Seks ve cinsel yaşamda isteksizlik üzerine özetleyici tekrar niteliğinde

Herkes aradığı gibi bir eş-partner bulamayabiliyor.Erkek çok istekli oluyor kadın isteksiz.bazen de kadın inanılmaz istekli oluyor erkek ilgisiz kalabiliyor. erkekleri ilgisiz kadınlara neler önerirsiniz ? erkekleri sekse davet etmek,seksi sevdirmek için neler yapılmalı ?değişik fantaziler denensede erkek düzelmediğinde ayrılma veya aldatma hakkında ne düşünürsünüz?

kadın ilgili değilse sekse ,değişik fantazilere istekli olabilmesi nasıl sağlanır .öneriler nelerdir

Güncellemeler:
bu konularda profesyonel yardım alanlar da vardır belki.terapilerde sık karşılaştığımız sorunların başında geliyor cinsellik sorunları .çoğu bastırıp utanıyor ,ifade edemiyor.ifade edenler bir yere kadar konuşabiliyor.açık ve rahat iletişimde olanlar da karşı taraf değişmediği için çaresiz kalabiliyor .tek başına çözmemiyor elbette . sizler ciddiye alacaksanız cavap verin .
önemli ve birçok kişinin yaşam kalitesini çok etkiliyor ama kimseciklerden yorum yok.belkide benzer sorular sıktı ama benimki toparlayıcı ve ciddi düzeydeydi

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dediğin doğru iki tarafta birbirine tecavüz edecekmiş gibi saldırmamalı ve sex'i bir ihtiyaç olarak görmemeli eğer karşındaki insana ne kadar tutku ile yaklaşır onu istediğini ne kadar samimi hareketlerle belli edersen zaten iki tarafında enerjisiyle çok iyi bir performans çıkabilir ortaya

0|0
    0|0
    • işte isteksiz olanlar var .tutkuyla yaklaşma biçimleri neler olmalı .bu konuda paylaşımlarını bekliyorum

• gizli kullanıcı arkadaş olmuyor mu

• oluyor şaka yaptım .ama gerçekten de eklemek istersen beklerim esenkal :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...