Korunmadan seks yapmak isteyen ve cesaret edemeyen kaç kişi var?

Arkadaşlar ben korunmadan sex yapıyorum acaba benim gibi düşünen yani,

korunmadan seks yapmak isteyen ve cesaret edemeyen kaç kişi var merak ettim.

Kondom, hap vb. Birşey yok ne kadar güzel dimi? Bu soruyu herkese soruyorum

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir süre sonra cinsel yolla bulaşan hastalıklar için insanları uyarmaya bir şeyler yazarsınız; Ben ettim siz etmeyin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aferin sana. madalya da takalım emi.

2|0
    0|0
    • Olur canim sen korunarak yapiyorsun anlasilan

kiz arkadasim icinde bir sicaklik olmasini cok seviyor bayiliyor

• yola devam abicim ,

0|0
    0|0
  • malesef esım prezervatif kullanıyor çunku cocuk ıcın erken oldugunu dusunuyor ama ben hem ıstıyorum hem ıstemıyorum korunmayı cocukları cok sevıyorum hem olmasını ıstıyorum ama buyuk bı sorumluluk oldugu ıcın bıraz cekınıyorum buyuzden esıme hak verıyorum bu yuzden bısure daha koruncaz galıba :(((

0|0
    0|0
    • Simdi sen o sicakligi hissedemiyorsun demek cok uzuluyorum sana umarim bir gun varirsin tadina

• malesef :( ama emınım olacak şu anda cocuk dusunmedıgımız ıcın korunuyoruz cocuk ıstedıgımız zaman zaten korumasız olacak ve bunun en kısa zamanda olmasını ıstıyorum

• ben öyle yapıyorum.sevgilimegüveniyorum o da dışarı boşalıyor

0|0
    0|0
    • ben de bazen dışa boşalıyorum ama yınede zevk sularım içine akıyor

• Sizde bizim gibisiniz demek ne kadar guzel sakin icine kacak yapmasin, bir de su var icinde o ilik ilik cok guzel oluyor

• bende korunmuyorum .. zaten sevgilim prezervatif kullanıcam dese kalkar giderim

0|0
    0|0
    • et ete deymeli diosun?

• Ozelden yaz dedim yazmadin bende kirildi sandim ama yinede bekliyorum mesaj oldumu.

Erkekler Ne Diyor 5

• Geri çekme yöntemi hamile sevgilinle çocuk aldırmaya gittiğinde sona erer.

Çünkü;

Bir çok erkekte sperm boşalması (ejekulasyon) olmadan önce az miktarda salgı gelebilmektedir. Erkekler genellikle bu salgıyı fark etmezler. Bu salgı sperm içerebilmektedir ve içinde olabilecek az sayıda sperm dahi bir gebelik için yeterli olmaktadır.

(Cinsel yolla bulaşan hastalıkları saymıyorum belli ki sen de önemsemiyorsun. Atın ölümü arpadan olsun gibi geleneksel bir duruş sergiliyorsun)

3|0
    0|0
  • kondom kullanmayı sevmem ole dogum kontrol hapı falanda ıcırmem partnerıme ama egerkı hata kaza ıcıne bosalırsam ertesı gun hapları ( norlevo) bunun ıcabına bakıyor yanı sorun yok yola devam dostum et ete degecek :)

0|0
    0|0
    • Katiliyorum sana arkadas icine bosalacaksin onun sicakligina varacak ve kuduracak dimi

• aids kapmakta güzel birşey

1|0
    0|0
  • Deli adam beyler dagılın

0|0
    0|0
  • ben korunmam hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...