Bunu evlendiğiniz erkeğe yapar mısınız?

demin bir soru gördümde bakirelikle ilgili bakire değil ama ameliyatla tekrar zarı diktirmek isteyen birisi var neyse işte yani bunu evlendiğiniz erkeğe yaparmısınız ? yani bu doğrumu ya nee diyosunuz ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• sayaç taktırmamış tabii karşıdakini kandırır da ne kendi vicdanını ne Allahı kandırır. madem yedin bir halt dürüst davran kabul eden öyle etsin seni, derim ben

1|7
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• yapmam. kabul eden eder etmeyenle de işim olmaz zaten

1|4
    1|0
    • kabul etmek ne demek ya, sen onu kabulleneceksin o kabullenmeyeceksin, bu bence kabul meselesi değil, iki damla kana tamah etmeyecek kadar insan olma meselesi.

• Madem diktirecekti, neden biçtirdi?

Bu işi yaptıysa biri yaptığı gibide çıkıp lafının arkasında durmalı. Adam, buna rağmen seni kabul ediyorsa, demek ki seni gerçekten seviyor ve aklı fikrinin orası ile sınırlı olmadığını kanıtlıyordur.

Kusura bakmayın acayip kızıyorum ben böyle şeylere ...Saygılar

0|0
    0|0
  • Her haltı yedikten sonra bakire kız isterim diyenler var ya, öyle birine yaparım

3|0
    0|0
  • Sadece kendini kandırmış olur.

0|2
    0|0
  • Her haltı yedikten sonra bakire istersen onlarda buna bas vurur

Yapacak bişey yok ne ekersen onu biçersin.

0|0
    0|0
  • Sen esas kendinlerini bak bin tanıyor yatıp kalkan siz yinede bize laf söylüyorsunuz !

1|0
    0|0
    • yahuu kime laf söyemişim ben bu ne sinirrrr

• Aynen :)

• ne cektin be gizli neymiş bu mehmet :D hahaha

• pardon da evlenmeyeceği adam için niye zarı diktirsin ki? valla benim bissürü tanıdğım var zarını diktiren..

0|0
    0|0
    • neyse güzel kardeşim sen anlamamışsın soruyuu gelmişsin yorum yapıyorsun

• Yapmam bakire değilim kabul eden buna göre etsin.

0|8
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla bekareti cok dert eden erkeğe müstehaktır...zar kadar beyni olana öyle dikip dikp tekrardan satarlar

0|1
    0|0
  • bencede gerekmez ne diktirsin nede yalan söylesin bir erkek sevdimi herşeyi sevneli sadece bakire olması için değil!

bakın arkadaş ben bakire olmayanla evlendim ne yani şimdi ben erkek değil miyim?

yanlız tek sorun vardı oda eski eşim bu bakirelik yüzünden çok yalan söyledi benden önce daha evlidi ve kocası bakiretini aldını biliyordum ama evlenmeden önce bana hep yalan söylerdi bende yalan söylemesine kizardim çünkü ben bakirelini değil kendini sevdim!

ha bakire olsun ha olmasın o önemli değil önemli olan bir birini seve bilmektir biliyorum çoğu gelcek dicek ki bakire kizla evlilik helal dir! bende derim ki galiba tam Dinimizi öğrenmediniz dul kadinla evlenmek te sevaptir ve helaldir yani buda bakire olmayana geçerli evlilik etmedise bile.

0|0
    0|0
  • Yine başlar şimdi benim için bekaret önemli değilciler. Ama ne hikmetse hiç birisi de o çok övdükleri bakire olmayan kızlarla evlenmezler. İşte o zar diktirme olayları da hep bu tipler yüzünden çıkıyor. Biz erkekler biraz lafımızın arkasında durabilsek, iki dakikalık zevk için eğilip bükülmesek gayet de o kızlar da buna bu kadar takılmayacak. Ve ne yazık ki var kardeşim zar diktireni de bilmem nesi de. Kız kendini bir şekilde bir yere yamamak için yine yapmak zorunda kalıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...