Gay veya Lezbiyen arkadaşı olan var mı?

Gay veya Lezbiyen arkadaşı olan var mı? Varsa onlar hakkında düşünceleriniz neler ?

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben saygı duyuyorum farklılıklar kusur değildir ki o doğuştan öyledir kaderinde hemcinsine karşı duygular içermek vardır bunlar ne kadar dinimizce haram olsa da onları dışlamak da günah peygamber efendimiz bize bunu mu öğretti farklı olanları dışlayın mı dedi hayır demedi onun için onlara sadece saygı duyun tamam konuşmayın sevmeyin dinimce haram diyin ama onları dışlamayın onlar da insan onların da duyguları var eğer siz onların yerinde olsaydınız ne olurdu sizin onlara yaptıklarınızı onlar size yapsaydı ne olurdu

BİR DE BU AÇIDAN DÜŞÜNÜN...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• benim öyle arkadaşım yok ama ben bir gün minibüsle eve gidiyodum sonra aynı minibüste lezbiyen bir kız vardı ben boş koltuk bulunca oturunca bana sarkmaya çalıştı bende normal bir kızım ama başımdan çekilmedi kız güzeldi ama lezdi zorla kurtuldum haa

1|1
    1|0
  • var çok da iyi insanlar :) sadece ilgi alanları farklı o kadar :)

1|0
    0|0
  • var, arkadaşım işte, onlara özel bişeyler düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bu nedir ya sanki 3üncü bir cins varmış gibi konusmalar karışmayın len artık insanların yaşamlarına çekin ellerinizi sizden terbiyeli namuslu yaşıyorlar he tabiki azıtanı da var normal kadın erkek ilşkisinde yok mu.

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Lezbiyen yok ama gay var.

0|0
    0|0
  • hayır yok ama olsada yadırgamam...

0|1
    0|0
  • Hayır, yok

0|0
    0|0
  • evet var .

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin şekilde homoseksüel yok ama,biseksüel arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • biz varız burda .

0|0
    0|0
    • Subhanallah gerçek misin sen ? :)

• şaka yapıyorum . Yadırgıyorum , desteklemiyorum , sevmiyorum , samimi bulmuyorum ama saygı duyuyorum

• sen bilirsin

• Var hazır mısın?

0|0
    0|0
  • hayırdr döncende nabızmı yokluyosun :)

0|0
    0|0
  • biseksüel var olarmı :D

0|0
    0|0
  • gay var lezbiyen oldugunu düşündüğüm de biri var ama tam emin değilim.

0|0
    0|0
  • Gay arkadaşım olsun çok isterdim, ama yok. Gizliyorlar kendilerini mecbur oldukları için.

0|0
    0|0
    • işte bu düşünce bizi mahvediyor

• Zaman değişti artık gizlemiyorlar face profilinde yazan bile tanıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• lezbiyen neysede gay arkadaş istemem, eğilip kalkarken çatalı falan keser göz diker bana amk

0|1
    0|1
  • Ben, kendim hakkımda bir düşüncem :) yok. ama çocukluk arkadaşımla 20 yıldır arkadaşım ve normal bir arkadaşım. Ona sorduğumda, müthiş bir dost ve farklısın. çok farklısın. arkadaş olarak seni asla kaybetmek istemem demişti. :)

0|0
    0|0
    • Bişey soracam; doğuştan mı böylesin?

• Çocukken birlikte oyunlar oynadığımız mahalleden bir arkadaşım var gay. Pek samimi değilim zaten ama tanıdığım bildiğim kadarıyla heteroseksüellerden daha iyi bir insan.

0|0
    0|0
  • Lez var hemde 3 tane küçükkende bölelerdi okulda bile tuvalete girip :)

0|0
    0|1
  • Lez var. arada geleyim diyorum hayır diyorlar. amacım kötüde değil. sadece merak ettim yani. ama çok kapalı kutular :S

0|0
    0|0
  • yok benden uzak olsunlar başka düşüncem yok

0|0
    0|1
  • Yok

0|0
    0|0
  • hayır yok. gay olanlardan uzak dururum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...