LGBT derneklerine üye olan var mı KS'de?

Soru bence açık ama yine de kısaltmayı açmak istiyorum... Lezbiyen / Gay / Biseksüel / Transeksüel bireylerin dayanışma derneklerine üye olan var mı aramızda? Varsa neredeki hangi derneğe üye olduğunuzu söyler misiniz?

• Evet, üyeyim.
    12% (11)5% (3)9% (14)Oy Ver
  • Hayır, üye değilim.
    88% (84)95% (52)91% (136)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, üye değilim. ama saygı duyarım.

Farklılıklar kusur değildir farklılıklar kişiyi yansıtır ve bu tür şeyleri olmak isteyen olur kendi tercihleridir bize sadece saygı duymak kalır

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Değilim ama olamam diye bir kuralım yok.

1|3
    1|1
  • hayır uye degılım

0|0
    0|0
  • var bebem :*

1|0
    0|0
    • Hangisine üyesin?

• ad vermek istemiyorum bebem. kapatılma tehlikesiyle karşı karşıyaydı bir ara. neyse ki gerçekleşmedi. kıbrıs şehitlerinde yeri var.

• B: Hayır, üye değilim.

0|0
    0|0
  • üye değilim. biseksüelim. ve merak ediyorum ne amaçlarla katılınıyor bu derneklere? neler sağlıyor size? ya da bana neler sağlar? partner bulmak mı ya da sosyal ortam mı, toplantılar-tanışmalar falan?

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum :) Ben henüz olmadım... Olmayı düşünüyorum da İstanbul'a yeni döndüm, düzenimi kurunca giderim sanırım... Seni tanımak isterdim... Dernekten şimdilik destek alamasakta, birbirimize destek olabiliriz belki :) İstersen bana yazabilirsin...

• değiliz ..

0|0
    0|0
  • heteroseksüelim ama son zamanlarda bisexüel olabileceğimi düşünmeye başladım.

üye olduğum bir dernek yok ama çok fazla eşcinsel arkadaşım var, onlardan etkilendim galiba :D bisexüel miyim merak ediyorum.

2|0
    1|0
  • Desteklemem

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiçbir dernek/parti/örgüt üyeliğim yok. ama LGBT desteklediklerimdendir

2|2
    0|1
  • Herhangi bir dernek üyeliğim yok.Ama desteklerim LGBT'yi fikren.

1|2
    0|1
  • nasıl üye olunuyor

1|1
    0|1
  • üye olamam .saygım sonsuz .

1|1
    0|0
  • B: Hayır, üye değilim.

0|0
    0|0
  • Öyle bir derneği yeni duydum ama Gönüllü sexs yapma derneği olsa katılırdım mk :D

0|0
    1|0
    • KaosGL ve Lambda İstanbul... Google amcaya sor o söyler sana...

• Hayır, üye değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...