Kapat

Neymiş Efendim? Kızlığım bozuldu mu, Hamile kalır mıyım..

Sadece iç çamaşırımız vardı, sızmış olabilir mi, hamile kalabilir miyim, risk ne kadardır? Boşalma olmadan da hamile kalınır mı?

Sevgilimle yakınlaştık ama çok az bir zorlanma oldu kızlığım gitti mi?

Bakire olmadığım anlaşılır mı? Zaten yaşayacağını yaşamışsın zar olsa ne olur olmasa ne olur. Öyle olunca bakire mi kalınmış oluyor sanki.

Be mübarek ks üye canları, biz yanınızda mıydık? Gözümüzde makro mikroskop mu var? Nerden bilelim...

Buradakiler ne yapıyor iseniz sizi mi gözetliyorlardı? Risk oranını neren bilsinler? Ne kadar ileri gidildiğini müneccim değillerse nasıl anlasınlar?

Hamile kalınır mı, yok kalmam diye düşünen be mübarekler, kalınacağı varsa ne yaparsanız yapın kalınır. Prezerv. ilaç, geri çekilme üçünü aynı anda kullanıp da kalan var. Hatta spiralle bile.

Artık neye, nasıl güvenirsiniz siz kalmış. Afaki yorumlarla kendinize hedef belirlemeyin derim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ha birde şu penis boyutu.. Oyyy oyyy kimin ne kadar,nasıl olunca ideal.. İşlev mi, boyut mu.. Takılmış kalınmış.. 30 cm olsa ne olacak adam değer vermiyorsa eşine, hanımına ne fark eder ne kadar olduğu?Değer veriyorsa da zaten seven kadın cm lerin hesabına göre kalbini vermez. Ruhunu sever eşinin.. Sadece boyutuna odaklananlar hayatlarına başka bir uğraşı yok mu Allah aşkına?Bunun için mi yaşıyorlar?Tek odak noktaları bu mu?Ya da bir çok deneyimi olanlar kıyaslamanın verdiği bir sonuç mudur bu?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar acımasız olma derim. her şeyden önce sorulanları yazılanları içeriği ne olursa olsun anlayışla hoşgörüyle, hatta incitmeden mizahi bir dille karşılamalıyız. bence burası akademik bir platform değil sonuçta. hem biraz eğlenelim hem biraz birbirimizden bilgi kırıntıları alalım. sosyal ortamların bir amacı da, gözlem yapmak, insan çeşitliliğini görmek, çok bilmiş bir havamız varsa bile aslında bizlerinde öğrendiğimiz şeyler olduğunun farkına varmak.

2|0
    0|0
    • elbette ki öğrenilecek sorularımızda vardır, olacaktırda. Ona sözüm yok. Eşi ile anlaşamıyordur çözüm odaklı sorar, yardıma ihtiyacı vardır fikren.. Ama benim değindiğim başlıklara bakar mısınız? Yanlarında olmadan bilinmiycek cinsden. Nerden bilinir ki kızlığım bozuldu mu? Görmeden?

• insan psikolojinden biraz anlamak gerekiyor. verdiğiniz örneğe göre belirteyim; belki aslında sorununa bir yanıt aramak değil de, yaşadığı duyguyu paylaşmak, teselli bulmak ihtiyacı hissediyordur. olamaz mı? pek rahatsız edici değil aslında, geniş açıdan bakabilirsek.

• bazı sorulara lafım yok. Ama bakirelik bozuldu muyu nerden nasıl bilecekler? Yada hamile kalır mıyımı?İlişkinin boyutunu görmeden?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• cevaplamayın olsun bitsin

şahsen cevaplamıyorum

ALLAH O NİKAHSIZ İLİŞKİYE GİRENLERİN BELASINI VERSİN

hamile kalsında görsün ebesinin

tövbe tövbe ağzımı açtırıcak şimdi

2|1
    1|0
    • her şeyi yaşayıp da bakireyim diye geçinenlere ithafen...

• Allah ıslah etsin...

• ben burda bide şey görmüştüm...kızın biri fakemidir bilinmez seviglim vajnama bakarak bakire olmadığımı söyeldi çok ilişkiye girdiği için biliyomuş...bunuda gördüm aklıma geldikçe gülerim burdan bütün jinekologlara söylüyorum boşuna okumuşlar...konuyla alakalı olarak net kıl oluyorum

0|0
    0|0
  • soruyu kım sorduysa acayip sıkılmış belli

0|0
    0|0
  • Helal olsun , senin gibi kız kalmışmıydı ya

0|0
    0|0
  • olsun biz de bu soruları yanıtlayarak kendimizi geliştiriyoruz :)

0|0
    0|0
    • öyle deme, bu konuda tek güvencemiz o bizim, önemsemek zorundayız boyunu, ne yazık ki güncellemendeki insanların içerisine bende giriyorum.

