Korunmak için kullandığımız yöntemler ..

CİNSEL SAĞLIĞINIZı tehdit ediyor mu? Erkek/kadın kondomu, spiral, doğum kontrol hapları vs. bunlar cinsel sağlığınız da bir etki bıraktı mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• tabii ki de etki ediyor. vücudun kendi fizyolojisine dışarıdan yapılan her müdahale potansiyel bir zarardır.

doğum kontrol haplarının hormon dengesini alt üst edip kansere yatkınlık oluşturması,

spiral gibi, tampon, kondom gibi ürünlerin infeksiyon kapma veya infeksiyonu yayma riski göz ardı edilemez kesinlikle. ama ne yazık ki bizim halkımız korunmayı sevmediği gibi bilmiyor da, birçok istenmeyen gebelik bu nedenle oluşuyor zaten. bilinçlendirme şart.

0|1
    0|0
    • Halkımızın en çok kullandığı korunma yönteminin ne olduğunu biliyor musunuz peki?

• sorunlu musun arkadaşım? güzel güzel düşüncelerimizi paylaşıyoruz şurada, ne bu savunmaya çekilme olayı? hayır boş adam olduğunu düşündüğüm insanın sorusuna cevap vermeye tenezzül bile etmem ben. ben sana mesleki bilgilerimden elde ettiğim örnek ya da tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum, sen kendi kendine komplekslere girmişsin arkadaşım, çok komik hakkaten. iyi madem, kendin çal kendin oyna, başlığına da benden 5 yıldız.

• Kusura bakma kardeşim.. +1 i sana ben verdim zaten. senlik problemim yok. gerçekten k.bakma özürdiliyorum keyfim kaçtı da az önce biraz. neyse

Kızlar Ne Diyor 2

• kullanıyorum bir yan etkisini grmedim

0|1
    0|0
  • Ben 3 senedir spiral kulaniyorum hic bir yan etkisini gormedim

0|0
    0|0
    • nee türr takıldı bilmiyorum kontrol olmayı unutmayınızz enfeksiyon hali çok kötüdür

• Hic bir rahatsizligin gormedigim icin hic kontrola gitmedim . Gitmem lazim aslinda

Erkekler Ne Diyor 1

• kondom. doğum kontrol kadınlarda hormonal dengeyi bozuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...