Kocam Neden Böyle? Normal mi?

Merhaba, normal bir durum mu bilemedim sormak istedim. Alışılmış bir olguysa bende şaşkınlığımı bitireceğim.

Beraberlik dışında bile oral yaptırır mı erkek sık sayılabilecek kadar? Bu doyumsuzluk mudur nedir?

Birde beraberlikten önceki kısma fazla zaman ayırmıyor. Sorduğumda sabredemediğini söylüyor. Nasıl yorumlamalıyım? (Gerçi benim için problem değil öyle olması bende uzun olunca sıkılıyorum)

Not : Erken boşalma sorunu yok

Teşekkürler.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu düpedüz bencillik ve eğo tatmini,aşalamadır,ilişki öncesi birbirinize yaparsınız anlarımda,tek kendine sık sık yaptırmak çok farklı,psikolojısınden endişe ederim,

1|0
    0|0
    • Aşağılama derken?

• Sizin düşündüğünüz gibi davranışlar değil,evet saygı ve sevgi vardır elbet ama bir kadını dk başı oral yaptırmak,ilişki öncesi yaşanması gereken birliktelik ön sevişme olmadan direk girmek ve boşalmak,erkeğin bencilliğindendir,bu dakarşısındakine ilişki konusunda saygısızlığıdır,eger bu cevaplardan tatmin olmazsanız özelden yazabilirsiniz,

• sizi anlıyorum. Sürekli oral istemesine bir şey diyemiycem ama ön seviş. uzamasını bende istemiyorum. O fasıldan sıkılıyorum açıkçası uzayınca.

Erkekler Ne Diyor 15

• durup dururken de oral seks istemem. cinsellik olmadığı zaman oral seks yapmak istediğimi hatırlamıyorum.

1|0
    0|1
  • Hani efendi bircok kadiniizin sorunu bu zaten on sevismenin olmamasi ya da kisa olmasi esinizin bilincsizliginden bir an once bitirip yatayim derdnde ama yanlis yapiyor bunu siz ayarlaya bilirsiniz benim icin birliktelikten cok on sevisme bana daha cok haz verir

0|0
    0|0
    • önseviş. bende istemiyorum ama çoğunlukla.

• bu ama herkes de aynı olmayabilir. Rutine bağlamamak lazım

• Ben bilgilerimi paylastim gerisi size kalmis

• ten uyumunuz var bu iyi daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • demek adam hala tam doymamıs

0|1
    0|0
  • oral zevkli olduğu için her an canı isteyebilir birde yapan sıkılmıyorsa daha ne

0|0
    0|0
  • ego tatmini. net.

0|0
    0|0
    • neyin egosu?

• mütevazi ve merhametlidir ama. Diz çöktürme olayı değil ki.

• bu bilinçaltı bir şey.

• kaç yıllık evlisiniz?

0|0
    0|0
  • bence oral sexte başarılırısn :)

0|1
    1|0
    • benden çok kendi isteği bu, sanmıyorum.

• oralı güzel yapıyorsun demekki

0|0
    0|0
  • sex kölesi yapmış seni

0|0
    0|0
    • ama aramızda kullanılmak gibi bir kavram yok ki. Normal olmadığını düşündüm bende bu kadarının.

• Anladıgım kadarıyla piskoloik artık sorun bence bu boşalmadan oral istemesi sacma alısıla gelmis davranıs olmus düzgüce konus söyle anlat anlamazsada doktora görünün sürekli oral boşalmadan agzında olmaz cok sacma

0|0
    0|0
  • Günde on kez istiyor demişsiniz. Bu bana biraz sapkınlık gibi geldi bana ya. Bu kadarı fazla sanki.

0|0
    0|0
  • buldun dunuyorsun :)))

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• giderler herhalde sonuçta sağlıkla ilgili. Utanacak ne var? Bu sitede bazen denk geliyoruz okurken abartanlar çok var. Her konuda.

• abartanlar olur tabi

• sık derken nasıl.açıklarmısın

0|0
    0|0
    • mesela hemen her dakka olabilir. Günde en az on kez.

• inş. sonra yazarız. Allah'a emanet olun.

• :) ne demek müseade sizindir...herşey için çok sağol...

• gözlerimi kaparım vazifemi yaparım diyorsan mesele yok...

0|0
    0|0
    • hayır öyle biri değilim. Açığım beklentilerine ama bunu anlayamadım çok

• olabilir. belki senden habersiz otuzbir de çekiyordur

• sanmam. Söylerdi yapsa. Oralı çok istemekle performans belirleyici olmaz belki de ilişki süresi ile olabilir sanki .

Kızlar Ne Diyor 4

• Sık sayılabilecek derken? Sana göre sık olan bana göre sık olmayabilir.

Önsevişmeye vakit ayırmıyorsa olmaz ama gördüğüm kadarı ile o durumda alan memnun satan memnun olayı var bize söz düşmez.

ilişki dışında ender de olsa bende oral yaparım lakin bunun sonu hep ilişkiye gider. Öyle kalmaz yani.

0|0
    0|0
    • eşşek olsa kalmaz

• gün içinde ilk yaptığın oralda da sonrakiler de boşlamıyor mu sperm çıkmıyor mu hiç

• istese boşalır ama günde on kez boşal. mantıklı değil ki. O yüzden istemiyor. Yani boşalması için tercih etmiyor.

• Hep ayni bahaneler tatlim oysa sadece kendilerini dusunurler..

0|0
    0|0
  • onsevismeye fazla vakit ayirmamasi onemsememesinden. oral olayıda ilişkiye girmeye usendigi icin bence. Bu

0|0
    0|0
    • önseviş.i bende çok sevmiyorum ama.

• Sen orgazm oluyormusun?

0|0
    0|0
    • eve sıkıntı yok

• işini bitirince uyuyor demedim ki, nerden çıktı bu?

• mecazi anlamda söyledim bende

Yükleniyor...