Penisimin idrar deliği normal mi?

penisimin idrar deliği büyüklüğü normal mi sanki bana çok geniş bi delik gibi gorunuyor anlamadım yardımcı olun :@

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin vücut yapısı farklıdır mesala kimisinin penisi hafif yamuk olur kimisininki dik olur kimisinin penisinde damarları iri olur bu tamamıyla vücut yapısıyla alakalı atalarından gelen bir gen yapısıdır o yada sana has bir yapıdır allah korusun mikrobik bir durum yoksa ucunda ağrı sızı kaşıntı yoksa delik bırak buyuk olsun ufak olsun sıkıntı etme bence çok fazla dert etme yani senin piskolojini bozmuyorsa sıkıntı yok ama içini rahatlatmak için bir git görün ama bence sorun yok gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
    • anladım en iyi cevap teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 5

• Doktor bilir. Yardımcı da olur emin ol.

0|0
    0|0
  • neye göre kime gore sen bi ip ucu bile vermemişsin senin penisini gordukte mi yorum istion kardes :D

0|0
    0|0
  • abartıyorsundur

0|0
    0|0
  • Delik normal mi bilmem ama senin kafa anormal kesin

0|0
    0|0
  • biraz büyük galiba, bana öyle geldi

1|0
    0|1
    • sorun büyük olmasında dql anlamadım bana mı deliği buyuk gorunuyor anlamadım fotosunu cekıp atıcak halım yok yanı .d

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne kadar ki çap olarak .Ona göre yapalım.

1|0
    0|0
  • şimdi bunun normal olup olmadıgını anlamak için küçük bir nohut tanesini oraya koy içine düşmüyorsa normaldir :)

1|0
    0|0
    • yuh okadarda buyuk dql mercımek tanesı falan deseydın ıyıdı .d

• Deliği meliği boşver, sen direk kes at. Bu kafayla zaten senin bir işine yaramaz o :)

0|0
    0|0
  • caps ver panpa.

1|0
    1|0
    • oldu panpa sonra ban yiyelim mk .d

• benzin dök yak bir işine yaramaz artık o senin

0|0
    0|0
  • ilginç..pipi deliğini soran adam..şanslıyız yinede popo deliğini görmüyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...