Erkek kızın bakire olduğunu nasıl anlıyor

bi erkek kızın bakire olduğunu nasıl anlıyor ...baze kızlarda kan gelmiyormuş çünkü spor yapdiğında veya başka birşeyde kızlığın bozuluyormuş diye duydum ama erkek içine girdiğinde anlıyormuş doğru mu bu ? ya da nasıl anlıyor

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bir kere şu kızlık bozulması hikayelerine inanmayın. asla spor yaparken, bisiklet sürerken, sert cisim çarparken, hoplayıp zıplarken kızlık bozulmaz.. bu bahaneleri üretenler ilişki yaşayıp ya da kendisi mast yaparken bozanların kendini masum tanıtmak için uydurduğu yalanlar.

bilimsel sitelerden anatomik yapısını incelerseniz anlarsınız demek istediklerimi. vajina tümüyle esnek dokudur. cam değil ki kırılsın. her harekete uyum sağlar. sporla hoplamayla yırtılacak kadar bir hatayı allah yapmaz yaratmaz.

kız olduğunu anlamak ise bilen erkek varsa girişe bakınca zar görünüyor zaten. bacağı yana açıp dudakları da açınca görünür. çok derin değil. iç dudaklardan sonra 1-2 cm içeride.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Spor yaparken nolmuş? Beyzbol oynarken oturduğu yerdeki sopayı falan mı görmemiş? Sporla bozulmaz tamamen saçmalık.

2|1
    0|0
  • kız dediğin tecrübeliyse oynamasını iyi biliyorsa erkeğin anlaması mümkün değil aslında işin aslı kendini ele veren kızlar oluyor

0|0
    0|0
  • niye erkekler münecim bokumu yemişki içine girince anlıyor sanki kafasına kamera takıpta giriyor

yok kızım yalan kan gelmedikçe kimse neyin ne olduğunu bilemez

1|1
    0|0
  • daha önce ilişkisi olmuş erkekler analr çunkı bol vajınayla dar vajına belli olur herlade bide çokazda olsa kan gelir ve bakire kız ilk alışında tedirgin olur bakıre olmayan kız ne kadar uğraşırsa uğraşsın bakire olu oynayamaz vajınası ele verir onu

2|1
    0|0
  • çarşafta koyu kırmızı dünya haritası beliriyor <3

1|0
    0|0
  • Yalan anlama işi. Cinsel ilişki anında eğer erkek tecrübeli ise kızın halinden anlaşılır ilk olup olmadığı.

0|0
    0|0
  • anlıyamaz. sallamasyon bunlar. uzman jinekologlar anlıyabilir. anca erkekler sadece genişliğinden çıkarımda bulunabilir. 18 yaşındaki 1-2 kere sex yapmış çıtır kızla 30 yaşında sex manyağı bir kadın arasında fark var dır.

0|0
    0|0
  • bi adamın beyni bakire değilse vajinası/penisi bakire olmuş ne yazar, anlasan ne yazar anlamasan ne yazar. niye bunu yazdım çünkü bir arkadaşım bakire kızla evlenip sonra güzel bir kazık yedi.

0|0
    0|0
  • Yavrucum sana şimdi nasıl anlatayım ben bunu ? ... Yok yani sen bana bunu açıkla söz veriyorum ben de sana dobra dobra nasıl hissettiğimi açıklayacağım.

0|0
    0|0
  • Spor yaparken kızlık zarı bozulmaz.Onlar hep bahane.

1|2
    0|0
  • Kizlık öyle durduk yere bozulan bişi değildir ki . Sadece bazısında geniş oldugu için kan gelmez çok çok çok az ihtimaller bunlar

1|0
    0|0
  • Bakire bir insanin diger bakire olmayanlar arasinda cok fark var ilk giriste bu kolaylikla anlasilir cunku bakirelerin ilk giris zor olur ve cokca dar oldgu icn tucrubeli bir erkek bunu rahatlikla anlar.

0|0
    0|0
  • darsa birde tavırları tedirginse yırttı demektir yoksa aksi taktirde ırıspı der kaldırıp atar kenara atma şeyaptıktan sonra tepki verir akıllı olan :D

0|0
    0|0
  • kusacağım lan artık

0|0
    0|0
  • kızın organından anlamaz kafasındaki düşüncelerinden anlar

daha önce ilişki yaşamış kız artık dünyaya güvenerek bakmaz mesela

bu da giriyor bu da beni bırakacak mı gözüyle bakar ki erkeğe hissettirir bunu

0|0
    0|0
  • mikroskop ya da telesekopu yoksa mercekle içini inceliyor. bir sorunun var galiba

0|0
    0|0
  • kızlığı yırtılırsa bakire değilse bakire değil esnek zarlar hariç

0|0
    0|0
  • bana bu soruyu sorsa kız arkadaşım bakire olduğunu anlamam için yeterliidir :)

0|0
    0|0
  • Ben kamera yerleştirirdim

0|0
    0|0
  • doğru değil. aslında bir kızın bakire olduğunu anlamak hiç de kolay değil.

0|0
    0|0
  • Şıp diye anlar <3

0|0
    0|0
  • ben çok inceledm baktım falan ama anlaşılmıyor :) açtım ,kurcaladım yok anlaşılmıyor,bi ışık tutmadığım kaldı :D ama bakire olduğuna güveniyordum.Birde bakire kızda sürtünmeden dolayı vajinasında yanma oluyor,çabuk acıyor.Bakire olmayanda ise git gel yaptıkça mutlu oluyor ...

0|0
    0|0
  • cehennemin kapısını kadınlar açacak yaşasın :)

0|0
    0|0
  • kan yoksa yoktur olay bu

0|0
    2|0
  • Bakire olup olmadığını vajina dar veya geniş olup olmadığından anlaşılır

0|0
    0|0
  • sakladığın şeyler mi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin tepkinden anlar :) belli etmemen için çok usta olman lazım ya da onun aklını başından alman lazım :)

0|0
    0|0
  • sporla kızlık bozulmaz. çok çok ekstra bir durum ya da kaza olması lazım o zaman da bozulan sadece kızlık olmaz yani bayağı hasar görürsün hastanelik hale gelirsin. Bunun dışında kızlık o kadar kolay bozulan bir şey değil vajinaya bir cisim girmesi gerekiyor. Atlamayla zıplamayla bozulmaz. Bence anlaşılır, ilkinde çünkü korkarsın çekinir utanırsın. Vajina çok dar oluyordur daha önce ilişki yaşamamış birinde oradan da anlayabilir. bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu işler güvenle alakalı.Ayrıca her kızdan kan gelmez burası doğru esnek zar diye bir şey var ama dediğin gibi de sporla falan bozulmaz.

0|0
    0|0
  • Yalan o, yüzde yüz anlamaz kimse. Bakireyim diye yutturan bir sürü kadın var.

0|0
    0|1
  • başımıza zar yağcak amk.

2|2
    0|1
Yükleniyor...