rol vermişler ki

Okudum okudum anlamadım

Kendi kendime konuştum bazen evimde

Hem kızdım hem güldüm halime

Sonra dedim ki söz ver kendine

Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin

Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin

Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin

Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin, seyredersin

Öyle bir hayat yaşadım ki

Son yolculukları erken tanıdım

Öyle çok değerliymiş ki zaman

Hep acele etmem bundan anladım

Kendi kendime...

ŞEBNEM FERAH

0|0
    0|0
    • GÜÇLÜ OLMAYI BİLİRSEN ŞANS SENİN SİLAHIN OLUR bu söz sanırım fazlasıyla sorularıma cevap veriyor.. Yazdıkların çok güzel çok teşekkür ederim cidden, günün başındaki düşüncemle şimdisi aynı değil hepnizin sayesşnde. Artık karşıma çıkarsa o utansın onun yüzü olmasın bir daha dönüp bana bakmaya sormaya , bene hayatıma ve yoluma geleceğime bakarım bu kadar basit diyorum ve daha iyiym .. Çok teşekkür ederim.

• Haklısıni gidicem, eğer karşılaşırsak ve yüzüme bakmaya yüzü olursa o utansın ne dim...

• aynen öyle o kaybettiğine yansın ne dersede desin insanların ağızı torba değilki büzesin salla değmeyecek biri için hayatını yakma en doğru seçim kendi ayakların üzerinde durmaya başladığında beni daha iyi anlayacaksın başarılar dilerim hayatında saygılarımla

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• anımsamak istemesen bunları yazmazdın. ondan önce sen hayallerin kurmussun dur eminim kafanda.

0|0
    0|0
    • Anımsamak istemediğim yaşadığım o berbat anlar.. Yalanlar, bomboş bir hayal bir adama kurdupğum hayaller. O değil yani canım. Atlattım ve bu yüzüme çarpsın istemiyorum..

• Kesinlikle..

• hiç kafana bile takma konusmak istersen arkadas olarak eklei arada konusuruz kardeş

• Sakin donmeee

0|0
    0|0
    • Ölmek var dönmek yok da olay dönmesin ilerisindeeeeeeeee :)

• kendine güven onun haysiyetsizliği değilmi sonuçta sen kendi işine gücüne okuluna bak

0|0
    0|0
    • Evet ama yüzüme tokat gibi hatalarım çarpsın istemiyorum.. Sınavımdı, dersimi aldım ama yine kapatmama izin yok..

• Çok teşekkür ederim uzun uzun yorumlarımı okuyup da samimi cevapladığın için. Umarım herşey hayırlısı olur. Çocukluk arkadaşım var o şehirde tek şuan desteğim o . O var en kötü bana yeter diyorum.. Dik durucam ve gidicem, kalbim için bişey ifade etmiyor, defteri büyük bedellerle kapandı. Yoluma bakmalıyım, ve dilerimki yoluma çıkmaz..

• Çıkarsa bu seni 2 ye katlar ne kadar dik durursan onu o kadar ezmiş olursun ;) Rica ederim:)

• sakın ama sakın geri dönme kalbini değil aklını dinle.

0|0
    0|0
    • Arkadaşıyla konuştum en büyük destekcim o. şehre girmeden parmağına bir yüzük tak ne o nede başkaları konuaşamasın senle biri varmış havası ver ki yaklaşamasın ben biliyorum malımı kesinlikle kıskançlığa kapılıp peşine dşcek aksi halde diyor..

• onun sana ulaşacağı yolları kapatacaksın bu sayede sana ulaşamicak

0|0
    0|0
    • Sosyal ağlarımı kapattım isimlerimi değiştirdim, ve okul güncellemesi bile yapmadm.. Tek istediğim karşılaşmadan o şehirden kurtulana kdr görmemek..

• üni.ye filan git

Kızlar Ne Diyor 9

• bakire olmasaydın bile kendine güvenin her zaman olmalı bence. bu bir hata olabilir sevip güvenmişsin belkid bir anlık şeytana uydun. şunu unutmaki kimse temiz dğil. bakire olanlarda temiz değil herkes doğası gereği bir şeyler yaşıyor çünkü. namus arayan anadan doğma aynen öyle kalmalıki karşısındakinden de öyle bir beklenti içerisine girsin. ALLAHIN sevdiği kuluymuşsun. Bundan sonra sanada ders olmuştur sanırım. güvenme herkese ben 3 yılımı verdim birisine hayatımı mahvetti. olan yıllara ömrüne oluyor değmiyor. boşvericeksin yoluna bakıcaksın. ALLAH ıslah etsin öylelerini.

