Babası lezbiyen olmuş. Anlayan beri gelsin ...

link

Bu şimdi tercih değil de nedir ?

Ya da bu nedir ?

Babanız bu durumda olsa tepkiniz ne olurdu ?

Güncellemeler:
sanırım bu soruyu kişilik kategorsinde açmalıydım .yanlış oldu galiba ?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• Bence Samantha'nın annesi " beni hiç anlamıyorsun. " diye adama çok yüklenmiş. O da anlamak için cinsiyet değiştirmiş ve kadınlara ilgisinden vazgeçememiş.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ortada bir tercih filan yok. Adam kendini zaten kendini kadın gibi hissediyormuş ama bunu bastırıyormuş. Ama aynı zamanda kadınlara ilgi duyuyormuş. Erkek bedeninin içinde hapsolmuş lezbiyen bir kadın olarak düşünebilirsin. Ne transesüellik ne de cinsel yönelim tercih değildir.

1|0
    1|0
  • Adam sonunda önünde bir aleti olduğunu farketmiş.Adam bence tranny değil öyle olsaydı kızı nasıl dünyaya gelirdi.Yllarca anasıyla fan fini fon hiçmi yapmadı.Adam her tür şeyi (Sapıklığı)yaşamak istiyor. yakında bu lezdende bir çocuğu olur

1|0
    0|0
    • dönünce organı kaybolmuyor mu ?

• Yok organ kesin yerindedir.Ameliyatla aldırmadığı sürece hiçbirşey olmaz.normal erkek nasıl kullanıyorsa o şekil rahatlıkla kullanıyordur.Eşcinseller, homoseksüeller. transeksüeller, travestiler ameliyatla o organın tamamını aldırmadıkları sürece normal bir erkek gibi ereksiyonda rahatlıkla bulunabilirler.Sadece duygular ve hormonlar ağırlıkta kadınsılık hissedebilir.Fiziksel olarakta tam bir erkektirler.İşte ameliyatla göğüz büyütüp organı aldırdıktan sonra fiziksel kadınsılığı yaşayabilirler

• Dengeleri bozmuş edepsiz:/

0|0
    0|0
  • kararsızlık kötü birşey tabi.

0|0
    0|0
  • Lut kavminden beter olmuşuz. Helak olmamız an meselesi.

0|1
    2|0
  • adam buradaki kadın profilindeki erkeklerden farksızmış :)

0|0
    0|0
  • Biseksüel olabilir. Eğer öyleyse de gay tarafı baskındır. :)

1|0
    0|0
  • işte eşcinsel zihniyeti şimdi hormonlardan dolayı diye bilimsel açıklama yapmaya çalışan cahiller çıkar

0|0
    2|0
  • Oha. Kız çok çok anlayışlı. Türkiye'de bir baba böyle olsa öldürürler valla.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik kadınları sevmekse bizlerde lezbiyeniz... Böyle bir video vardı aklıma geldi gece gece güldüm :)

0|0
    0|0
  • maydonoz cevaplarını felan takip ediyom ama bu soruyu sana yakıştıramadım:) bu zor soru düşünmesi bile allak bullak edici

0|0
    0|0
  • sistemin syntax error verdi valla

0|0
    0|0
  • yuh amq der babama baba demezdim

0|0
    0|0
  • yok bizde anlamadık..herhalde yaşımız küçük ondandır...

0|0
    0|0
  • adam ters mantık koymuş

0|0
    0|0
  • Babanun *muna kyım:D derdım

0|0
    0|0
  • normal seyler bunlar

diyelim

ne diyim?

0|0
    0|0
  • tövbeesteuzubillah ne babalar var halimize şükredelim

0|0
    0|0
  • Tercihler gerçekten de açıklanmış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Adam kendini yıllardır kadın gibi hissediyormuş zaten, sadece kendini kabullenmesi ve sevdiklerine bunu açıklayabilmesi zaman almış. Lezbiyen sevgilisi diye geçen kadının da panseksüel (kadın-erkek-trans ayırt etmeyip, hepsine ilgi duyabilen) olduğunu düşünüyorum.

Ortada bir tercih yok yani. İnsanlar böyle hissediyor.

Benim babam ağır homofobikti. Neden bilmiyorum. Hep kadınlarla birlikte oldu bildiğim kadarıyla hayatı boyunca bildiğim kadarıyla ama başka türlü de olsaydı "babalık" sıfatını yerine getirmesi yeterli olurdu benim için, bağrıma basardım yine.

4|0
    2|0
  • Babamın cinselliği beni en ufak alakadar etmez. El alem istediğini desin, duymam.

4|0
    2|0
  • Sanırım kusucam..!Bi kusup geliyorum bir sn.

0|0
    1|0
  • Sevgili maydonozcum öncelikle selam ederim :)

Senin nasıl bir homofobik olduğunu biliyoruz.

Ama her eşcinsel sorusunda yorumunu görmen ve bu tür sorular sorman acaba içindeki duyguları bastırmana işaret edebilir mi ?

Hadiii hadiiii söyle rahatla :D :D :D

1|0
    0|0
    • a.s sen boşver beni habere ne diyorsun ?

• Üstteki yoruma koptum ya :D :D :D :D

• Adam yıllarca tıpkı bizim ülkemizde gizli saklı kadın kıyafeti giyenler gibi duygularını bastırmış ve evlenmiş ama mutlu olamadığından en sonunda ameliyat olmuş.Ayrca onunla beraber olan lezbiyen değildir. Çünkü adam trans. :)

2|0
    1|0
  • Hicbiseye sasirmiyorum artik

1|0
    1|0
  • benim annemde gay ~.~

1|1
    2|0
  • çüşşşşş ewlerden ırak,

0|1
    3|0
Yükleniyor...