• sevgiyi tamamlayan cinsellik, cinselliği mutluluğa dönüştüren iki ayrı beden ve bu bedenlere ait özelliklerdir.

• ama aktif cinsel hayatı olan biri için geçerli değil ki bu dedikleriniz işte. Onu anlatmaya çalışıyorum. Eğer aksaklık olsa idi zaten tepkilerinden anlardınız.

• bu bolumde sorulacak baska soru yok sadece saydiklarindan ibaret bide soranin yasayipta dillendiremediklerinden

0|0
    0|0
    • ama ne bilsin ks liler yanlarında mıydı hamile kalınıp kalınmama olayı analize bakar.. Görmeden nasıl olurki?

• Valla bizde bıktık bu sorulardan be yapalım

0|0
    0|0
  • vallahi helal olsun . icindeki deli oglanı cıkarmıssın :D

0|0
    0|0
  • Denize düşen yılana sarılır atasözünü betimliyor gibi

0|0
    0|0
  • Kaldımı senin gibi kızlar diye düşünürken gördüm ki varmış helal sana

0|0
    0|0
  • sana katılırım haklısın sen yaşadın mı bu olayları peki

0|0
    0|0
  • kendimi haydar dümen gibi hissettiyorsunuz lan :(

0|0
    0|0
  • genelde bunları soran cinsiyet hep aynı nedense

0|0
    0|0
  • Supersin herseyi ozetlemisin ellerine saglik ohh bee ben rahatladim valla :))

1|0
    0|0
    • budur işte:)

• Aynen ya bikkinlik gelmisti hep ayni hep ayni..

• Siz sperme girerseniz sorun yok yeterki sperm size girmesin meselesi kadar saçma sorulanların bazıları :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• amaç ciddi anlamda fikir danışmak yardım almak değil zaten çoğunda. maksat geyik... kimi fetva ister erkek arkadaşım yapalım diyor vereyim mi? biz yapma desek yapmayacak mısın? erkeklerin şaha kalkmasını bekleyen hatun arkadaşlar var. ne geçecek elinize? hamileyi miyim? burası gebelik laboratuvarı mı? içinize ultrasonla mı bakılacak?

çok rahatsızsın cinselliğe girme diyen arkadaşlara ithafen. neden efendim girmeyelim adam soru ve yanıt görmek bizimde hakkımız değil mi? bizimde bir vajinamız var:)

0|2
    0|0
  • canım benim, bu kadar rahatsız isen bu konuda, o sorulara bakmazsın, cevap vermezsin olur biter. zaten dediklerini yapan insanların, senin gibi insanlardan bilgi beklemiyor inan, onlar yaptıklarının ne kadar doğru-yanlış olduğunu soruyor, buradan cevaplar alıp ona göre hareket ediyor, yani senin gibi düşünen insanların yorumlarına aldırış etmiyorlar. kimse kimsenin hayatına karışamaz, yok bakire olmamışsın denilemez çünkü seni bağlamaz. o insanın kararıdır ona aittir.

0|1
    1|0
    • Canım benim,rahatsız olmamak için bakmama gibi bir öneri çok sığ geldi bana.Bende senin gibi insanlardan yorum beklemiyordum zaten.Aynen senin de dediğin gibi.Benim gibi yorum yapanlara aldırış etmemeleri imkansız zaten saçma sorulara yorum yapmıyorum ki kendinle çelişkiye düşüp eleştirdiğin birinin sorusuna cevap veriyorsun dikkate almam dediğin yani.Hayata karışma olarak algılamandan belli nasıl okuduğun soruyu. Bakirelik beden ve ruhtadır. Bu düşüncemdir.Karışmak yapılmasına izin vermemektir

• senin fikrin ya o insanlar da karıştığını sanıyorlar, yoksa bana kalsa da yanlış bir şey, ama olay öyle yaklaşmıyorum empati kuruyorum. bunu yapanların %60 ı kandırılıyor sevgilileri tarafında, sonra ortada kalıyor fakat herkesin kendi düşüncesidir saygı duyarım.

• ortada kalıp başlık atıklarında da üzülüyoruz.

Yükleniyor...