0|0
    0|0
    • Benim kendimi affetmediğim tek nokta şu. Bekaret bir bayanın karakterinin asıl maddesidir. Ve bunu eğer birgün kaybediceksem buna değer olmalıydı. Böyle birinde kaybetmek ve böyle birine ait yaşamak ben bunu kendime yediremezdim. Bu yüzden sınandımm. Belkide o kişiyle evlenicektim bu hayatını sonradan öğrenicektim.. Herşeyde bir hayır var, üniversitemin orada çıkmasındada elbet vardır belki...

• hayırlısı olsun evet.

• ah be kızım be ne diyim ben o şerefsiz o arlanmaza .Allaha havale et tamamen ve kendinde bir tecrübe olarak kabul et herşeyi. gözlerini kapa ve yaşanmamış say. üniv. kazanmışsın okuyorsun güzel bir geleceğin var ve böyle şeyler seni yıpratıp durdurmasın asıl onun şuan senin yüzüne bakacak hali yok . ki görüp seni baksa bile yüzüne yüzüne bakıp bak ayaklarımın üzerinde nasılda duruyorum herşeye rağmen demen gerekiyor. sen akıllı hür bir kızsın bak iyi seni düşünen arkadaşların bile var çevrende sakın boynunu bükme . istersen her köşe başında karşılaş ama bu senin geleceğini elinden alamaz . unutmaki SEN YÜKSELİRKEN O SERSERİNİN DÜŞÜŞÜNÜ GÖREBİLMEN İÇİN Allah aslında sana bir şans verdi derslerini bırakmak yerine daha çok bağlanmalısın . ancak kendine zarar verirsin yoksa..

0|0
    0|0
  • O şehire kendine yeni bir hayat kurmuş olarak git başka birinin hayatında olduğunu düşünsün. Yalvarsa bile affetme okuluna bak derslerine dikkat et ailen seni oraya okuman için gönderiyor elalemin kıçı kırık oğluna kanma bidaha Heralde sevgilisiz yapabilirsin dimi en azından ciddi bişey olana kadar bol şanslar !

0|0
    0|1
  • yapacağın tek şey dimdik durup onu umursamamak eğer seni görücekse o adam süslen püslen ve sürekli gül bırak o çatlasın melankolik takılma artık.

0|0
    0|0
    • İnan onu bile istemiyorum. Tek istediğim yokmuş gibi yaşayım bitsin. Kadere bak en son terchlerimde o şehir vardı dibi çıktı..

• senin için en byük imtihanlarından biri olmuş cidden ama artık ferahla bence kaybettiğin bişey yok.

• Bi sınavım daha var sanırım, asla görmüyceğim bir yüz bitti kapandı dediğim yüzü görücek ve bu hatalarımı tek tek anımsıcak olmam . Vardır bundada hayır çok teşekkür ederimm :)

• Ben napıyım bizim tayinde onun olduğu il'e çıktı 81 tane şehirden gitti onun olduğu yere çıktı :( aynı il ve ilçe...

0|0
    0|0
  • neden bu kadar korkuyorsun ?**

0|0
    0|0
    • Yanlış bir ilişki ve seçimimi üzerime yapışıp kalmasından..

• ya şehirde küçücük ve çok soğuk.. Ben batıda yaşadım büyüdüm uyum da zor, bir yandanda artık 1 yılım boşa geçmesin istiyorum, atın siz beni bir yerden :D

• Sen hangi şehire gidecen ki ?:)*** köprüden atacam seni :)***

• canım nedemek okulu bırakmak ya iyi evde otur gelecegini mahvet iki gün konuşur sonra susar millet neler yapıyo yapma allahını severssen ya unutma asıl ozaman ailenin yüzüne bakamazsın okadar emek verdiler sana

0|0
    0|0
    • Haklısın, bu sınavıda geçmek zorundayım, yapıcak bişeyim yok..

• canım anlamadım yatınnız ama bakiresin nasıl öyle sandın çözemedim

0|0
    0|0
    • Hayır canım tam anlamıyla bişiler yaşayıp, birleşme olmadı. bir anda ben kan gördüm ve öyle olduğunu düşündük. fakat sonrasında özel muaynehanede bunun bekaretle değil zorlama ile ilgili olduğunu hiçbir şekilde bekaretimde sorun olmadığını öğrendim.

• sen mutlu ol canım benim ailen bile bazen ikinci planda kalır bu dünyada senden bitane daha yok unutma aşık olunca herşey bambaşka olucak :)

• Çok sağol canımm, paylaşmak ve desteğiniz iyi geldi. :)

• off cok uzun

0|0
    0|0
Yükleniyor...