Acaba hamile kalmis olabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar size sole anlatim konuyu 3 aydir erken regl oluorm sogortam olmadigi icin muane olamadim esimde doktor arkadasina danisip kistten suphelendigi icin doğum kontrol hapı verdi .ilaca basladigim gun ikk regl gunumdu ama bu seferki hastaligim 3 gun surdu kav gundur migdem bulanio dun sabah hatta metrobuste fenalastim gozum karardi bianda migdem bulanmaya basladi.acaba neden böyle oluyor bilen biri war mi yoksa hamile kalmış olabilirmiyim?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• hayırlı olsun

ana-babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • babası belli mi?

0|0
    0|1
  • çok basit en yakın eczaneden test çubuğu al

0|0
    0|0
    • Daha ewli olmadigimiz için olabilir mi acaba bunun ayrintisi solemek zorunda değilim.soruya bak sonuc olarak ben sana acaba bu soruda gercktn ewlimiyim değilmiyim die sormadim

• Ne stres yapicam bir soru soruorum sen kalms sorunun cvbini yazmk yerine sırf yazmak için yaziosn ewliysem esimn sigortasi yokmuymus ayrinti wermek zorunda değilm sonc olarak burda cevap ne cikicagini ogrenmek amacim

• sen ne dediğini bilmiyosun seninle uğraşamayacağım kusura bakma

• hasta oluyorsan kısa ya da uzun fark etmez hamıle değilsin ama en basiti bir test al 10 tl dusuncelerden kurtul !

0|0
    0|0
  • hamile kalmayı sizden öğrenecek değiliz

1|0
    0|1
  • 1.si önce yalan söylememeyi öğren madem evlisin nasıl sigortan yok senin eşindemi çalışmıyor ?

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Poliklinik 2 'ye katılıyorum. ama gülmekten :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktor ya da test al yap hamile kalma düşüncen çok varsa bunu bedeninde yapabilir ama en iyi bilinçli davranıp doktor ya da test.

0|0
    0|0
  • hamile ol ya da olma doktoro gitmen gerekir biz nerden bilelim :(

1|1
    0|0
  • psikolojik de olabilir bazı şeyler gidip bir test al kafan rahat olsun

0|0
    0|0
  • miratech gebelik testini tavsiye ederim şüpheli ilişkiden yani daha garanti döllenmeden 6-15 gün arasında gebeliği tespit eden mükemmel birşey

0|0
    0|0
    • Ozaman cevap yazma polinikcim bilmiosn sus otur

• cevabı da bana yazıyosun bilmem farkındamısın

Yükleniyor...