Antidepresanlar ve cinsellik

eşim antidepresan kullanıyor ve o yüzden çok geç boşalıyor. ilk seferde bile yarım saatten uzun sürüyor ikinciyi denemek istersek bazen 1 saate yakın sürüyor boşalması bazen de vazgeçiyoruz olmuyor diye. benim açımdan sıkıntı yok ben defalarca boşalıyorum ama o zevk alamadığı için kendimi eksik hissediyorum. ne yapmalıyım yardım?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Yapacağın 1şey yok. Senin için sıkıntı yani kendini eşini tatmin edemedi hissetmen ama öyle düşünmene gerek yokj bu eşin için de senin içinde sorun değilse sende takma. Antidepresanlar cinsel isteksizlik libido kaybı ya da eşindeki gibi geç boşalma yan etkileri yaparlar.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• antidepresanların bir yan etki olayı,eşin bunu kendine çok problem yapmaz sanıyorum sonuçda belli bir zaman sonra boşalacak,erkekler genelde partnerinin orgazm olmasından keyif alır,boşalmasını daha hızlandırmak için ilişki sonunda mastürbasyon yaparak (yaparsan)boşalacakdır,zevk almama olayı yokdur bu arada

1|0
    0|0
    • yani zevk alıyordur ama boşalamıyordur diyorsun

• evet geçmişde bende kullandım çünki,boşalamıyordur diye bir şey yok sadece zamanı uzuyor,bunu senin problem yapmaman lazım,bu senin bir eksikliğin kesinlikle değil,en iyi pozüsyon en iyi fantezide olsa bu süre ilaç kullandığı sürece uzun olacak ayrıca 1 denemede yarım demişsin bu normal bir süre bu

• çok sağol ya mutlu oldum şimdi

• Eger ben durayim o isini halletsin modunda standart turk kadiniysan once bundan kurtul yerinde durma birak kendini o duygularaa. Sendeki istegi gormek onun bosalmasini kolaylastiracaktir :)

1|0
    0|0
    • hyr ya elimden geleni yapıyorum. o yoruluyor diye vazifeyi ben devr alıyorum. oral sürekli yapıyorum. ama bir zaman sonra bende hem yoruluyorum hem sıkılıyorum

• anladım araştıralım hemen çok sağol ya

• Rica ederim :)

• öncelikle eşine geçmiş olsun umarım yakan zamanda kurtulur o ilaçtan. aslında olaya su yönden bak her sey skor değil sonuçra boşalması uzun sürse de o esnada fazlasıyla zevk alıyordur.

1|0
    0|0
    • zevk aldığını söylüyor ama bana göre de zevk alan adamın boşalması lazım. skor derdinde değiliz ama karşılıklı olmazsa zevk de bir anlamı yok ki

• bunu sevdim işte sağol :)

• sen de sağol :D

• Sizde 2. ye gitmeyin yarım saat yeterince yormuyor mu sizi ? Antidepresan yapıyor böyle şeyler bazen sertleşme sorunu bile yaratabiliyor zamanında kullandım biliyorum sen zevkten kırılırken o hissiz kalıyor bir süre ama konsantre olmayı öğrenirse olaya ona da alışıyor.

0|0
    0|0
    • son 7 aydır böyle. zaten erken boşalan biri değildi 15-20 dk devam ediyordu ama şimdi durum vahim. 2. yapmasak da ilki bile zor ki zaten

• Antidepresanı kullanma sebebi ne ?

1|0
    0|0
    • yaşadığı özel bir durumla ilgili travma. bir çeşit depresyon

• Evet zor bir durum ancak başkada çözüm yok ilacı bırakmayı bekliceksin sabretmek zorundasın

• evet malesef..sağol

• Hapın adı ne_? iyiymiş. insanlar erken boşalmaktan dert yanar, sizinki tam tersi.

bu durum için doktora müracaat en iyisi bence.

0|0
    0|0
    • bu da erken boşalma kadar kötü ama. bir zaman sonra hem ben tahriş olmaya başlıyorum hem de yoruluyorum ruhen

• Kesinlikle. Herseyin ortayolu makbuldur..umarım en kısa sürede çözüm bulursunuz.

• aynen teşekkürler

• kafaya takılacak bir durum yok ama partnerin sırf geç boşalmak için kullanıyorsa antidepresnları bu pek mantıklı değil.

yok eğer zorunlu olarak kullanıyorsa ve sertleşmede sıkıntı yoksa bence iyi bile bu durum şikayet edeceğğin hiçbir şey yok takma rahat ol.

