Aldatanı, affeden mi seviyordur affetmeyen mi?

Erkek arkadaşım cinsellik olarak değil fakat başka bir kıza askım seni çok seviyorum gibi gayet sevgili muhabbetleri yaptığını öğrendim. Galiba onu sevdiğim için affedemiyorum. Sizce İHANETİ affeden mi çok seviyordur,affedemeyen mi? Bence affedemeyen çünkü hazım meselesi onun baskasına o kelimeleri kullandıgını düşündükçe sinir oluyorum...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabiki affeden bir insan daha cok sevıyodur. Ama butur durumlarda affetmek iyi bir drum degıl çnkü aldatan birdaha aldatıyor bu kanıtlanmıs bişey.. kişiye özel hıtaplar wardır hadı canım falan neyse ama aşkım bitanem yok senı sevıyorum ne ya aşkım kelımesı bence sadece aşık oldugun kısıye soylenır oyle ortalık malı gıbı kullanılırmı. Bu arada affetmek en büyük erdemdir ama bu erdemi göstermek gerekmez emin ol karsına cıkanlara bakıcaksın ..

0|0
    0|0
  • Aslında sevginin affetmek veya affetmemekle çok değişeceğini düşünmüyorum. Affedemedin çünkü bu durumu kaldıramadın. Bu saatten sonra onu eskisi kadar çok sevebilecekmisin ? İmkanı ihtimali yok. Bir gün tekrar barışsanız bile hiç bir şey eskisi gibi olmaz. İhaneti affetmet sevgiden çok bünye meselesidir.

0|0
    0|0
  • seven insan medeni şekilde ayrılık olursa affeder dürüstce hatasını anlatır pişmanım derse affeder bilemeyeceğim ben olsam hayatta affetmem

0|0
    0|0
  • Affeden onu deli gibi seviyordur. Açık ve net.

0|0
    0|0
  • Bence koyun kıçına tekme gitsin, sev seni seveni hak ile yeksan olsa da sevme seni sevmeyeni mısıra sultan olsa da :) bunu bilir bunu derim :)

0|0
    0|0
  • İhanet herşeyi öldürür bende aşkı sevgiyi onun için onunla asla olmam benim için ölüdür.

0|0
    0|0
  • Affeden zorunda hissettiği için affetmiştir,affetmeyen sevdiği için affetmemiştir.

0|0
    0|0
  • Sen onu affetme meselesini geç bir nota ver adam oluyorsa olsun yoksa yol çift şerit de! ;)

0|0
    0|0
  • affetmeyen seviyordur sinirinden dolayı en fazla 2 -3 hafta nefret edersin ama sonradan onu özlersen yanında olmasını istersen sonradan affedersen gerçekten seviyorsundur :) başıma çok geldi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Affeden acizdir. ona bağımlıdır ihanet gibi iğrenç bir şeyi kabul edebilecek kadar. affedemeyen asildir. ikisi de seviyordur ama affedemeyen daha aşıktır her zaman.

0|0
    0|0
  • aldatmanın affetmesi olmaz.

olamaz

olmamalı!

0|0
    0|0
  • bence affetmeyen çünkü seven kişi kıskanır ve kabullenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...