Cinsel yaşam ve sağlık

25 yaşındayım.Bakire bi bayanım.Bu yaşıma kadar cinselliği hiç aramadım ,istemiyordum.Ama son zamanlarda (son 1 yıldır) sürekli bir istek oluyo,sabah akşam gece yatarken uyandıgımda vs doyumsuz biri gibi hissediyrm kendimi..Neden böle oluyo bilmiyorum( p*rno falan izlemiyorum ).Mast. yapsam da boşalamıyrm ,boşalamaynca da agrılarım oluyor.Günah oldğunu düşündüğüm için cinsel ilişkiye girmek istemiyorum(o psikolojiyi de kaldıramam zaten)Bu sebeple evlenmek daha mantıklı geliyor bana.Ama evlilik için uygun biri yok hayatımda.Bu durumda görücü usulu evlenmek kişinin kendini yakması mı olur?Farkındayım çok akıl işi değil bu fikrim ama artık agrılar Dr.a gitme boyutunda olduğu için bunu düşündüm .Bu ağrılar bir süreç mi geçici bir durum mu?Ne yapmam gerekiyor?

.Lütfen gerçekten yorum yapabilicek kişiler yazsın.teşekkür ederim.

.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmek sadece sevgi için yapılmaz diğer ihtiyaç içinde yapılır. o güzel olursa muhabbet doğar arada artı boşanmaların en büyük ve birinci sebebi ihtiyaçların karşılıklı karşılanamamasıdır açık yazmiyim şimdi. asgari kriterlerini saglayan biriyle tanıs, görücü usulude olur, oturup konustuktan sonra bir müddet, uyarsa devamı gelir. yaş ilerledikce insan daha müşkülpesent biri oluyor git gide zor beğenmeye başlıyorsun, ilerde şu an ki taliplerinden çok daha altında birine evet demen büyük ihtimal bunu da gözden kaçırma derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Görücü usulu deyince ilk gösterdiklerini almayacaksın herhalde... Tanışırsın seversen evlenirsin zatende senin soruda tuhaf sade cinsellik için de olmaz bu işler ama kesinlikle arkadaşın dediği gibi yapma 25 yaşına temiz gelmişsin tertemiz devam et biri çıkar karşına görücü usulü olur normal tanışırsın allah senin gibi birini çıkarır karşına merak etme istesen hayırlı bir kısmet

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayız senle.İşte sorununu paylaşacak birini bulursan rahatlarsın .Nette de olabilir.Ben de ilişkiye girmedim.Boşalmayınca da ağrı oluşuyor.Sorunu paylaşacak kişide bulunmuyor güven olmadığı için.

1|0
    0|0
  • ilk önce bu zamanda nadide bir insan tnaıdıgım için şanslı hissettim kendimi ama sakın ilişki yaşayım falanda deme mastürbasyonda yapma sende bizler gibi rüya ile illaki boşalırsın rahatlarsın

1|0
    0|0
  • modern görücü usulünü dene..

yani tanıştırılma. olur ya da olmaz

0|0
    0|0
  • sakin ol ve dogru kısıyı beklee... sonucta omur boyu beraber olucaksın herseyınır bır olucak gorucu usulu olmaz...

1|1
    0|0
  • karşı cinsle ilişkiye girememenden dolayı sıkıntı yapmışsın en azından bir şekilde kendini yatıştırmalısın zor bi dönem

0|0
    0|0
  • Bir sevişsen bir şeyin kalmaz. Kendin söylemişsin.

2|1
    0|0
  • Her kişi bir olmaz kimi evlense bile birşey yapmak istemez bazıları ise duramaz. Bu dogal birşey cünkü herkesin hormonsal yapısı bir değil. Önce dr git eğer kafanda takıntı yapıyorsan. Sonucta bunun için evlenilmez değil mi?

0|0
    0|0
  • sex için evlenilirmi yahu...

sex için aşık olman lazım doruklarıda AŞK acısnı teçmen gerek...

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşamalısın rahat bırakmalısın kendini ozaman ağrı filan olmaz

0|0
    0|0
  • Uygun birini bekle. Sonra da evlen.

0|0
    0|0
  • Sisteme çomak sokmayı öğren.

0|0
    0|0
  • kanımca mastürübasyonu idrak etmelisin bacım.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu soru ile ilgili bir sürü dalga geçmek için cevaplar gelecek hazır ol.Soruna gelince bende bir erkek olarak yani çok zorlandığım zamanlar oldu ki bir erkek kadından daha rahat cinsel açıdan bir genel eve gidebilir ama kadının böyle bir şansı yok o yüzden seni gerçekten anlıyorum.Ve görücü usulü bile olsa iyice tanı ve ona göre bir evlilik yap.Her yönlerini konuş bir evlilik olacaksa cinsellikte konuşulmalıdır.Yoksa sonra pişmanlık fayda etmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mastrbasyon yapıcaksın.Evlenince geçer ağrıların.İnsanların bu yaşlarda evlenmesinin nedenide bu artık bazı istekler dayanılmaz hale gelir.

1|0
    0|0
  • Sırf rahatlayacaksın diye evlenmeyi göze alıyorsun demek :)) enteresan .. öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • Senin ağırların psikolojik.Stresten bence.Yoksa erkekler de olurdu bayanlarda ilişkiye girmeyince ağrı olur diye bir şey duymadım ben.Çok fazla kafana takma.Başka şeylerle meşgul ol.

0|0
    0|0
  • Sırf cinsellik için evlenirsen, bu kez de baş ağrısı çekersin.

0|2
    0|0
  • ne sekilde masturbasyon yaptiginida aciklarmisn ona göre belki yardidimiz dokunur

0|0
    0|0
  • erkek olsam evlenirdim senle, düşünürsen bizim çocuklara anlatayım mı seni?

0|0
    1|1
  • Cinsellik için evlenilmez.Doğru insan elbet karşına çıkar, kendine hakim ol.

0|0
    0|0
  • sevişmek için evlenmek saçma. mastürbasyon yapmayı öğren.

0|0
    0|0
  • Bu istekli halinle mastürbasyon yapıyorsun ama boşalamıyorsun. Gerçekten çok ilginç. Bence evleneceğine mastürbasyon yapmayı öğren:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...