Vajinanın güzeli nasıl oluyor ya?

demin okudum vajinası güzeldi bakire vajinası gibiydi demiş biri güzel vajina olmalı demiş allasen nasıl oluyor bunun güzeli çirkini cidden meraktayım:/

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak iç dudakları çok küçük ve dışarı çıkmamış ve rengi koyulaşmamış vajinaya güzel vajina olarak bakılıyor. Oysa bu tamamen saçmalık. Ben tam tersine iç dudakları iri ve dışardan görülen,iç dudakların üst kısmı koyu renk olan vajinalara bayılıyorum.Hafifte kıllı olmalı

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• link bu fena değil

0|2
    1|0
  • zevk meselesi

0|0
    2|0
  • ya boşver sen onları sanki onu diyen erkeklerin malzeme dünya güzeli kimse kendine bakmıyo karşısındakine kusur buluyo a* bulmuşlar kıllısını arıyolar hergeleler :)

0|0
    1|1
  • güzelide tarif edilirde ama çirkinide kötü oluyor ya. folloş olmuş sarkmış kenarları siyah siyah iğrenç oluyor

0|1
    1|0
  • AGD olmamış yani dağılmamış olan güzel olandır ;))

0|1
    1|1
  • trance filminde bu mevzu detaylı anlatılmış

0|0
    0|0
  • hani sarkıntılı olurya bir tarafı öyle olmayanından çektiğinde uzamayan cinsinden sanırım

0|1
    1|0
  • Seninki nasılsa güzeli öyle oluyor

0|0
    2|2
  • tercihen dudakları içeri doğru toplu olsun kabarık ve etli olsun şeftali güzel bir örnektir rengi önemli değil :)

0|0
    0|0
  • ibretlik sual tebrik ederim.

0|0
    1|0
  • gorsellıklten bahsetıs muhtemelen sanırsam. gorunumule alakalı durum ve takıntı yapılmaması gereken bır durum.. vajıl estetık onusu zerıne arastırabılrısın. detaylı acıklama sanırım p*rnografık olarak algılanır..

0|0
    0|0
  • El değmemiş olan .p

0|0
    0|0
  • Bizimkisinin de uzunu kısası tombulu eğrisi yamuğu yılığı bir sürü çeşidi var.En iyisi elindekisi be kızım :)

0|0
    0|0
  • çirkini insanı seksten soğutur sen ne diyosun

pörsümüş, dili dışarda, açık vajinayı kim sevsin

bazsının da o bölge derisi simsiyah oluyor. o da çirkin

0|0
    0|0
  • bence hapsi güzel sende takma seninkide güzel

0|0
    2|0
  • estetik olarak dudakları çok sarkık olmayan işlevsel olarak dar ve ilişki sırasında vajinasını kasmasını bilen vajinalar her zaman güzeldir,

hoş biz toplum olarak buldunda bunuyormusun deyiminden yola çıkıyoruz ama

0|0
    0|0
  • güel olan pembe, dudakları çok büyük olmayan ve eğer mümkünse biraz dar ve tamaen tüysüz olur.

0|1
    0|0
  • bunun gibi :

link

0|0
    0|0
  • klitorisi çıkıntılı olanlar çirkin bana göre

0|0
    0|0
  • inanma oyle seylere her vajına güzeldir

0|0
    0|0
  • senin kukunu yerim ben meraklı :D

0|0
    0|0
  • Bazıları estetik bir görüntüye sahip oluyormuş

dışı teninin rengiyle aynı beyaz içe doğru hafiften pembe fazla sarkmayan kararmış olmayanlar güzel :) bende fotograflardan biliyorum hiç görmedim :)

0|0
    0|0
  • şeftali gıbuı sert yarıgı inceyse güzel

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bir durum mu varmış

1|2
    0|0
  • erkeklerin genelde dar merakı var. Dar olunca pek çoğu güzel der.

0|1
    0|1
  • Benim de sevgilim bana güzel a...cklı der sürekli. Bende sordum nasıl oluyormuş o öyle diye ;aynaya bak görürsün dedi ayrıntıya girmedi. anladığım kadarıyla erkekler her çeşidini beğeniyor. Hele dar olursa.

0|2
    2|0
    • gösterdinmi sen ona

• ilişkiye girdiniz mi? öylemi beğendi bakarak mı?

• Denedi öyle dedi. Yaşımızda öyle 18 değil 35 üstü. Eksi veren üyenin diikkatine

• temiz ol bakımlı ol özel hijyen için ürünler kullan rengi çok koyu ise ve şikayetçi isen açıcılar filan var gerisini çokta takıntı yapma hepsi aynı işe yarıyor...

0|1
    0|0
    • Ne kaldı ki geride sanki

• görüntüden ziyade daha çok zevk nasıl alır veririm diyorsan kesinlikle Pelvis tabanını güçlendiren Kegel egzersizlerini öneriyorum...

• gizli1983 koltuk altı ve bikini bölgesi (vajina dış dudakları) açıcı kremler mevcut...

Yükleniyor...