Kapat

Arkadaşlar yardım edin ramazan ramazan neden böyle oldu...

Bende bitmek tükenmek bilmeyen bir cinsel istek var. Hayatımda hiç cinsellik yaşamadım. 23 yaşındayım. Artık bu isteğimi düşününce başım ağrıyor. Ramazanda bari düşünmek istemiyorum. Ama engel olamıyorum. Erkek arkadaşım var ama ailemin haberi yok. Çünkü ailem baskıcı. Çok bıktım artık. Evlenene kadar da bakire olmak istiyorum. Neden böyle bu istek artık başımı ağrıtacak kadar arttı?Bunu düşününce başım ağrıyor, kalbim hızlı çarpıyor falan filan...

Bu isteğimi bastırmam gerek.

Yardımcı olursanız sevinirim

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• kendi kendini rahatlat.niye bu kadar büyüttün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Banyoya gir, soğuk suyu aç ve belden aşağıyı iyice yıka komple. Masturbasyon yapmamanı tavsiye ederim. . .

Sonra aç dini şeyler oku, dini anlamda merak ettiklerini araştır, dini yazılar vs oku. Kendini ilgi duyduğun şeylere yönelt. Allah yardımcın olsun. . .

0|0
    0|0
  • mastrbasyon tek çaren artık kafandan kolay kolay atamazsın

0|3
    0|0
  • Sırf ramazan olduğu için nefis insanları bırakmıyor.Benimde cinsel isteğim bu kadar aşırı değildi.Nerdeyse iftara kadar ereksiyon halinde geziyorum.Sana tavsiyem sakın bir yanlış yapma ramazanın bitmesini bekle.Sonra herşey düzelecek.

0|0
    0|0
  • ev sülele ile dolu diyosun , banyoda falan karşına çıkmazlara heralde.Yani iftardan sonra mastürbasyon yaparsan , orucluykende aklını meşgul etmemiş olur.ama sen masturbasyonuda istemiyorsun belli ki , bekaritiniede koruyacaksan , erkek arkadaşını önünde diz çöktür bırak o rahatlassın seni ne diyelim.

0|0
    0|0
  • peygamber efendimiz oruç tavsiye ediyor.. ayrıca kendini dizginleyemeyen insanlara evlenmek vaciptir. aksini iddia edenin alnını karışlarım

0|1
    0|0
  • ramazan ayına gırdıkya seytan bızle daha cok ugrasır kendını ıletısım araclardan uzk tut elıneden geldıgı kadar namaz kıl rahatlarsn ozamn aklına oyle seyler gelmez

0|0
    0|0
    • anladım

tamam :)

• baska sansn bıde namz kılarak rahtlarsn aklna oyle seyler gelmz hem sevglnde varmıs onlada bran once cıddı olnda evlen daha rahat olrsn ozamn

• oha ya bu kadar oldğunu bilmiyorum benimde istediğim var ama bu kadar da değil demekki kadınlarda az ve öz oluyormuş

0|0
    0|0
  • yani bunun kesin çözümü evlenmek kısa çözümünü biliyosun iftarı bekle şuanlık çözümse kafanı dağıtmaya çalış başka şeylere odaklan ben öyle yaparım hep dizi izle,nebilim arkadaşınla mesajlaş vs.

0|0
    0|0
  • Aklını baska şeylere ver :)

0|1
    0|0
  • işte sen gibi kızların geliştirdiği bir kaç şey söyleyeyim

oral seks

anal seks

hadi afiyet olsun

0|0
    1|1
  • evlenen kadar bakire kal masturbasyon o zman :)

0|0
    0|0
  • Durum vahim :/

0|0
    0|0
  • doyuma ulaşma arzun var mastursbasyon yap rahatla

0|0
    0|0
  • yaşa gitsin..

0|0
    0|0
  • benden var ya ende hiç yapmadım :( 4 18 konuşacak kız araıyorum kötümü sence :( sendeden kötüyüm galiba ben

0|0
    0|0
  • bu istegi bastıramazsın bakireligin gitmeden birşeyler yaşamalısın çünkü artık vucudun kendini tanıyor ve buna ihtiyaç duyuyor...neden bişeyler yapmaktan bu kadar korkuyorsun

0|0
    1|0
  • Ramazan ayında bende de aynı sorun var devamlı sertleşme var hergün iftardan sonra kendimi rahatlatıyorum sende böyle yap

0|0
    0|0
    • ama evde de bütün sülale var masturbasyon yapma şansım yok yani

• Ne kadar sürede orgazm oluyorsun

• Fazla uzun sürmüyorsa duşta halledersin işini

Kızlar Ne Diyor 4

• 23 yaşındasın, hiç cinsellik yaşamamışsın, istekli olmaman anormal olurdu. Erkek arkadaşın da var ve onu arzuluyorsundur. Bu yaşadıkların çok normal. Aşırı bir istek değil bu. Evlenene kadar tek çaresi mastürbasyon bu durumda. Bir an önce de evlenmeye bak.

0|0
    0|0
  • son çare p*rno izle ~.~

ama * son çare * dedim bak:)

sık sık dışarı çık . evde yanlız kalma. insanlarla tanış konuş. olmadı ustekkini yap ~

1|0
    0|1
  • Dustayken felan kendini tatmin et iftardan sonra

0|0
    0|0
  • sex yapamıyorsan spor yap. enerji tektir. neye kanalize edersen o olur. sex yaparsın, kitap yazarsın, resim yaparsın vs. fark etmez. ama en sağlıklısı eğer cinsellik yaşayamıyorsan spor yapmaktır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...