Bakire vajinaları hakkında

belki geç kaldığımı söyleyeceksiniz ama ciddi anlamda ilk kez genital bölgemi inceledim. Uzun süre baktım. Ama hiç öyle temsili resimlerde görüldüğü gibi bir vajinam yok. Vajina belli ama küçücük bir delik. Hatta parmağımı biraz sokmaya çalıştım, esner mi diye. Girmedi bile. Bu normal bir şey mi? Bütün bakirelerde böyle mi?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• fotosunu koysaydın yorulmazdın anlatmak için :)) yemek tarifi gibi omuş

0|0
    0|0
    • yemek tarifi pek hoş bir benzetme olmadı :) bilen anlamıştır ne demek istediğimi zaten

• oldu oldu emin ol ;)

Erkekler Ne Diyor 14

• Merak etme ıslandığı zaman o küçücük güzel deliğe neler girer... Eminim gayet güzeldir. Bakma sen görünen temsili fotoğraflara. Seninki hepsinden güzeldir onların.

0|0
    3|0
  • normal . azdığın zaman genişer ve rahat gir çık için zevk suyu gelir.

0|0
    0|0
  • gayet ormal, içini rahat tut. endişelenecek bir sey yok. ilişki yasadığında ıslanacağı için kıvamına gelceksin.

0|0
    0|0
  • sen gerçekten kız mısın?

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• ya ks de bu tarz soruları normal kızlar sormaz.kesin erkekler kız nicki açıyodur ve onlar soruyolardır d,ye söylemler var.o yüzden sordum yanlış anlama

• Esnemezsse haber et ;):)

0|0
    0|0
  • bence çok kurcalama :)

0|0
    0|0
  • İlişki yaşadığında öyle esneyecekki sen bile şaşıracaksın. :)

0|0
    0|0
    • ya korktum acaba fizyolojik bir sorunum mu var diye.

• Yok hayır hiç bir problem yok. Tasarlanışı öyle :)

• bi bakmak lazım şimdi

0|0
    0|0
  • sokma kızım

0|0
    0|0
  • büyür esner merak etmeeeeeeeeeee sen

0|0
    0|0
  • ilerde eşin genişletir orayı dert etme

0|0
    0|0
  • Olabilir hiç incelemedim ^^

0|0
    0|0
  • yanlış yere bakıyorsun.

0|0
    0|0
    • soruna tek doğru cevabı ben verdim. anlamadın bile.

• oraya baktım. Ama çizimlerde sınırları belli. Benim vajinamın girişi kapalı gibi. Parmak sokunca hafif giriyor ama normalde nasıl diyeyim. büzüşük girişi

• ıslak haliyle baktın mı? ıslaktan kastım su ile ıslatmak değil. anlamışsındır.

• sanırım dudakları kapalı degilmi?

0|0
    0|0
    • iç dudaklar oldukça kapalı.

• Sakincasi yoksa guzel ve duzgun sohbet edelimmi? Eklermisin?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız naptın sen sokma parmağını filan sakın bakireliğini parmağınamı vermek istyorsun

0|1
    0|0
  • deli misin parmak sokmaya çalışıyorsun? derinliğini de merak edip dibine kadar it bari..yapmaaa

0|0
    0|0
    • ya parmak sokmadım ama dudakları ayırmaya çalıştım biraz. Ne bileyim korktum bir sorun var diye. Dudaklar tamamen kapalı çünkü. Parmak çok az giriyor.

Yükleniyor...