Erkek arkadaşınıza ya da kocanıza bekaret kemeri

akmak istermiydiniz kızlar bu sayedi sizi asla aldatamıyacak ve sadece siz istediginiz zaman cinsellik olucak bekledigi icinde daha istekli tabi bunun yani sıra bu durumu kullanıp ona iş te yaptırabilirsiniz ayağımı yıkarsan belki açarım gibi bunu yapar mıydınız?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben isterimde adam takar mı bilmem :D

0|1
    0|0
    • benimde fantezim bu ama bayanlarin hoslanacagi fikri bana pek mantikli gelmiyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekaret kemeri nasıl bir şey? Görsel olarak bağlantı gönderir misin? Açıklar mısın? O ne ki o? :D

0|0
    0|0
    • tam olarak bu :) link

• Anladım.Tahrik edici geliyorsa yapar ancak herhalde.Ama herhalde çok seksi bir kadın olması lazım :)))

• yo gayet normal hatta kilolu bile olabilir kisacasi seviyim yeter :)

• kızlara bekaret için baskı yapılmasına çok karşı olduğumdan aynısının erkeğe yapılmasını da istemezdim.

kölem olmasına gerek yok, güvenilir bir sevgili, eş olmasını tercih ederim.

0|0
    0|0
  • He ondan sonra anahtar ararik .

0|2
    0|0
  • Ne saçma igrenc. Soğutur be insanı.sanki altından.. Onla mi tehdit edip ele geciricem istedigimi yaptircam.. zekam yeter

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• sen hangi Türk erkeğinin o kemeri devre dışı bırakamayacağını sanıyorsun. bizde bir laf var kalkmış s.kin dini imanı olmaz diye bilir misin? kemer mi dinler adam yapacam dedikten sonra? :))

1|0
    1|0
    • bilader bende yeni gordumde kurtulunmaz ondan cb-6000 yaz bak :D

• Sen iste kurtulmanın yolunu bulursun merak etme :)

• Buradan gidersen iş sonunda cuckold olayına varır bence

0|0
    0|0
  • Sakıncalı cinsel istek arttıgında çıkarmadan girer :-)

0|0
    0|0
  • peki aynı şeyi kz arkadaşın sana yapsa sen ne hissedersin tahrik olurmusun cevabını bulursan sorduğun sorunun cevabınıda bulmuş olursun

0|0
    0|0
  • çilingirlerin fikridir bu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...