Biraz can sıkıntısı işte

şu an tek ailem ks üyelrdr.ve içimi dökmk istyrm.annemi 8 yşındykn kybttim .bu benim için çok zor bir durumdu.ben annemi kaybettiğim de babamı da kybettim ondan snra pek ilgilenmedi sonuçta bu durum onun için de kötüydü.bnde onun eksikliği de vardı.bu hayatta hep yalnızdım yani.mücadeleyi bırakmadım ama manevi imkansızlılr ynnda maddi imksnszlıklar da yaşayınca kapanması zor yaralar açtım kendime.bu yüzden kendime güvenim hiç olmadı kendimi çirkin kilolu hissediyordum değer vermiyordum kendime maalesef hayatımın bir döneminde erkeklere ilgim olduğunu düşündüm 1 1.5 sene kadar bu durum sürdü bende.sonra bu sapıkça duygudan kurtulmaya karar verdim ama bir erkeğe aşık olmuştum aslında ben ona değil de onun hayatına aşık olmuştum.çünkü benim sahip olamayacağım her şeye sahip bir insandı.eli yüzü düzgün maddi durumu iyi zeki normal bir ailesi olan çok iyi bir arkadaş çevresi olan biriydi cinsel açıdan bir şey hissetmiyordum ama duygusal anlamda bir şeyler vardı.ama bunun sebebinin yaşadığım olaylar yüzünden olduğunu sonradan anladım.hiç feminen tarzı şeylere ilgim olmadı ama yine de böyle bir şeye yaklaştım aptalcaydı kadınlara ilgim hep vardı ama nasıl oldu böyle bir şey yaptım bilemiyorum.benden yakışıklı insanlara yolda falan bakıyorum ama cinsel anlamda değil ya vücudunun iyi keşke benim de öyle olsa ya da yakışıklıymış keşke bende öyle olsam diyerek bir kıskançlık oluyordu içimde.bazen kendimi denemek için gay p*rno açıyorum kendimi bir erkekle düşünüyorum ama iğrenç görüntüler geliyor gözüme ama bir miktar uyarılma oluyor bu canımı sıkmıyor değil.şimdi üniversiteye gidiyorum en yakın arkadşıma böyle bir şey yaşadığımı erkeklik konusunda kendimi tam delikanlı gibi hissetmediğimi bana yol göstermesini istedim ama bunları anlattıktan sonra benle konuşmamaya başladı ama ben ondan kötü bir şey istememiştim .şimdi onun sıkıntısı var üstümde o kadar.bundan sonra da kendime yakın arkadaş tutmam .yani anlaşılan yalnızım ve bir ailem yok buralarda yeniyim ve tek ailem ve arkadaşım siz ks üyelerisiniz.şu aralar vücut gliştirmeye çalışıyorum futbol oynamayı pek beceremiyorum bu bana bir eksiklikmiş gibi gliyor ama yinede kendimi iyi hissetmek için maçları takip ediyorum.aslnda zevkliymiş.sakallarım çıkıyor sivilcelerim geçiyor kendimi daha iyi hissediyorum ve hayalimdeki gibi bir adam olmaya çalışıyorum.kadın-erkek ilişkileri bu site çok bilgi verici gerçekten.bunları yazmak istedim çünkü gerçekten anlatmak iyi geliyor

Güncellemeler:
yargılamadan yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.şu kötü durumumda bile yüzümü gülümsettiniz.ne kadar teşekkür etsem az allah razı olsun

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• okudum tamamını..

üsülme bir daha tımam mı:(futboldan anlamana da gerek yok..

sen her halinle özelsin,kendini sev<3

0|1
    0|0
    • kocaman gülümse ama:))

• :D ama sen çok iyisin . Bu dünyada hala iyi insanlar varmış

• yok yahu öcüyüm bakma:))öcüüüüüüüüüüü:))

Kızlar Ne Diyor 1

• keşke arkadaşına anlatmasaydın. ne kadar yakın olsanız da vereceği tepkiyi tahmin etmeliydin. arayış içerisindesin belli. iyi bir psikologa git sana yardımcı olacaktır

1|0
    0|0
    • Ettim .ama yine de umut ettim. gitmem gerekiyor tek başıma yapamıyorum

• inşallah çözüm bulursun kendine güven.

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel kardeşim ne olursa olsun kimseciklere anlatmadan bilmeden

sorununu el altından halletmen gerekiyor

biz biraz cahilizdir bu konuda bu yüzden arkadaşın seni yarı yolda bıraktı

herneyse

aklını başını toplayıp bunları bir psikologa anlat

sonrada ben bu süreci nasıl atlatırım diye planlar yap

Beynine sen hükmetmelisin duyguların sana hükmederse olmaz !

eğerki o senin gerçekten dostun olsaydı böyle yapmazdı seni karşına alır konuşurdu.

hayatına hiç birileri girmedi için yaşadıgın travmalardan dolayı böylesin

düzelebilirmisin tabiki

önce ceki düzen ver aklını toparla

gül gülümse hayata !

yoksa hayat sana gülümser.

güçlü ol iradene hakim cık.

bişi olursa buralardayım ben.

2|1
    0|0
  • pslokojik olarak mümkünse doktora git. iyi bir hayatın olur umarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...