Bir kız neden Konuşmak istemez?

Uzun süredir burdan tanısıp konustugum bir kız var,8aydır konusuyoruz ne cam acmak istiyor ne telde konusmak istiyor,facede resimleri felanda var onunmu artık bilemiyorum sözde kuzenlerinden resimlerine yorum felanda geliyor,acaba erkekmi diyorum ama bir erkek bukadar uzun süre konuşmaz bu ergence oyunu oynıcaksada hemen ilk başlarda cinsellik muhabbeti yapardı.Anlattığı konustugu seylerde bir erkeğin söyleyeceği şeyler değil sanmıyorum.Eğer erkeksede gerçekden saplantılı veya eşcinsel olmalı:) Diyyorum kendime acaba gerçekde kız fakat o resimler kendisine ait değil,tipine güvenemio felan ama neden telde konusmak istemez uzun süredir mesajlaştık özel hayatımızı paylaştık.İşin içinden çıkamadım bir düşüncelerinizi alayım dedim :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Telfnda konşmuyorsa erkek:D

0|1
    0|0
    • Kısa mantık oda ,abi bir erkek sıkılmadan 5-6 saat mesaj yazarmı :)bende zamanın da işlettim arkadasları felan direk mevzuya dalardım :D Bu anormal bir durum gercekden erkekse tebrik etcekdim bu saplantısını ama söylemiyorsa ,dedim bana gerceği söyle her ne ise ,hemen sen bana yalancı diosun birdaha bana yazma felan dedi ,umursamıyorum ama sadece gerçeği bilmek istiom aklıma takıldı :):)

• Arkdş homo neyini anlmyorsn mk onun ta

• 8 aydır mesajlasıyoruz,sadece son 1 haftadır cinsellik hakkında konusmaya basladı.

Kızlar Ne Diyor 6

• feykse güvenemediği içindir kendisine.

0|0
    0|0
    • Dedim sadece alo de yeter utanıosan yavas yavas acarım ben senı dedım kabul etmedı,nezaman telde konusalım desem baska laflar sokuodu araya.birde kurtlar vadisi hastası ,bir kız kurtlar vadısını sevebilirmi:D

• wjdfhjasfg işte belli. veya bir fake hesap açıp onu deneyebilirsin istersen bence mantıklı gayet yani :D :D :D

• ne açıdan deneyebilirim

• Utangaçlık değil,olamaz.Kendine güvenmiyodur.

0|0
    0|0
  • ben gibi trans kadındır.şu sese bir çare bulamadılar mını kıyım.

0|0
    0|0
  • dilinde yara çıkmıştır ://

0|0
    0|0
  • fake olabilir :D

0|0
    0|0
  • bana da pek iç açıcı gelmedi, yol yakınken hemen dön:D

0|0
    0|0
    • umursamıom zaten sadece gerçeği bilmek istiom kendiside söylemio şimdi sen bana yalancı dion yazma dio bende yazmıom :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• dikkatli ol kardeşim, top ola bilir

0|1
    0|0
  • Bu sitede gay'lerinde olduğunu biliyorum biri soru açmıştı geçen gün dikkat et. .)

0|0
    0|0
  • Ooo ooo güven sorunu bu :D ben anlamam o kişiye sor :D

0|0
    0|0
  • bakma burda kızların laflarına adamım hiçbirinde bir gram özgüven yok :D ezikler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...