Aşk konusunda hiç şansım yok veya tipsizim veya iticiyim bilemiyorum?

İlteriş
Meraba arkadaşlar.Ben Sivasta yaşıyorum.Geçen gün çarşıda arkadaşla yürüyordum sonra 2 tane kız gördüm.Kızların başka şehirden geldikleri belliydi çünkü kız şort giymiş bacakları felan açıktı buranın kızları öyle giyinmezdi kapalı yerdi her neyse.Benim dikkatimi çekti yani cinsellik anlamında değil kız dikkatimi çekti sonra yüzünü gördüm ve knk gel şunların peşine takılalım dedim.Sonra kızlar parka oturdular biz de onların önündeki çardağa oturduk.Sonra ben sürekli kıza bakıyordum o da fark etti ondan sonra o da bana bakmaya başladı.Bakışıyorduk yani.Her neyse sonra ben kafaya koydum bu kıza teklif edecem diye.Ama arkadşaın acil işi vardı gitmemiz gerekiyordu sonra kalktık ama arkadaşı bekle şu kıza teklif edecem dedim sonra durduk ben sürekli bakıyordum kıza Sonra kız kalktı ve hızlı hızlı geliyordu yanımızdan geçti ben de bana ters bişey diyecek sandım hızlı hızlı geliyordu çünkü ama bakkala gidiyormuş meğersem ama ben cesaret edemedim karşısına çıkıp söylemeye D çünkü yanımdan geçerken yüzüme bile bakmıyordu.Sonra arkadaş da dediki olm edemiyeceksen bir kağıda yaz ver dedi.Ben de bakkaldan kağıt aldım sonra yazdım Meraba ben senden hoşlandım benimle çıkar mısın diye.Sonra geri kızların önündeki çardağa oturduk sonra ben bir fırsatını arıyordum kağıdı vermek için.Sonra hareketlendiler ben de kalkıp gidecekler diye ödüm koptu.Sonra arkadaşı kalktı ben de kızın yanına gittim ve kağıdı önüne bıraktım.Sonra izlemeye başladım.Arkadaşı gelince okudu sonra arkadaşına verdi o da okudu.Sonra kağıdı yırtıp attılar ve uzağa gidip oturdular.Bi tepki vermediler yani.Ama ben şunu merak ettim bu kızlar acaba Türkçe okuma yazmaları yokmuydu çünkü yaşadığım ilçe Almancıların yoğun olarak yaşadıkları bir yer ve Almancılar yazın tatile geliyor .Bu kızlar da almancı olabilirlerdi buralı olmadıkları belliydi çünkü.Kızlar 14-15 yaşlarında felanlardı ben de 18 yaşındayım ama tip olarak 15 gösteriyorum ama ya acaba tipimimi beğenmedi :D. o kızlar böyle yapınca tüm özgüvenim yerle bir oldu.Ama o kıza akşam bir aşık oldum bir aşık oldum içime ateş düştü şimdi unuttum da sorun o değil .Yani ben kızlara itici geliyorum sanırım ya bundan önce de hoşlandığım aşık olduğum kızların hepsi beni reddetmişti bana bakmamışlardı ve hep karşılıksız aşık oluyordum bilmiyorum sanırım bir itici özelliğim var neden böyle anlamıyorum.Bebek yüzlüyüm 15 gösteriyorum yaşımdakiler bana bakmıyorlar anlıyorum da 14-15likler de bakmıyorlarki Fotorafıma bakın tipsiz miyim acaba i.Çevremdekiler diyorlar sürekli yaşın 18 olmuş şimdiye kadar hiç kız akradaşın olmadı mı niye olmadı sende iş yok hiç tık yok.Ya işte abi bakmıyorlar ben napıyım yani demekki itici geliyorum böyle oluyor.Sorun sadece bu kızlar değildi ne zaman birini beğensem veya aşık olsam hep böyle oluyor hiç bakmıyorlar.Platonik aşklar yaşaya yaşaya platona döndüm resmen :D.
Aşk konusunda hiç şansım yok veya tipsizim veya iticiyim bilemiyorum?