Seviştiğiniz kadını yarı yolda bırakabilir misiniz?

Seviştiğiniz kadın siz güvenip kendini size teslim etmişse,size düşen görev ona sahip çıkmak değil midir? İlgi göstermek değil midir? Peki ayrılanlar neden ayrılıyor? Yoksa anlaşamayan çiftler bekaret yüzünden birbirine katlanmak zorunda değildir midir?

• Benimse bitmiştir olay,ölene kadar sahip çıkarım
    57% (4)64% (9)62% (13)Oy Ver
  • Anlaşamamazlıklar varsa bekaret hiçbir şeyi düzeltemez.Daha fazla mutsuzluk yaşayamayız
    43% (3)36% (5)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle asla yarıda bırakmazdım ölene kadar artık benimle :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• eğer bir bayan gerçek anlamda bir erkeğe güvenip kendini teslim etmişse elini tutacaksın ve o saatten sonra kolunuda kesseler bırakmayacaksın

1|0
    0|0
  • sevişme ortasında gitmek dışına bir yarıyolda bırakmak tarifi çok anlamsız sexte. seviştiğin herkesle evleneemz herkesle sevgili olamazsın. bu beklentiler çok saçma.

1|0
    0|0
    • Sevdiğin diyorum zaten. Yani sevmeyipte seviştiğin değil

• Aslında mantıken çok dogru diyosun. Ama altta ki düşünceler nedense çok farklı,kimse bırakmam diyor. Bence yalan.

• yalan olmasa da anlamsız. bırakmak ne demek yahu söz vermişsen tamam ama sevişmden evvel ayrılmıycaz diye söz verilmemişzse çok saçma.

• Evet ankarada bir bayan arkadas bulmuştum made in ukrayna yani sarişin çitir bir gece eskort değildi ama bende oyun delisiyim ps3 oynarken öpüyodu beni bendee allah yetti dedim saldrdm direk istediğin bumu komon komon dedim..

0|0
    1|0
  • Seviştiğim kadına kızlığını bozmadan önce evlenme vaadinde bulunmuşsam bunu kesinlikle yerine getirmem lazım. Bu namus sözüdür çünkü. Bu sözü vermesine rağmen sonrasında evlenmeye yanaşmayıp bahane uyduran sonra bir şekilde ilişkiyi bitiren erkek ise benim gözümde şerefsizdir. Bugüne kadar üç kadının kızlığını bozdum ikisiyle evlendim. Diğeri de benim talebim olmadan kendisi yaptı. Onunla 1,5 yıllık beraberlikten sonra başka bir şehre taşındı bu şekilde ilişkimiz bitti.

1|0
    0|0
  • yolda lastik patlasa onu sırtıma alıp götürürüm ama yinede yolda bırakmam

1|0
    0|0
  • Karşı cinste istemediğin, beğenmediğin, olmasını istemediğin bir özellik varsa, buna evlenmeden pek katlanılmıyor... hatta evlenenler boşanıyor... karışık.

0|0
    0|0
  • Nedenki bir kız ayrılık olabileceğini düşünmeden bekaretini verebiliyorsa terk edildiğindede şikayet etmemeli insanların hayatına iyisiyle kötüsüyle insanlar girebilir ve iyi olanla evlenir ama hayatına ilk giren daha doğru düzgün tanımadan bekaret verilirse sonunda mecbur evlenecekmiş gibi düşünmesin

0|0
    0|0
  • bekaret tabiki önemli ama yattım diye de çirkef bir kadının kölesi olamam,yatmadan önceki halini muhafaza edebiliyorsa bana sonuna kadar giderim

0|0
    0|0
  • seviştiğim kadın sadece bakireyse sahip çıkarım;)

0|0
    0|0
  • Cinselliğe nasıl bağladığını çözemedim. Son sorunu da tam anlayaamdım açıkçası.