0|0
    0|0
  • adam boşalamadım diye deprosyandan çıkamayıp o hapları kullanıyor olma ihtimali de var mı:D bıraksın o ilaçları kullanmayı insanlar zombi gibi oluyor:D

0|0
    0|0
  • stres yapıyor ,yav,birde ortamın sıcaklığı da önemli toplar üşürse gecikiyor baya.Cinsellik sıradanlaşmışda olabilir değişik fanteziler deneyin,farklı kıyafetler dene,onu tahrik edici şeyler söyle eminim durum değişecektir

0|0
    0|0
    • topları ağzımda ısıtıyorum ben zaten havada sıcak üşümez:) ama fantazi ev dışına taşıyamıyoruz..

• doktoru da biliyorsa en azından bilimsel bir açıklaması varmış sorunun kendinde olmadığını bilmesi artı bir durum ...

• evet ilaçlardan olduğunu ikimizde biliyoruz ama sanırım erkekce bir düşünce ile bunu saplantı haline getiriyor. ben ona üzülüyorum o bana kıyamıyor berbat bir durum

• bende yaşadım aynı şeyleri :) antidepresanı bırakınca 1 ayda eski haline dönüyor alet yapacak bişey yok sen zevkini çıkarmaya bak ilacın yan etkisi bu olduğu kadar

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla etkiler antidepresan. E geç boşalması iyi değil mi ki. Zevk alıyordur elbette. Siz yakın zamanda onları bıraktırın eşinize

0|0
    0|0
    • en az bir yıl daha içecek dedi doktor

• Ben biliyorum o bir yıl ıçmeleri. Insanı bitirdikten sonra içse ne içmese ne. Bıraksın hiç gereği yok

• ilaç diğer yönden iyi geldi ama. sürekli kabus görüyordu. o yüzden tedavi sonlanmadan bırak demiyorum. ama ben mahvoldum valla

• herşey sana bağlı pozisyonlar bul kas kendini

0|0
    0|0
  • oral seksle boşalt sev okşa güzel özler kullan

0|0
    0|0
  • bendemi kullansam

0|0
    0|0
  • yapabileceğin bişe yok, eğer sönmeye başlarsa tekrar sevişmeye dönüp oralla yenileyin ilişkiyi böylece tazelenmiş olur

1|0
    0|0
    • oralla da boşalmıyor ki. benim çenem kopuyor 10-15 dk oral yapıyorum ve acı çekiyorum ruhen.

• :) her iki eş içinde kötü..dilerim düşürmezsin. sağlıklı günler olsun

• teşekkür ederim, size de her ikinize

• yaşadığı sıkıntıları bilmem de biz bu yöntemi yıllar önce denerdik, lustral 50 mg sevişmeden bikaç saat önce alıyosun, hem geç boşalıyosun hem de kafan kıyak oluyo :) tabi bıraktıktan sonraki dezavantajlarını saymıyorum. neyse ilacı bırakmadan bu düzelmez bacım, ilacı bırakınca normale döner merak etme

0|0
    0|0
  • Pii evlilik depresyonu geçirmiyor mu?

1|0
    0|0
    • Aynı şeyleri eski kız arkadaşımla yaşamıştık o sırada ben ilaçda kullanmıyordum:( bırakmıştım. Yarım saat oluyordu bazen bir saat sıcaktandır. İkinciyi yapmay verin. Ayrıca seratonini seksla üretiyo bünye daha fazla ne ilaç kullanıo ki sekse konsantre olabiliyosa depresyon filan kalmamıştır la cinsel istek varsa

• Analdan zevk aldığını söyleyen kızlar var :S bilemedim

• ben o boşalana kadar zevk alıyorum zaten onun için analdan zevk almasam da olur katlanırım ya. bu durumdan daha kötü olacak değil ya

• Yapacak bir durum yok ki ilacın dozunu azaltacaksınız ya da ilac degiscek doktorluk sonucta

0|0
    0|0
    • Yada sana tavsiyem daha cılgınca seyler düşün daha güzel olacaktır hep yatak degil baska yerlere gecib

• mast. kısmını uzun tut ve daha uzun süre sakso yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zaten isteksizlik verir kesmesi lazım

0|1
    0|0
    • istiyor gibi görünmesi de mi sahte yani?

• gec bosalmasi guzelmis

0|1
    0|0
    • geç mi? 1 saat mesela güzel mi?

• öyle yapıyorum zaten de sonuç olarak bende yoruluyorum çok fazla

• Partnerin var ne guzel yoruluyorsun iste bekar olunca olmuyorsa olsada sinirli umarim esin duzelir

Yükleniyor...