Erkek arkadaşım hakkımda gay muhabbetleri duydum nasıl anlayabilirim öyle olup olmadığını ?

erkek arkadaşım hakkında gay muhabbetleri duydum şok oldum nasıl anlayabilirim gay olup olmadığını

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gay muhabbetleri çıkaranların ağzına sıçman gerekirken burdan akıl arıyorsun.Sana akılvereyim erkek arkadaşını ne olursa olsun koru kimseye laf söylemesine izin verme.Bak senin bile aklını sulandırmışlar.Öyle bişey olsa senle beraber olur mu?Türkiyede gerçekten gaylik bu kadar hat safhada değil ama pasif erkek kendini çok belli ediyor emin ol.Sana tavsiyem kimsenin çamur atmalarına izin verme göz yumma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Selamlar ,

Öncelikle has Gay'lerden ise en azından öyle olduğunu düşünüyorsan tenhada sıkıştır bakalım sevgilini :) Bir iki kur yap bakalım ileriye giderse anlarsın.

Bu davranışın tehlikeli olma ihtimali var onuda düşün ;) Ya Gay değilse :)

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
  • Gay midir bilemem de tek açıdan cevap vercem

Genelde biz erkekler arasında birbirimize çok şaka yollu takılırlar gay misin, bu gay la, top bu la, gibisinden, milletin laflarıyla çocugun huy hareket davranış yönelişleri birleşiyorsa bilemem.. Milletin lafına tamamen kanma.

cut.

0|0
    0|0
  • çirkinsin de tepkı verise gaydır.

he ya çok çirkinim ; ben doğduğumda babam beni kucağına almış enaaaa bu ne çikin bebe demiş sonra vermış doktora sopayı derse sağlamdır.

0|0
    0|0
  • Pikniğe gidin başka bir çift arkadaşınızla. Yiyecekler hazırlanırken biraz da arabada oturalım mı burası çok kalabalık diye teklif götür. Kabul etmezse açık ve net gaydir.

0|0
    0|0
  • öyle olsa senin erkek arkadaşın olmaz bir kere.

0|0
    0|0
  • karşıdan geçen güzel kıza bakmasını iste bakmazsa gaydir

0|0
    0|0
  • Gerçek bir gay'in seninle işi olmaz. En fazla biseksüeldir. Sorun etmemelisin bence. Saygı duymalısın. Geçmişini boşver. Geleceğe yürü onunla.

0|0
    0|0
  • pc sini takip et

0|0
    0|0
  • :) hahaha lan öldü deseler bundan iyi herhalde :D basit bir erkek facesi al sende eşcinsel gibi yap bakalım ne diyecek :D

0|0
    0|0
  • fantazilerini sor mesela . mutlaka anlarsın

0|0
    0|0
  • Manita yapan erkek kişisinin arkasından yapamayan itne kişilerisi o şekilde konuşur..

Normaldir..

0|0
    0|0
  • Arkadaşının hal ve hareketlerinden bellidir. Kendisine sor tepkisine göre anlayabilirsin arkadaşım.

0|0
    0|0
  • its raining man şarkısını aç kımıl kımıl oynarsa kesin homodur eşcinselliğin milli marşıdır o

1|0
    0|0
  • ortamı ergen doluysa normaldir, aldırma öyle şeylere.Yoktur öyle birşey.

0|0
    0|0
  • yat kısa yol.

cut.

0|0
    0|0
  • Gayse gaydır değilse değildir muhabbete bakma sen.

0|0
    0|0
  • onu tahrik et bakalım oluyomu

0|0
    0|0
  • gay olsa seninle ilgilenmez heralde ?

0|0
    0|0
  • bişey yapmana gerek yok, yürüyüşünden belli eder

0|0
    0|0
  • herkesi şöyle böyle görmeye başladı zamane kızları