0|0
    0|0
    • Sen bana gereken cevabı verdin zaten bosver :D

• Şimdi algıladım. Seviştiğin veya ilişki yaşadığın birini sonra yarı yolda bırakır mısın diyorsun geç düştü jeton. Bu kişiye göre değişir ilişkiye girdin veya seviştin diye üstüne zimmetlenmiyor.

• sevmeyen insanla tuvalete bile gidilmez ama seviyorsa 50 yıl gidilir yenilir içilir sevilir elinden zehir olsa içilir

0|0
    0|0
  • Yarı yolda kalmadığım sürece kimseyi yarı yolda bırakmam. İlla seviştiğim veya sevişeceğim biri olmadı gerekmez. Hoş evlenmeden böyle bir haltta yemem ben.

0|0
    0|0
  • birlikte olmak için azıcık aşk sonra kalbinin sevmesi mantığın uyması sevgi saygı gerek bunlar olmazsa bekaretini bozsan bile ayrılık kaçınılmaz olur

0|0
    1|0
  • a şıkkı...

0|0
    0|0
  • Guvenecek biri yapmaz

0|0
    0|0
  • O beni yarı yolda bıraktı :D erkek olarak ben madurum :D

0|0
    0|0
  • Sevişirken bırakmayız tabi,ama seviştikten sonra olabilir kanımız bozuk bizim

0|0
    0|0
  • ben a yi secerim

ben bayanla yatta gircem ve üstelik onu terk etcem :s

yok almim Sağol kalp kircama gider birinin kafasını Kırarım daha iyi.

1|0
    0|0
  • evet yarı yolda bırakırım güvenmeseydi teslim olmasaydı aklı yok muydu ben affetmem

0|0
    0|0
  • ben erkeklerin bunu neden yaptıklarını söyliyim erkekler evlenmeden cinsellik yasayan altlarına yatan kızları basit kız olarak düşünürler ve evlenmek istemezler bir süre sonra kızdan alıcağını alıp soğuma numaraları ile kendinden soğutup ayrılırlar sonra kız üzülür

0|0
    0|0
  • Seviştiğim kıza başkaları sahip çıkmamış ,kucaktan kucağa hep sahibe aramış o zaman bende yoluna devam etmesi için salarım .Kız dediğin bana sahip çıksın diye hemencecik benle sevişmiycek benim ona ait olduğumu anlayınca olucak .okadar başka?

0|0
    0|0
  • Yalan konuşmak istemiyorum gece gece şunu söylemek istiyorum yürekten söylüyorum valla ben biriyle birlikte olduysam bana güvenip bişeyler yaşadıysa ben ona gözüm gibi bakarım . İlla ki arada sevgi olacak bunlar olurken . Aramızda bişeyler olduktan sonra ben ona dahada çok bağlanırım yarı yolda bırakmam . Peçete değil ki kullanıp atayım . Belki söylediklerim size inandırıcı gelmeyecek ama benim için herşey bunlardan ibaret !

1|0
    0|0
  • la sevişioz sahip çıkıoz ben sana extra large ım diyorlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anlaşarak mı sevişiyorrsunuz? bak seviştikten sonra beni bırakmayacaksın haaa.. güvenme arkadaşım? bu devirde babana bile güvenme demişlerken sen karşındakine niye güveniyorsunda kendini teslim ediyorsun? kendi salaklığınıza yanın.. ( sevişip ayrıldıklarında sitem edenlere gelsin)

0|1
    0|0
  • erkek bırakmak istemeyebilir ama ben en fazla 2 yıl dayanabildim tahammülüm kalmamıştı artık

0|0
    0|0
  • evet neden bırakıyorlar? asla terk etmem bana güven sana tapıyorum deyip de neden sırra kadem basıyorlar?

1|0
    0|1
    • Sen evlenmeden nasıl yapabiliyorsun ya da yada evlilik düşünecek kadar tanımadan

• senin sorunun ne ? benide mi terk ettiler dedim yazdığımı doğru oku! bu duruma düşen kızlar için söyledim ben. ben evliyim zaten

Yükleniyor...