Müslümanım diyorsun ama..

Müslümanım diyorsun ama gel gör ki senede bir ay oruç tutmaktan aciz. Tuttuğu orucu da çoğu sadece aç, susuz kalmak sanıyor ne yazık ki...

Müslümanım diyorsun namaz kılıyorsun ama her tür pisliği yapıyorsun, günah çukurunda geziyorsun.

Müslümanım diyorsun ama zinanın her türlüsünü yapıyorsun, gözlerinle sokaktaki kızları, kadınları yeyip bitiriyorsun.

Müslümanım diyorsun ama göşteriş meraklısısın. Sadece çıkarlar için bu kimliğe bürünüyorsun...

Sorsan ondan iyi adam yoktur. Dinini dört dörtlük yaşıyordur. Sorsan ona göre başı açık kadın namussuzdur, haysiyetsizdir, aranıyordur. Gel gör ki bakarken hiç sorun olmuyor, gel gör ki ilişki teklifinde bulunsa ağzı sulanarak kabul eder...

Sözde müslüman ülkede yaşıyoruz. Küçücük çocuklara yapılan tecavüzleri kimse görmüyor, duymuyor... Bak sen imanlı heriflere kız bakire diye 14 kişi zorla anal yoldan ilişkiye girmişler. Bak sen savunmaya bak. Evet çok düşünceliler.

Hacı hoca kılığına bürünerek gerçek inanan insanları da aşağılıyorlar, islamı kötü gösteriyorlar.

Müslümanım diyorsun ama dini kullanarak oy topluyorsun, halkın dini duygularını sömürüyorsun. Artık süslü müslüman devri başladı galiba.

Bu tip insan görünümlü canlılar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Sizce de yaptıkları hocalara, hacılara karşı ön yargılı bakılmasını sağlamıyorlar mı ?

Güncellemeler:
Katagoriyi yanlış işaretlemişim galiba. Kusura bakmayın. Moderatörler düzeltir misiniz ? Diğer bölümüne taşır mısınız ? Tecavüz olayını duyunca elim ayağım titredi...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• dayı hoş güzel yazmışsın da bunları taraflı yazdığın çok aşikar...senden ricam dini kullanıyorlar diyip de dini kullanma...bak ben açıkça söylüyorum açıklara namussuz demem kapalılara da açıklara bakmam kapalılara da adabıyla giyinsinler yeter ki... gel gör ki kız giyiyor bir şort hangi erkek olsa bakar bunu soruyosun ama senin de baktığından eminim...ben bunu yalanlamam bu benim günahım bu benim gerçeğim...dini kullanan şerefsizlere ezelden beridir lafımızı esirgemeden söyleriz belki kendi hayatımız için hatalarımız var ama en azından birşeyler yapma gayesindeyiz...tecavüz olayınca gelince vicdanı olan herkes tepkisini koyar ben de koydum...tekrar söylüyorum ben çoook açık kızlara bakıyorum yalanım yok ama sadece bakıyorum diye nasıl açıklara dinsiz demek yanlışsa bana da diyemezsin kimseyi de yargılayamazsın...sana son sözüm gerçekten tecavüz olayına üzüldüysen sor bu ne biçim bir piçliktir de sana sonuna kadar hak vereyim ama bunu bir partiye mal etme onlar gidip küçücük kızlarla fantezinizi gerçekleştirin demiyor...aksine kadınlar kızlar için o kadar yararlı madde çıktı ki bunları bile görmekten acizsiniz...bu arada hala tecavüzcülerin rahat takılabilmesinin sebebi önceki piçlerin bıraktığı o lanet yasa...Bu ülkede ben dahil tamamen İslami kurallar olsaydı bir tane tecavüz duyamazdın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Önemli olan niyet, kalbin. Allahla kul arasında bu dediklerin 3. şahsı bağlamaz. Ayrıca parayla imanın kimde olduğu da belli olmaz.

0|1
    0|0
  • Çok güzel anlatmışsın...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Ama gel gör ki Allah derki; Sağ elin verdiğini sol el bilmesin...

Emin ol kimi oruç tutarak sevap kazanır kimide aç doyurarak...

1|0
    0|0
  • Sen çok yanlış yere gelmişsin kardeşim.Ama güzel anlatmışsın.

0|0
    0|0
  • Fetva mode on...

0|2
    1|0
    • Bunun fetvayla alakası yok. Buradan bunu çıkarıyorsan bir şey diyemem sana.

• Sen bu yazıdan bunu mu anladın ? Her türlü boku yiyorlar ben müslümanım tamam sen iyi adamsın deniliyor. Ben müslümanım, namaz kılıyorum diyorlar oy toplamaya çalışıyorlar. Sende ki mantık da acayipmiş.

• ya işte benim anlamadığım bırak insanları nasıl istiyolarsa öyle yapsınlar.yanlışlarının faturasını öderler elbet

• her müslüman cennete girecek diye ayet yok Allahtan yok :)

0|0
    0|0
    • Evet iyi ki o ayet yok. Ama imanlı bir insan günahlarının cazasını cehennemde çektikten sonra cennete girecek diye ayet var. Tabi nasıl dayanılır orası muamma.

• aynen hemfikirim aramızda nurlu hristiyanlar çok zaten :)))

Yükleniyor...