Sevgilisine ben seks yapmak istiyorum diyen kiz bakire midir?

Sevgilim daha önce bakireliğe çok önem veriyordu ve evlenince yaparız diyordu fakat bana bir anda ben seks yapmak istiyorum dedi. Sizce kız arkadaşım bakire mi? Jinekoloğa gitmeden bunu anlamanın yolu var mı?İlk defa seks yaptığımızda kan gelip gelmemesi bir gösterge olur mu?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• - Kız arkadaşın bence bakire, bakire değilse de senin ne kadar sevdiğine bağlı yapabilirsin de yapmayabilirsin de ama şimdi yapmazsan aklında hep bir soru işareti olarak kalacak...

- Farz edelim bakire değil, zarı diktirdi.. BİLGİLENDİRME! : Diktirdiği günden itibaren zarın 3 gün süresi vardır.. 3 gün sonra kendiliğinden dikişler atacağından zar gibi bir şey kalmayacaktır.. Eğer ki kız bunu bilmiyorsa 2-3 dikim işleminden sonra artık zar dikilemez hale gelecek ki zaten ortada bir zar yok doktor estetik olarak dikiş atıyor.. Sen cinsel ilişki sırasında o estetikle yapılan dikişi zorladığın için kan geliyor... BİLMEYENLER bunun kızlık zarının bozulması olarak yorumluyor, YANLIŞ...

- JİNEKOLOĞA gitmenin bir gereği yok, eğer gidersen bu sefer kız bana güvenmiyor musun diyerek haklı iken seni haksız konumuna ve aşağılık durumuna düşürmeye kalkacaktır...

- Kızlık zarı dikiminden sonra 3 günlük süresi vardır. Madem kız arkadaşın bunu çok istiyor..

5.günü yapalım de bakalım ne karşılık verecek ;))

- DAHASI bir kız eğer ki kızlık zarını diktirmiş olsa bile, cinsel ilişki sırasında senin o dikişi zorlamadan dolayı bir kan gelecektir.. Bu kan pıhtılaşmış bir şekilde gelirse bil ki o kız zarı diktirmiştir ;)

- O an gelecek kanın akışkan olması lazım, parmağını kestiğin zaman gelen kan gibi...

- O an için bir diğer söyleyebileceğim, gelen kanda pas kokusu olmamalı bu demek oluyor ki orada bir dikiş atılmış, ve dikiş atılan yerde bir kan pıhtısı olur, bu kan pıhtısı kuruduğu için pas gibi kokar ;)

- BUNU anlamanın bir diğer yolu vajinaya bakmaktan geçer, bunu sana burada anlatamam deneyim şart, kız arkadaşına mastürbasyon sırasında vajina yanaklarını tutup ayırarak bakabilirsin.. Işık açıkken :D Kızlık zarı gözükür ;)

- DOSTUM bana güvenmelisin, benim babam kadın doğumcu :DD

1|2
    1|0
    • tesekkurler faydali bilgilerin icin... sevgilim diktirmis olamaz cunku maddi durumu ve imkanlari o kadar iyi degil... fakat bazi kizlarin esnek olabiliyormus yada 2-3 iliski sirasinda kan gelebiliyormus diye duydum... kan gormezsem yada gorursem yine de bu bakireydi anlamina gelmeyebilir...

• tek care tanidik bir jinekologa goturtmek... fakat bunu bakirelik kontrolu icin degil,rutin bir kontrol edasiyla goturmek. sonra orda doktora sevgilinizden gizli bir sekilde sormak...

• bunlar da bakire vajinasi... link

Kızlar Ne Diyor 6

• Ruhu Bakire değilse Bedeni Bakire olmuş ne olur bence bunu düşün bedeninin bakireliği dk lık iş Ruhun bakireliği ömürlük.

0|2
    0|0
  • yahu 1.5 yıldır birliktesiniz ve şimdiye kadar olmaz demiş hatta başka bir sorunda evlenmeden olmaz dediğini söylemiştin. bakire olmasa niye sen istediğinde evlenene kadar olmaz desin ki?

