! Aile yaşantısı -trajedisi ve gay yolculuğu

Hemen yargılamak ,top demek hiç doğru değil .zevk için yapan,evli olduğu ve bayanlarla ilişkiye girebildiği halde yapanlara lanet okursunuz okumazsınız o sizin meseleniz var böyleleri de çünkü.

Benim anlatacağım hikaye çok farklı.Annesi şeker hastası ve çok fakirler .Babası evde annesi olduğu halde başka kadınla sevişebiliyormuş.Baskıcı ve otoriter babaya ses çıkaramazlarmış.abisi köy yerinde taciz etmiş,erkek öğretmeni ilk ilişkiye zorlayan ve ona yaşatan .şimdi de vazgeçemediğini söylüyor.bayanlara zerre ilgim yok evlenemem diyor.

Sizlerin lezbiyen -gay gibi yaşam tarzlarına bakış açınız nedir ?

Güncellemeler:
hikaye paylaşmamın nedeni ön yargıdan biraz uzaklaşmak adına örnekti sadece .ben tasvip edip etmeme değil olaylara çok yönlü bakılması taraftarıyım .

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• psikolojik destek alsın.alamaz mı ?

0|0
    0|0
    • alıyor zaten .ama çok zor canım durumu .ben isim mekan belirtmeden paylaştım .benim danışanım.onun sayesinde bu dünyayı tanıdım.insanlar da ön yargılı olmasınlar istedim

• Tranva geçirmekle eşcinsel olunmaz zaten hikaye uydurma bunun yanlış olduğunu bilen birisi bundan zevk alsa bile devam ettirmez

• çıktı yine biri .travma geçirmemiş .bozuk aile yapısı zaten kendi içindede olan bu durumu ortya çıkarmış anla bir.yalan söylemek zorunda değilim .bunun neresi zevkli .seks hikayesi bölümündemiyiz hayret ya .inanmassan mecbur değilsin

Kızlar Ne Diyor 5

• insanların başkalarına zarar vermedikçe ve toplumun ayıp nitelendirdiği şeyleri alenen yapmadıkları sürece mutlu oldukları gibi yaşamaları gerektiğini düşünüyorum. ancak bu seçimlere, taciz, tecavüz, mecburiyet gibi etkenlerle itilmemeli.

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi bileceği bişey. Saygı duyarım (çoğu zaman)

0|0
    0|0
  • herkesin özel hayatı ve kendi tercihleri vardır başkasının bir şey demeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmem. Herkesin özeli sonuçta

0|0
    0|0
  • hormanlarla alakalı bişey, kimse de bişey söyleme hakkına sahip değil

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Hacı bunu sana kim anlatmışsa çok kötü kandırmış bir tecavüz sonucu çoğu insan tranva yaşar bunda zevk alan fanteziye dönüştüren pek olmaz zorla ilişkiye girse bile bunu doğru bulmayan bundan zevk alsa bile devam ettirmez kuruklu yalan

0|0
    0|0
    • kesinlikle hormonlarında da var .ama yaşadıkları da bunu bastırmayıp ortaya çıkarmış.yalan değil danışanım benim .zevk alarak yaptığı da olmuş ama kurtulmak istiyor lanetliyim ben diyor anlayamassın onu inan

• sana inandırmak derdim olsaydı inan mahcup ederdim de.neyse .peki uydurma olsun rahatla ve çözümün yoksa sus.ben ona haddinden fazla üzülmüş yılalrdır pek çok acısına tanıklık etmiş biriyim ve hikaye uydurmak görevim yok.sağolasın

• Adamın içinde varmış kısacası gay olmuşsa bile bu hikaye bahane insan böyle bir tranvanın ardından öz abisi tarafından tecavüz edilmesinin ardından böyle bir şeyden zevk alması zor

• en sonda sorduğun soru yeterdi yani..

0|0
    0|0
    • yargılamak kolay olmasın diye paylaştım canım .yeter diyon madem cevap ver sen de :)

• tamam.. benimçin hiç fark etmez.. ben bir şey değişemem zaten.. her kes kendisi bilir neyi nasıl nerde kimle yapmak istediğini... yeter ki, başkalırına kötü örnek olmasın

Yükleniyor...