Kızlar gerçekten bu kadar akıllı ve zekiler mi ?

Arkadaşlar bu kızlar çok mu akıllı ya çevremdeki arkadaşlarımın hikayelerini gördükten sonra korkmaya başladım bir arkadaşım anlatıyor kızın biri bir çocukla adet gününde birlikte olmuş bakire değil ama beni bozdun diye zorla kendini aldırdı ve zorla alan çocuk çok zengin bir arkadaşım kızla ilişkiye girmiş korunuyorum içime boşal demiş boşaldı ve hamile kaldı evlendiler diğer bir arkadaşım ilişkiye girip videoya çekmişler ve kız eğer evlenmezsen benimle beni kirletti diye rezil ederim diyip evlendirdi ve en büyük olanı kız başkasıyla yatmış içine boşalmış sonra arkadaşımla birlikte olup hamileyim evleneceksin dedi o da evlendi çocuğun babası belli değil gerçekten böyle nasıl yapabiliyorlar ? Ve bu arkadaşlarımın hepsi de çok zengin aileleri çok zengin bu nasıl bir şey dir kadınlardan korkmaya başladım artık :) ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadaşlarının hepsi mi salak?

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sırada sen varsın kolla kendini seni de kandıracaklar sen de evlenmek zorunda kalacaksın :)

0|0
    0|0
  • o zekilik değil kurnazlık.

0|0
    0|0
  • Yuhhh ne bu ya boyle bisey yapip evlencegime olurum daha iyi . Sende istersen geneleme yapma kadinlarn hepsi oyle degildir. Oyle yalan duzenle olan evliligin sonu olacagini hic sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Senin arkadaşların otursun düşünsün bence. "Nerede hata yapıyoruz biz ?"

0|0
    0|0
  • Arkadaşların sana mı anlattı saçmalamışsın uydurmuşsun ..

0|0
    0|0
  • onların aşkla sevgiyle işi yok onların derdi zengin kocayla resmen onlarda onur şeref olsa onları istemeyen insanları evlenmeye zorlamazlar

eğer bir insan beni sevmiyorsa ve sırf karnımda bebek var diye benimle evleniyorsa kendimi öldürürüm daha iyi inşallah böyle birşey de başıma gelmez

tek kelimeyle o kadınların ar damarı çatlamış zeki falan değil onlar köylü kurnazı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak sen şu zenginler. Para olunca insan iyice cozutuyor galiba.

link

Soru 669313

0|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaş grubun var hem zengin hem saftirik ben senin yerinde olsam tez zamanda kopardım bu çocuklardan

0|0
    0|0

• Allahumme ecirna min şerri nisa...

0|0
    0|0
  • zenginlerin bir kısmı ahlaktan yoksun olurlar etrafına bakıp aldanma

0|0
    0|0
  • hiç merak etme hepsi bir gün patlar bende neler duyuyorum birçok evli erkek kendini baba sanıyor oysa çocukların babaları değiller aptallar karıları aldatıyor :))) ben güvenmiyorum DNA testi şart artık ...

0|0
    0|0
  • Eve aynısına bende rastladım var öyle kızlar.. Bi kızın etki alanına girdikten sonra ne kadar Zeki olursan ol ayakta uyuturlar bu yüzden inatlasmayıp uzak duracaksın:)

0|0
    0|0
  • Şeytan Allah a sığınmış Rabbim beni affet ahir zamanda kızlara uydum demiş :)) bu tür şeyleri yaşamış olarak kadının şerrinden kadınlar bile çekinmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...