Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?

erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olmak istiyorum, o çıplak olmak istediğini ben iç çamaşırı, etek ya da şort giymeyi tercih edeceğimi söyledim. üst bölgem açık olacak. boşalma vajina üzerine olmayacak. böyle bir durumda hamile kalmak mümkün müdür? şimdiden bilgim olsun istiyorum sonra gelip de burada kafa ütülemek istemiyorum. gerçekten bilgim yok bu konuda zevk suyu falan deniliyor, böyle bir ilişkide nasıl olur zevk suyu yani hamile bırakma riski?hap da kullanamam, bana mantıklı ve doğru cevaplar verirseniz sevinirim.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• hamile kalabilmen için penis vajinanın içinde olmalı ve erkek boşalınca meni nin döl yoluna ulaşması gerekmektedir

elbise varken bu işlemin gerçekleşmesi imkansızdır

0|0
    0|0
    • unutma ki sperm canlıdır. hamile kalma olasılığı var

• çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• neyse en azından iş öncesi sorma akıllılığı gösterdin. bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Göbek deliğine dikkat et boşalmasın poponu ve göğüslerinide sağlama al yoksa hamile kalırsın al başına bela.

Ulan bitmediniz gitti sapkın dangalaklar

1|0
    0|0
  • hamile kalmazsın korkmana gerek yok arkadaşım

0|0
    0|0
  • p*rno izlersem hamile kalırmıyım diyen kızların sorusunun yanındaseninkisi normal yanı . şu sürtünmeyle hamile kalacağına inanan türk toplumundakı biz erkeklerin waaay haline wayyyy

0|0
    0|0
  • doğum kontrol kullan bitsin gitsin ne diye uğraşıyorsun

0|0
    0|1
  • ya ne saçma bir soru =D göek deliğine de boşalmasın orada da risk var xD

0|0
    0|0
  • olmazsın merakkkkkkkkkkkkkkkk etme

0|0
    0|0
  • ağzının içine boşalsın bişeycik olmaz

0|0
    0|0
  • :D hahahaha allahımmm taytım ayşelerde kaldı :D deme sonra yeminle iyiki varsınız yaa hahah

0|0
    0|0
  • eğer o sperm oralardan geçerde hamile kalırsan bebişin adını McGayver koyarsınız artık:))

0|0
    0|0
  • hamilesin geçmiş olsun

0|0
    1|0
  • Ya normalde içine boşaldığında hamile kalma oranın azken elbise çamaşır varken bunu başarabilirsen literatürlük olursun ne güzel işte:))

0|0
    0|0
  • Durun siz daha, sizin gibi kasarları Recep baba halledecek, yakında inşallah haremlik selamlik olur sizin gibiler yüzünden. Insallah hamile kalırsın ve bebeği de aldıramazsın çünkü yasak

0|1
    1|0
  • sevgilin içine boşalsında çok boşalmasın

0|1
    0|0
  • ben boşala boşala bırakamadım bıraktıysa eğer helal olsun

0|0
    0|0
    • böyle bir şey yaşanmadı daha yaşamayı düşünüyoruz. ben de bu şekilde yapacağımızı ve herhangi bir şekilde risk olup olmayacağını sordum.

Kızlar Ne Diyor 10

• hamile kalmak mümkün tabiiki. hatta telefonda konuşurken ahizeyi yakın tutman bile gebelik için yeterlidir. heleki tokalaşırsan kesin ikiz. bayramlaşırsan üçüz. öpüşürsen dördüz

0|5
    1|0
  • Ben bu sorunun ciddiyetle sorulduğunu düşünmek istemiyorum, senin ilerde çocuğun olsa bu kafayla ona nasıl annelik yapacaksın acaba?

1|1
    0|0
  • Ağzına boşalırsa dış gebelik oluyor bacım dikkat et.

0|5
    1|0
  • Kalmazsın annem merak etme. Erkek arkadaşın kukun hariç vücudunun her yerine de boşalabilir. Ağzına boşalırsa çıkarayım deme yut gitsin. 1 şey olmaz gebe kalmazsın ağızdan. Kendini kasmadan parçala bitir partnerini .

0|0
    0|0
    • buradaki bu tarz soruların olduğunu görünce ben de yaptığımın ne kadar riskli olup olmadığını merak ettiğim için sorma ihtiyacı duydum.

• ok. dediğim gibi takma kafanı canın nasıl istiyorsa öyle yap.

• Kalmazsin.

0|0
    0|0
  • evet kalırsın sakın haa deneyim deme qnq

0|0
    0|0
  • üstünde giysi var, dışarı boşalacak bir de. hakikaten bu kadar cahil misiniz yoksa bizi mi yiyorsunuz anlamıyorum. bunların özel tarihleri var millet aylarca uğraşıyor yapabilmek için. hiç zevk suyuyla içine girmeyen penisle hamile kalan birini gördün mü?

0|0
    0|0
    • o zaman buradaki insanlar açıktan yapıp içine girmediği halde hamile miyim diye sordukları zaman zevk suyundan diye, insanlar neden ihtimal var diyorlar

• Benim de üstümüzde iç çamaşırı varken oldu. bir problem olur mu?

• yuh yaaaaaaaaaa...

0|0
    0|0
    • Neden şaşirdın 13-14yaşında kız çocuğu olduğu belli çocukluktan başlamış sanırım

• yahu sevişmeyi planlamayı biliyo ama. bence özür kabul etmez bir durum. şimdi daha iyi anlıyorum bu tr erkeklerinin neden bu kadar aç olduğunu. kendi vajinasından haberi olmayan yaratıklarla beraber oluyorlar sonra bizim başımıza ekşiyorlar. yemin ederim acıdım erkeklere.

• sen normal yolla bile hamile kalamazsın ...

0|0
    0|0
  • şu soruları okuya okuya haydar dümenin psikilojisini anlar oldum:)

0|2
    0|0
Yükleniyor...