Kullanılmış prezervatif

prezervatif penisten nasıl çıkartılır? kullanılan prezervatifi saklayan insanlar varmış. Kullanılmış prezervatif koku yapmaz mı? Siz kullandıktan sonra ne yapıyorsunuz?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatif penisten itinayla çıkartılır. kullanılan prezervatifi saklayan insanlar var mıymış sanmıyorum. Kullanılmış prezervatif kullanım süresi dolduğunda koku yapar. Ben kullandıktan sonra ucunu düğümleyip, pencereden sokaga fırlatıyorum birinin kafasına düşsün diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Uç kısmından tutup aşağı doğru çekip açık bölümünden de tutup aldıktan sonra kağıt ya da peçeteye sarıp çöpe atılmalıdır.

0|0
    0|0
  • Ağzını bağlayıp üzerine keçeli kalemle gün-tarih-saat yazıyorum.Hemen buzluğa atıyorum. Biriktirip sperm banklarına bağışlıyorum. Çok faydalı oluyor.

0|0
    0|0
  • seni keklemişler

0|0
    0|0
  • ne dertmiş arkadaş at çöpe kurtul

0|0
    0|0
  • tek kullanımlıktır kullanıp atarsın saklama yanlıştır yıkayayım dursun tekrar kullanırım yanlıştır ciddi enfeksyon a yol açar mikrop kaparsınız

0|0
    0|0
  • Benimkiler çilek kokulu ama kullandıktan sonra yüzüne bakasım gelmiyor atıyorum peçetelerin arasında.

0|0
    0|0
  • kullanlmısıı napcan hem cıkartırken prezervatif yırtılırsa nolcak gene taktn dıylm kızn ıcne bosalrsn ozamn hıc bırseyın faydası olmaz bence saklaması mallık 10 lıralk sey ıcın sıkıntıya gırılmez

0|0
    0|0
  • Atarım ne yapacamm

0|0
    0|0
    • kullanlmısıı napcan hem cıkartırken prezervatif yırtılırsa nolcak gene taktn dıylm kızn ıcne bosalrsn ozamn hıc bırseyın faydası olmaz bence saklaması mallık 10 lıralk sey ıcın sıkıntıya gırılmez

• Kullanılmış dedin de.. link

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanılınca hemen çöpe atılır. saklanır mı hiç o ne kadar kötü gören olursa ne kadar kötü olur. saklanmasını gerektirecek hiç bir durum yok..

0|0
    0|0
  • ben kullandıktan sonra hangi kadınla yatmışsam onun adını yazar çer cevelettirir duvara asarım ki kaç kişiyle kimle yattığımı bileyim :)

0|0
    0|0
  • ilk defa kullanılmış kondomun saklandığını duyuyorum,kullandıgını saklayıp tekrar kullanan biri ile evlenen bayanın vay haline abi bukadar cimriyse

bu arada ilk kullanımda bile bazı kızlar prezarvatif kokusundan hoşlanmaz kaldıki eskisi

0|0
    0|0
  • koleksiyon yapıyorum hepsi imzalı

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanıldıktan sonra atılmalı .saçmalamayın

0|0
    0|0
    • bence de saklanmamalı

• bende bunu yemedim :) tabiki keyfim bilir ama yinede inanmadım bakire olduuna işte.Neyse

• tabi ki keyfin bilir de. Bakireyim.

• Bende biriktirenlerdenim.

0|0
    0|0
  • koleksiyonmu yapıyolarmıs yahu :) napacam normal insanlar gibi çöpe atıyorum

0|0
    0|0
  • kim saklıyormuş öyle şeymi olur hiç kokmazmı normal takıldığı gibi geri çıkar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Prezervatif kullanıldıktan sonra çöpe atılır, koku da yapmaz merak etme ama biriktirip koleykiyon yapanların aklından şüphe duyarım at gitsin kardeşim neyini saklıyosun? Ha söyle erkek arkadaşına tuvaletlere atmasın sonra maazallah gider falan tıkanır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...