Bütün erkekler ilk birleşmede erken mi boşalır?

normal bir erkeğin boşalma süresi nedir, on sevişme hariç? Ne gibi etkenler erken boşalmayı tetikler? İlk ilişkide erken boşalmayan erkek var mıdır?

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıklı ve deneyimli bir erkek erken boşalma olayını çözmüştür. daha çok ergenlik dönemlerinde aşırı heyecandan dolayı telaş nedeniyle erken boşalma olur. çünkü henüz vajinanın sıcaklığına alışık değildir. girer girmez fazla dayanamaz. ileriki yıllarda vajinanan ısısına göre tecrübe kazanan erkek daha kontrollü olur. tabi bu söylediklerim her erkek için geçerli değil. erkek dediğin biraz da aletini hoyratça kullanmamalı. aksi takdirde orta yaşlarda iktidarsızlık problemiyle başbaşa kalıyorlar. keşke kalksa da erken boşalsak çaresizliine düşüyorlar. mavzu uzun ama başınızı ağrıtmayayım daha fazla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• çok acemiyse dakkayı bulmaz.Sen zaten ilk girişte çığlığı bas 10 saniye derim..

Erkekleri en çok tahrik eden ilişkide kadının çılgınca inlemesidir ne kadar inlerse o kadar çabuk boşaltır.Erkeklerin % 90 nın da zaten erken boşalma var.

ama işi biliyorsa ilaçsız 20 dakika dayanır.

0|1
    0|0
  • ilk defa milli olanların çoğu erken boşalır. normal de kabul edilebilir.. heyecan vs...

ama istisnalar da var ..

ben ilk defasında 4-5 saat boşalmamıştım. ama sebebi vardı.. bir gece önce taocu seks kitabını dibine kadar okumuştum.. ertesi gün de kitaptaki geç boşalma tekniklerinin hepsini bir bir uygulayınca sonuç güzel oldu.. o günden beri de erken boşalma gibi bir sorun yaşamadım.

ama sevgilin sürekli erken boşalıyorsa problem.."taocu seks" kitabını okusun bence..

0|0
    0|0
  • düzensiz ilişki yasanlar her zaman erken boşalır düzenli ilişki istiyosan da evleniceksin baska caresi yok evli olmayan bir erkek ben erken boşalıyorum diyemez düzenli bir cinsel hayatın varsa ve hala erken boşalıyosan o zaman çözüm aramaya ve tedaviye başlarsın bekar bir erkeği doktor bile tedavi etmiyo

0|0
    0|0
  • her erkek ilk ilişkisinde erken boşalmaz, yok böyle birşey. normal bir erkeğinse ortalama boşalma süresi 5 dakikayı bulmaz.

erken boşalmayı birçok şey etkiler. o sıradaki ruh hali, kadının hal ve hareketleri, erkeğin tecrübesi ve kendini kontrol edebilmesi vs. saymakla bitmez ki.

0|0
    0|0
  • herşey dahil 40 dakka fix. Zaman kısıtlıysa çabuk çabup yapacaksak 20 dakka daha öncesi kurtarmaz.

0|1
    0|0
  • Al işte..

Kurunun yanında yaşlarda yandı gördün mü =( Hayır gizli herkes erken boşalmaz..

0|1
    0|0
  • bu işin erbabı değilim. bizim tek sevgilimiz biricik sol elimiz :) ama arada haltlar karıştırdığım oluyor. inanmazsınız ben bir keresinde 10-15 saniyede boşaldıydım. bir bok anlamamıştım :D

0|0
    0|0
  • Tecrübe etkiler. İlk birleşme genelde 10 dakika çoktur erkeklerde. Fakat Benim böyle bir sıkıntım olmadı 10 senedir falan.

0|0
    0|0
  • benim ilk deneyimim 7-8 dk sürmüştü. şimdi gayet iyi :)

0|0
    0|0
  • ilk ilişkimde boşalım sürem 45 dakka falandı

ön sevişme dediğin 5 dakkayı geçersek 40 dakka yani

Penis başı aşırı duyarlı kişiler daha erken boşalır.

0|0
    0|0
  • ilk ilişkılerde genelde erken boşalma ilk ilşkı esnasında yaşanan heyecan erken boşalmaya neden olabilir ama zamanla boşalmayı kontrol etmek erkeğin elindedir.boşalma süresi her erkekte farklılık gösterebilir.

0|0
    0|0
  • Tmmen beyinde biten bir durum hic ereksiyon olamayan bile vardir heyecan oldugu muddetce hersey yasanir tecrubeyle olgunlasirsin

0|0
    0|0
  • bunda bir sürü fiziksel ve psikolojik etken var. standartlaştıramazsın bu durumu. süreye çok takılmak da mantıklı değil zaten, sen ne kadar keyif aldığına bakmalısın

0|0
    0|0
  • Bence evet hiç yaşamadığım için heyecanlanıp erken boşalma olabilir diye düşünüyorum bende

0|0
    0|0
  • Kendini kontrol edersen hayır.

0|0
    0|0
  • erkege gre degısır yanıı kendıı ıradesıne sahıp olmayı basarırsaan erken bosalmazsn

0|0
    0|0
  • herkes aynı olmaz tabikide

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal heyecandan çatır çutur gider :D benimde öyle olmuştu :D

0|0
    0|0
  • ortalama 5 dakikayı bulmaz öyle yok 25 dakika yok 30 dakika diyenler nadir ya da yalan söylüyorlar

0|0
    0|1
  • benim çavuş maalesef hazırola geçmiyor

0|0
    0|0
  • 50 dakka sürmüştü benim

0|0
    0|0
    • o kadar uzun sürmesi için bir şey yaptın mı peki?

• yok hiçbişey yapmadım halada yapmıyorım yemin ederimki sıkılıyorum artık yarım saaten sonra falan

• kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • evet ilişki düzene girdikçe zaman uzar

0|0
    0|0
  • Asla BOĞA seçersen iyi becerir :))) aksi halde avrat işve adam mahzun ...

0|0
    0|0
  • düzenli ilişkisi yoksa normal.

0|0
    0|0
  • 1 saatte önce boşalamıyorum doktorlar beni kapıdan kovuyorlar artık :(

0|0
    0|1
  • ilk defa ilişkiye giren sağlıklı bir erkeği boşaltman 2 dkyı geçmez. hatta oral yaparak 1 dkda bile bitirebilirsin. sanmıyorum ki ilk defa yapan biri yarım saat boşalmadım falan desin. diyen varsa inanma yalandır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakir ise boşalması lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...