Gerçekten seven erkek nasıl olur

gerçekten seven erkek bakireliği önemser mi ? erkek arkadaşım bakire olmamamın onun için sorun olmadığını söyledi işin içinde bir oyun var mıdır yoksa gerçekten seviyomudur ?

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• bu durumu anlamıyorum. erkekler evlenmeden önce her istediğiyle her şeyi yapar ama evlendikleri kızda bekaret ararlar. lanet olsun dostum bu çok saçma:D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• önemser,bu sevmeyle alakalı değil kişilikle alakalı

2|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının görüşüne bağlı bir şey bu. Sonuçta hepimiz bir kadının kanına girdik. Doğal olarak bekaret aramak saçma olur . Açık görüşlü ise doğru söylüyordur. Ama değilse, ne kadar becerirsem kardır diye bakıyordur.

1|0
    0|0
  • Sevmişsem geçmiş yaşamı beni ilgilendirmez sonuçta benden önce olmuş bakirelik benim için o kadarda öenmli değil sonuçta ben yapıyorsam oda yapmıştır diye düşünürüm eşitlik şart

2|0
    0|0
  • Bu konu erkekler arasında çok konuşuluyor. Eğer zamanında bir kişiyi sevip güvendiyseniz erkekler bunu normal karşılıyor genelde, ama bu durumdan faydalanmak isteyenler de olabilir. Bunu davranışlarından sizin çıkarmanız gerekecek.

1|0
    0|0
  • Gerçekten sevip sevmediğinden ziyade bende kaldıramam şahsen

1|0
    0|0
  • kendi adıma konuşayım hazmedemem.

1|0
    0|0
  • oyun olabilir seni deniyor bence derim cinsellik yaşamak için.evlilik senin için bundan sonra zor olabilir hiç bir erkek istemez böyle birini ama bellide olmaz adam seviyorsa beraber olur

0|0
    0|0
  • anlaması çok güç...!

1|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kızın bir erkekle öpüşüp öpüşmediğini önemserim

1|0
    0|0
  • gercekten seven erkek bakirelige onem verirmi bune boyle vericek tabi herkesin onem vermesi lazim dusun bir kim ister karisinin zamaninda baska bir adamin altina yatip simdide seni seviyorum falan ayaklari evlenelim falan bundan sonra beraber olalim gecmisi unutalim falan cartu curtu bos yani nasil kabul eder sacma bence ne kadar severse sevsin ters bir durum

0|0
    0|0
  • erkeklerin işi belli olmaz.Eğer bakire olmadığını önemsemiyorsa ona ben bakire değilim ama seninle sadece evlenince tamamiyle ilişkiye girebilirim gibi deneyebilrsin.Vereceği tepkiyle gerçek niyetini anlarsın

0|0
    0|0
  • Benim şahsi görüşüm, geçmişte ne yaşadığı önemli değildir. Önemli olan şimdi nasıl olduğudur sevdiğim kişinin. Arkaaşını gerçekten sevip sevmediğini de sen onun hal hareketlerinden anlayabilirsn.

0|0
    0|0
  • ya seni çok seviyor kayıp etmek istemiyor , ya da seni kullanıcak.

1|0
    0|0
  • sen git herkesin altına gir sonra seviyomudur de ? alışmış kudurmuştan beterdir

0|0
    0|0
  • Onemser tabi niyeti evlenmekse tabii..

1|0
    0|0
  • seven erkek sevdiğine dokumaz...

0|0
    0|0
  • sevmek konusunda sıkıntı olmamayabilir peki güven sorusunu olursa...

0|0
    0|0
  • vardır tabi :D bakire değilsen onun için dha kolay seni dha kolay elde edebilir bakire olan bir kız çok düşünür ama sen fazla düşünmezsin bakirelik gtmiş nasıl olsa böyle düşünür ..

0|0
    0|0
    • bakire olmamak önüne her gelenle yatmakta değildir benim bu güne kadar 1 kişiyle oldu ve o da 3 sene önce başka çıktığım hiç bir insanla beraberlik yaşamadım.

• bakire olmamak zinadır , evlilikte olmalıdır tabi bakirelik derken diğer şeylerde olmamalı onlarıda kapsıyor . bu senin için basit bir şeyse 1 kişiylede olsa önüne gelenle yatmış gibi oluyorsun farkı yok . şimdi sevgilinle çıkıyorsun adam dha ne istiyor bakire olmayan kızı kandırmak dha kolaydır çünkü dha önce yapmışsın sonucta benlede yap dicek beni sevmedin mi dicek illaki isticek sonra ondanda ayrılcaksın zaten .

Kızlar Ne Diyor 6

• bunun sevip sevmemekle ilgisi yok. sadece bekarete önem vermeyen bir erkektir. buna göre değerlendirme.

1|0
    0|1
  • O önemsemese bile ben önemserim ..

Bu kendime olan saygımla alakalı bir durum ..Bana gerçekten sevdiğim adamdan başakası dokunamaz..

Gerçekten seven adam bunu önemser mi orasını bilemem .. Sen fazla güvenme

1|3
    0|0
  • evet seven erkek buna değer vermez egoları yoksa tabi ama senin erkek arkadaşını sen bileceksin ne kadardır birliktesiniz onu sen çözeceksin artık...

1|0
    0|1
  • o sana rahat takıl diyor güvenme bence

manavdan bile karpuz alırken eline yüzüne çizik mi diye bakarsın değil mi?

ömrünü geçireceğin insanın kalbinde teninde başka izler olmasını nasıl kabullenirsin?anla işte

1|0
    0|1
  • bekaret arayan erkeklerin yemedigi bok kalmiyor ama ayricada bu zamanda en namuslu dedigin kizin bile götüne kac sik girmistir öpüsmüstür ayricada kizlar deldirtip sonrada diktiriyorlar ve buda bakire ve namuslu kizmi olmus oluyo?simdi kapalisida arkadan veriyo acigida yani demem oki bu devirin bakire kizlarina güvenmiyceksin hepiside ayni bokun basi,tabi simdi tepki verenler olcak ama kandirmayin kendinizi gercekler bunlar.

0|0
    0|0
  • bence gercekten seven erkek önemsemez, kırılır üzülür ama önemsemez. ama sevmeyen adam da önemsemez... iliskinizin süresine baglı

1|0
    0|1
Yükleniyor...