Bakar mısınız , sizce sevgilim bakire mi ?

Merhaba arkadaşla ben 24 sevgilim 23 yaşında. Sevgilim 15 yaşında tecavüze uğramış , ama zevkte almış. O zevki aldıktan sonra bu yaşına kadar 21 erkekle ilişkiye girmiş , sayısını bilmediği kadar kişiylede sevişmiş. Bana yalan söylememesi iyi. Ben bakir bir erkeğim kendisiyle evlenene kadar ilişki yaşamayacağımı söyledim. 1 sene içinde evlenecez. Önemli olan Ruh değil midır ? Sizcede sevgilimin ruhu bakire midir ?

0|0
12|22

En İyi Kız Görüşü

• 21 erkekle yatıp kalkanın nevsine hakm olamayn brinin ruhuda bakire kalmaz

4|2
    2|1
    • Motorlar hemen eksilemiş seni kardeşim :)

• valla hemcinslerini görüyorsun ne yaptıklarını. Ayriyeten çok teşekkür ediyorum size gizli hanımefendi :)

• yanlış yazmışım sizden özürdilerim

Kızlar Ne Diyor 11

• Saygılar...

0|1
    0|0
  • osuruğa da gülersin sen kodumun trollü

1|1
    2|3
  • 21 kişiyle nasıl ilişkiye girilir ki yahu tecavüze uğradıktan sonra tecavüzden nasıl zevk alınabilir ki mantık yok kızın dediklerinde

0|0
    0|0
  • vay anasını arkadaş altına yatmadığı adam kalmamış zevk almış falan filan ruhu bakire mi diye soruyor..dalga geçiyorsan yine bir nevi iyi ama ciddi ciddi soruyorsan durumun vahim

0|0
    0|0
  • sen masusçuktanmısın arkadaşım

0|0
    0|0
  • çok saçma.

0|0
    0|0
  • türkiyede tecavüze uğrayan birinin zevk alması söz konusu bile değil çünkü tecavüz ettikten sonra kızı deşerler burda. ölüm korkusuyla kimsede zevk alamaz onu geçtim. şakamısın sen yaa ? öyle kız mı olur?

0|0
    0|0
  • 21? Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Hee tabi tabi tecavüze uğramış bide zevk almış, bunda uyusmayan bisey var zevk alan biri isteyerek yapar ruhu felan bakire degil

0|1
    0|0
  • kaldı mı senin gibi saflar hala:):)

1|1
    0|0
  • öff skecem hepinizi.

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• kusura bakma ama o sevgilinle yatmazsan seni kısa sürede bırakır o kız birşeuyerin zevkine varmış 20 küsür erkekle birlikte olmak demek sevgilinin sex olmamadan yaşayamamsı demek ve evlensen bile kıza yetemeyebilrisn ve kız da ihtiyacını senden karşılayamadığında farklı çük merkezleri arayabilir.Madem konuyu buraya açtın sordun eleştirilere de hazırlıklı ol bu benim görüşüm ve sevgilinin ruhu da bedeni kadar bakire :S

0|0
    0|0
  • mideni hangi hastanede aldırdın birader ?

4|0
    0|0
  • her sene ortalama 3 kişiyle ilişkiye girmiş biri günah çıkarıp rahibe de olsa ondan yine hayır gelmez evlilik anlamında

0|0
    0|0
  • sen içtin mi kardesım?

0|0
    0|0
  • seviyosa. tabikide.

0|0
    0|0
  • yüce isa sen bize merhamet göster

1|0
    0|0
  • Kafan iyi mi ? ?

0|0
    0|0
  • zaten ne hikmetse hepsi (bakire olmayanlar) tecavüze uğruyor ,yazdıklarına sen inanıyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • Ulan erkekler yemiş. Kizlar yememis bu trolu. Helal size kızlar

0|0
    0|0
    • Çünkü o kızlar patlak olup , ruhum bakire diyenler canım.

• evlendikten sonra tekrar başkasıyla yatmayacağı ne malum ? bence pek güvenme

1|0
    0|0
  • =)) 21 erkegi saymıssa =)) yuh

0|0
    0|0
  • Ruhu o* olmuş zaten. Kendini yakma başka birine kay madem sen bakirsin bakire bir sevgili bul

0|0
    0|0
  • 1-2 erkek neysede 21 kişi saydığı kadar ile?

yuh arkadaş ne mide var

0|0
    0|0
  • Sana bunu silah zoruyla mi yazdirdilar =)

0|0
    0|0
  • kızın ar damarı çatlamış ne evlemsinden bahsediyon amk

0|0
    0|0
  • sevgilini kaçırmışlar damdan dama uçurmuşlar sen hala ne diyon.

1|0
    0|0
  • lan sal*k bide soruyor musun 21 tane erkeğin birtanesimi bozmadı bunu bir git allah aşkına ya

0|0
    0|0
  • kaç kere dedim iftarda ayranı bu kadar kaçırma diye

0|0
    0|0
  • ewet dostum ruhu bakire senin için sayının önemi fark edermi?ha bir ha 21

0|0
    0|0
    • Evet dostum , bende tam bunu demek istiyordum. Pc geçince en iyi cevap yapacam :)

• �nem versen sende bakir olurdun aslanım , hadi yoluna

• :))seni yaşında bakirdim 35 yaşındayım aslanım..sen bakir olacaksınki bizim çıkmalarımız bekar kalmayacak anladın :)

• 21 erkek evet evet ruhu bakire :) sen tatmin edemezsen bşka erkek bulur sonra :))

0|0
    0|0
  • peki kabul edelim ki ruh ,ancak sana hangi ruhu kaldı onun 1 yıl seni bekleyecek öylemi sevişmeden tavuk g.tu tövbe tutmaz be canım

0|0
    0|0
  • Kardeşim önemli olan ruhta bu kadarı da olmaz.21 erkek nedir ya :/ Ayrıca 15 yaşında tecavüzden nasıl zevk almış anlamış değilim.Bence tepkini merak ettiği için yalan söylemiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...