0|1
    0|0
    • fakat biz 1.5 yilda 4 ay gorustuk, sadece tatillerde, yazin eminim ki bakireydi o yuzden istemiyordu, fakat yaz dan yilbasina kadar gorusmedik yani 4 ay, bu 4 ayda cok degisti, butun sorunlar bu zaman cikmaya basladi.O yuzden bu arada yapmismidir diye merak ediyorum.Cunku bana yilbasinda yapalim dedi...

• Anca öyle anlarsın.Ama ya gelmesse oda olabilir o zmaan değilsin demek yakışık almaz.Bu senin için önemli mi ? Amacınız seks ise.

0|0
    0|0
    • onunla ciddi dusunuyorum ve kafamda soru isareti var,beni aldatti mi diye? yada benimle cikmadan once yapti mi diye?

• hişşşşt çok ayıp yukardaa bir bayan var nasıl konuşuyorsunuz .cık cık cık. Konu kapanmıştır.

• :)

• nasıl olsa evlencez yapiyim gitsin feda olsun sevgilime gözü ile bakmış olamaz mı?sen de hemen fesatlık düşündün?bunu kıza söyle de kimi sevdiğinden haberi olsun yarın birgün kzı ortada bırakıp gitmemiş olursun

1|1
    0|0
    • cunku daha once ben istiyordum , o istemiyordu :S birde istedigini soyledikten sonra bana dedi ki sen 2 gun sonra baska sehre gideceksin (cunku biz farkli sehirlerde yasiyoruz) o zaman ben ne yapicam? baska birini mi bulacaksin dedim.bilmiyorum dedi... parmaklayarak kendi kendini tatmin edersin dedim.tamam bosver dedi ve sonra olay kapandi.Gerci daha sonra soyledi ki ben artik klitoris orgazmi olmak istemiyorum,gercekten vajinal orgazm olmak istiyorum falan...

• öyle birşey yapmadım celluler ileride eşime hesabını veremeyeceğim bir halt yemek istemiyorum ve inanç meselesi...size gelince kızın ar damarı çatlamadığı sürece bu olayı sevgilisi eşi dışında kimse ile gerçekleştirmek istemez ama sevgiliniz sen gittikten sonra başkasını bulurum demesi çok saçma geldi demekki sizi hakkıyla sevmiyor ve bakire olup olmadığından emin değilseniz bence yapmayın çünkü başkası olma ihtimali sizi yer bitirir ve başkası ile yaptığı sizin üstünüze kalabilir doğruya doğru

• bende sana helal diyorum gizli kullanıcı.

• amacın seks, tavan yapmaksa ne fark ederki,

0|0
    0|0
    • amacim evlenmek yoksa kim sallardi

• istemesi neden seni kötü düşüncelere sevk ettiki.Sende isteyebilirdin.. İnsan sevdigi ile yasamak istiyor diye dusun. Zamanla seni sevdi yanında oldukca da arzuladı diye dusun..Sana acıkca söyledi diye onu kotulemene gerek yok.Özellkle doktora göturursen çok kırılır ve ayrılır.Ayrıca dikim olduysa kan gelir yine anlamazsın. Onu tanımamıssın sen sanırım. Kız sana cok baglanıp gvenip sormus söylemiş istegini ama sen farklı yorumladın..

0|0
    0|0
    • geliyor diye biliyorum.. Zaten amac o..

• ya çok kötü.. Sen nasıl bunları diyen biriyle hala yasıyosun.Cinsellik yuzunde ayrılan birini mi anne yapacaksın cocuguna. Anlamıyorum.Basitleştirmeyin.

• bilmiyorum ki belkide cok azmistir o yuzden boyle konustu yada arkadaslarindan duydugu seyleri bana anlatiyor sadece... cunku bu yuzden ayrilan insanlar varmis falan dedi..

Erkekler Ne Diyor 3

• sex yap ve anla

0|0
    0|0
    • o kadar kolay degil... yine de anlasilmaya bilir..

• bakire olabilir. ilk başta istemeyip sonradan istemesi sana güvenmesiyle alakalı olabilir.

0|0
    0|0
  • belki seni sevdigi için kabul etmiş olabilir bunu unutma fedakar oluyo ama yinede bir sefer seyıne bak hafif ayır ellerinle anlarsın zaten ya

0|0
    0|0
    • 3-4 defa denemis birinin vajinasiyla hic yapmamis birinin vajinasini ayirt etmek cok zor...

Yükleniyor...