Arkadaslar öyle bir zamanda yasiyoruzki sizcede sevgi sadakat fedakarlik diye birsey kaldimi? artik maddiyat

oldu hersey elinde paran varsa istersen dünyanin en cirkinide ol en süper insani koluna takiyorsun.misal evliliklerde oyuncak oldu flört zamaninda kendisini öyle anlayisli,saygili,hosgörülü,yardimsevermis gibi tanitan kizlar evlendikten sonra gercek yüzleri ortaya cikiyor yani aranizda kackisi var?aynen artik öyle bir zamandayizki ne sevgi ne saygi ne sadakat kaldi diyebilecek?acikta ayni kapalida nereye gidiyo bu insanlik sizcede?ne bakire kaldi ne ar kaldi ne namus kaldi bu zamanin kizlarina kadinlarina erkeklerine güven kaldimiki arkadaslar?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bahsettiginiz durumu kac kez yasadigimin sayisini artik hatirlayamiyorum bile.

maddi durumum allaha sukur normalin ustunde ve tek basimayim.Tanistigim butun kizlar benimle tanisana dek yemedigi hat kalmamis,beni gorunce hanim hanimcik ayagina yatip kanidirmaya calisan tiplerdi.Sonuc olarak yas 30 u gecti halen duzgun birisi cikmadi karsima.

Bundan sonra daha beter olacagini dusunuyorum herseyin.Sosyal aglar vs derken kizlar daha evdeyken ailesinin terbiyesinedene cikmis oluyor,kisilikleri bozulmus oluyor.Belirli bir yasa gelince de ailesinin haberi olmadan yemedikleri halt kalmiyor.

Sirf amacim evlilik olsaydi 10 kez evlenmistm.ancak ortada bir omur gecirilecek,ayni yastik paylasilacak bir insan soz konusu olunca kimseye guvenemez oldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• anlayışlı, saygılı, iyi niyetli iyi insanlar sakindir kendi dünyasında yaşar çoğunlukla ve bir arkeolog misali titizlikle aranarak bulunabilir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Evet kaldı. ama çok nadir.

0|0
    0|0
  • nadirde olsa öyle insanlar var

herşeye güzel kılıf uydurulabilen bir zamandayız

0|0
    0|0
  • Bence bunlar iyi günler bozulma daha yeni başlıyor

0|0
    0|0
  • bence kalmadı...

0|0
    0|0
  • 2 gün önce turuncu spor bir BMW li bir bayan genç bir delikanlıya arabanın içinde tomarla dolar veriyordu anladın olayı kadın 40 yaşlarında genç 25 felan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok nadir ama var hala boyle insanlar :)

0|1
    0|0
    • var ama birbirini bulamıyorlar daha

bulduklarında ise tüm imkanlar zorlaşıyor

Yükleniyor...